Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (33)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К633.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Левченко О.І. 
Підвищення ефективності автоматизованого процесу свердління глибоких отворів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.І. Левченко ; Севастоп. держ. техн. ун-т. — Севастополь, 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено математичні моделі динамічної системи глибокого свердління з метою керування силовими параметрами режиму обробки з використанням методів аналітичної ідентифікації. Одержано структури систем стабілізації з урахуванням змінного характеру обмежень на силові параметри. Розроблено алгоритми та програмне забезпечення для розрахунку та настроювання систем стабілізації процесу свердління глибоких отворів за апріорною технологічною інформацією. Дані отвори забезпечують підвищення продуктивності операції та точності обробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.4-1
Шифр НБУВ: РА316437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Мамлюк О.В. 
Підвищення ефективності експлуатації свердел під час обробки композиційних матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.В. Мамлюк ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано геометричні параметри свердел з перехідними та підрізувальними різальними крайками. Розроблено способи одночасного формоутворення задніх поверхонь центральної та периферичної різальної крайок свердел з перехідними та підрізувальними різальними крайками. Наведено методику й алгоритм розрахунку параметрів установки свердла на п'ятикоординатному заточувальному обладнанні з урахуванням профілю шліфувальних кругів для заточування свердел з перехідними різальними крайками з заданими геометричними параметрами їх різальними частини. Запропоновано конструкції свердел з відособленими направляючими на допоміжних різальними крайках. Досліджено вплив конструктивних параметрів свердел з відособленими направляючими стрічками на зусилля різання та шорсткість оброблених отворів. Охарактеризовано вплив відособлених направляючих стрічок на знос і стійкість інструмента, а також вплив конструктивних параметрів свердел із прямолінійними підрізувальними різальними крайками на зусилля різання та шорсткість обробленої поверхні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.1-56-02
Шифр НБУВ: РА319613 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Маршуба В.П. 
Підвищення ефективності процесу глибокого безвиводного свердлення ливарних алюмініїв стандартними свердлами на агрегатних верстатах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / В.П. Маршуба ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2001. — 22 с. — укp.

Підвищено ефективність процесу глибокого безвиводного свердлення (до 10 - 15d) отворів у корпусних деталях з ливарних алюмініїв стандартними спіральними свердлами малого діаметра (до 15 мм) багатошпіндельними, різноінструментальними силовими голівками на агрегатних верстатах та автоматичних лініях за рахунок зниження адгезійної взаємодії інструментального й оброблюваного матеріалів і удосконалення процесу стружкоутворення, тобто покращання умов сходу стружки шляхом зміни геометричних параметрів різальної частини свердла, зміни характеру її руху в стружкових канавках без пакетування фрагментів наросту та частин стружки. Запропоновано конструктивні та числові методи для забезпечення процесу глибокого безвиводного свердлення отворів, високу ефективність якого обгрунтовано теоретично та підтверджено практично.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.103.001.481 + К633.100.134.4
Шифр НБУВ: РА315017 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кондратюк О.Л. 
Підвищення ефективності силових головок для обробки отворів малого діаметра за рахунок застосування електромагнітного приводу подач: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.Л. Кондратюк ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано й експериментально доведено можливість підвищення ефективності силових головок для обробки отворів малого діаметра за рахунок керування циклом роботи залежно від зміни крутильного моменту й осьового зусилля під час свердління отворів діаметром до 5 мм в результаті використання в процесі створення приводу подач властивостей електромагнітного поля. Запропоновано нову структуру приводів свердлильних головок на основі застосування електромагнітів постійного струму, яка, на відміну від традиційних схем, використовує жорсткі кінематичні зв'язки та дозволяє реалізувати складні цикли руху залежно від умов різання. Встановлено динамічну характеристику приводів свердлильної головки на базі нової математичної моделі циклоутворюючих рухів, яка в результаті моделювання пропонує оптимальний вибір тягових характеристик лінійного електромагнітного двигуна з урахуванням оптимальних силових параметрів процесу різання. Запропоновано та реалізовано систему адаптивного керування силовими параметрами циклоутворювальних рухів свердлильної головки з електромагнітним приводом подач, що дає можливість виключити удар під час врізання та забезпечує захист інструменту від перевантажень. Експериментально підтверджено високу працездатність нової силової головки з електромагнітним приводом подач, в якій компактність конструкції поєднано з широкими технологічними можливостями й ефективністю обробки отворів діаметром до 5 мм з захистом інструменту від поломок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.1-5-02
Шифр НБУВ: РА354353

Рубрики:

      
5.

Головін 
Підвищення надійності свердління електроінструментом глибоких отворів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Василь Ігорович Головін ; Севастопольський національний технічний ун-т. — Севастополь, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.4
Шифр НБУВ: РА359221

Рубрики:

      
6.

Брощак І.І. 
Розробка збірних свердел з міжлезовим гідравлічним зв'язком для оброблення глибоких отворів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / І.І. Брощак ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Тернопіль, 2001. — 20 с. — укp.

Створено та досліджено збірні свердла з міжлезовим гідравлічним зв'язком для оброблення глибоких отворів, що дозволяє зменшити зміщення осі інструменту від заданого напрямку. Розроблено конструкцію свердла, його математичну та імітаційну моделі. За результатами аналітичного та твердотільного моделювання підтверджено достатню швидкодію функціонування міжлезового зв'язку. Запропоновано узагальнений адитивний критерій оптимальності, вагові коефіцієнти якого визначено виходячи з урахуванням умов теорії технологічної спадковості. Наведено інженерну методику проектування збірного свердла, на базі якої визначено систему автоматизованого проектування, що використовує базу даних отриманих в процесі виробничих експериментальних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.4-56-02
Шифр НБУВ: РА315944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Бесарабець Ю.Й. 
Спіральні свердла з переривчастими різальними кромками: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Ю.Й. Бесарабець ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено свердла з переривчастими різальними кромками з метою забезпечення розподілу припуску між кромками, що сприяє підвищенню стійкості інструмента, точності виготовлення та зниження шорсткості поверхні оброблених отворів. Обгрунтовано теорію визначення геометричних параметрів додаткової різальної кромки. За допомогою методу підточування вирішено задачу забезпечення позитивних передніх кутів на основній кромці. Встановлено залежності для визначення геометричних параметрів підточування. З використанням одного з алгоритмів методу групового обліку аргументів одержано математичну модель силових характеристик свердел з переривчастими різальними кромками, що описує вплив конструктивних і режимних параметрів на осьову силу та крутний момент. Виявлено, що силові характеристики процесу різання можна використовувати як достатньо надійний критерій для визначення раціональних конструктивних, геометричних та режимних параметрів роботи інструмента, що підтверджено результатами стійкісних випробувань та випробувань на точність. Розроблено рекомендації щодо вибору конструктивних і режимних параметрів свердел нової конструкції, розглянуто технологічні особливості їх виготовлення. Здійснено промислові випробування удосконаленого різального інструмента на ОАО "Київський верстато-будівний концерн" та заводі "Генератор" і підтверджено адекватність теоретичних розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.1-560.2-02 +
Шифр НБУВ: РА353101

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського