Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (142)Книжкові видання та компакт-диски (59)Журнали та продовжувані видання (21)
Пошуковий запит: (<.>U=К643$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Куренкова В.В. 
Високотемпературне паяння ливарних жароміцних нікелевих сплавів бор-, кремніймістким припоєм: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / В.В. Куренкова ; Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України. — К., 2009. — 23 с. — укp.

Розглянуто матеріалознавчі особливості одержання паяних з'єднань (ПЗ) ливарних нікелевих жароміцних сплавів з метою ремонту теплонавантажених деталей газотурбінних двигунів і енергосилових установок. Однією з проблем ремонтного паяння є низький рівень пластичності шва та дифузійної зони шов / основа у зв'язку з гетерогенізацією структури та виділенням центральноосьових і міждедритних боритних / карбоборидних евтектик у металі шва у процесі кристалізації. Розроблено спосіб нейтралізації негативного впливу бору у композиційному припої NiCoCrAl-2,5 % B + наповнювач-сплав Rene-142 - введенням у нього (15 - 25) мас % припою Ni-12 % Si евтектичного складу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К643,46 +
Шифр НБУВ: РА365245

Рубрики:

      
2.

Куренкова 
Високотемпературне паяння ливарних жароміцних нікелевих сплавів бор-, кремніймістким припоєм: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / Вікторія Віталіївна Куренкова ; НАН України; Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2009. — 23 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К643,46
Шифр НБУВ: РА365245

Рубрики:

      
3.

Захожай О.І. 
Методи, моделі і алгоритми інформаційного забезпечення процесу пайки п'єзокераміки з металом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.І. Захожай ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано метод інформаційного забезпечення процесу пайки п'єзокераміки з металом для підвищення ефективності управління та рівня п'єзоактивності та повторюваності параметрів об'єктів, що виготовляються. Наведено інформаційну модель автоматизованої системи управління процесом пайки, яка дозволяє оптимізувати інформаційні потоки у системі та централізувати управління з використанням одного оператора. Розроблено алгоритми збору, обробки інформації та управління, сутність яких полягає у введенні декількох циклів опитування і подальшої інтерполяції значень, що дозволяє у будь-який проміжок часу сформувати ефективну стратегію управління. Створено експертну систему, яка на основі поточної інформації про стан процесу та результатів емпіричних досліджень генерує логічний висновок для підтримки прийняття рішень щодо пошуку раціональних значень параметрів пайки п'єзокераміки з металом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К643.75 +
Шифр НБУВ: РА331713

Рубрики:

      
4.

Чернобривко М.В. 
Термопружнопластичне швидкісне деформування циліндричних тіл при їх формоутворенні і з'єднанні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / М.В. Чернобривко ; НАН України. Ін-т проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено комплекс нових математичних моделей, які забезпечують створення ефективних розрахункових методів аналізу термопружнопластичного деформування елементів конструкцій циліндричної форми за умов імпульсного навантаження. Досліджено напружено-деформований стан і температурний режим з урахуванням великих швидкостей деформування й адіабатичного підвищення температури внаслідок пластичного деформування під час формоутворення і з'єднання порожнистих циліндрів. Запропоновано алгоритми та програми розрахунку на ЕОМ практичних задач високошвидкісного деформування, нероз'ємного з'єднання циліндрів нескінченної та скінченної довжини з урахуванням температури та пластичних ефектів. З використанням розробленого методу на підставі комплексного підходу, що об'єднує числове та інженерне моделювання, розглянуто процес зварювання - паяння вибухом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.77 + К643.7
Шифр НБУВ: РА318658 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Дубко А.Г. 
Технологія контактного стикового зварювання оплавленням тонких металевих смуг: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / А.Г. Дубко ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Розроблено технологічні основи контактного стикового зварювання з використанням напруги підвищеної частоти прямокутної форми. Значну увагу приділено визначальним критеріям фізичної подібності процесу оплавлення тонких (1 мм і менше) металевих смуг. Запропоновано нову технологію стикового зварювання оплавленням гнучкого ріжучого інструмента, а також технологію термообробки зварних з'єднань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К643.352
Шифр НБУВ: РА309641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Максимова С. В. 
Фізико-металургійні основи та технологія вакуумного паяння жароміцних сплавів на основі Ni, Ti, Cu: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.03.06 / С. В. Максимова ; НАН України, Ін-т електрозварювання ім. Є.О. Патона. — К., 2011. — 33 с.: рис. — укp.

Визначено особливості формування структури та властивості паяних з'єднань. Створено науково обгрунтовані металургійні та технологічні засади щодо отримання якісних паяних з'єднань, що забезпечують високі механічні властивості та тривалу міцність паяним з'єднанням жароміцних дисперсійно-твердіючих нікелевих сплавів, перспективних матеріалів нового покоління на основі алюмінідів титану та диперсно-зміцнених мідних матеріалів. Вивчено структуру експериментальних припоїв, їх температури солідусу та ліквідусу, встановлено склади з прийнятним для паяння температурним інтервалом плавлення. З'ясовано особливості формування структури паяних швів жароміцних сплавів на основі Ni, Ti, Cu залежно від системи легування, а також умови формування евтектичних складових у паяних швах. Встановлено вплив методу отримання припою на його структурні особливості та фазові перетворення під час нагрівання. Розвинено уявлення про закономірність кристалізації паяних швів алюмініду титану. Визначено шляхи керування структурою металу швів залежно від складу та структури основного матеріалу. Створено науково обгрунтовані металургійні та технологічні засади щодо вакуумного паяння, що забезпечують високі експлуатаційні властивості з'єднанням жароміцних алюмінідів титану, дисперсійно-твердіючих нікелевих і дисперсно-зміцнених мідних сплавів стосовно створення вузлів енергосилових установок нового покоління, наведено приклади їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К643.35,46
Шифр НБУВ: РА383755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Болотов Г.П. 
Фізико-технічні та технологічні основи застосування розподіленої газорозрядної плазми для дифузійного зварювання та паяння: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.06 / Г.П. Болотов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 39 с. — укp.

Розвинуто фізико-технологічні засади застосування розподіленої газорозрядної плазми у процесах дифузійного зварювання та паяння металів шляхом розв'язання базових задач обробки матеріалів тліючим розрядом середніх тисків, дослідження впливу розрядної плазми на матеріали, що обробляються за їх твердого стану, розробки технологічних процесів зварювання суттєво різнорідних металів з активацією дифузійних процесів іонним опроміненням з'єднуваних поверхонь, створення пристроїв для реалізації зазначених процесів. Проведено теоретичні й експериментальні дослідження ефективності нагріву металів тліючим розрядом і визначено його ефективний тепловий коефіцієнт корисної дії. Розроблено технологічні заходи з метою забезпечення тривалого стабільного існування тліючого розряду за тисків газу нижче атмосферного. Запропоновано нові технічні рішення підвищення стабільності горіння тліючого розряду. На підставі аналізу теплових процесів розроблено детерміновані аналітичні залежності для прогнозування температурного стану зварюваних деталей і керування ним у процесі зварювання. Створено технологічні засади керування процесами масопереносу за умов дифузійного зварювання іонним модифікуванням хімічного складу поверхневих шарів з'єднуваних металів. Досліджено вплив плазми тліючого розряду на характер розтікання припоїв по металевих поверхнях. Визначено основні параметри паяння у газорозрядній плазмі компактних і розподілених виробів. Сформульовано основні принципи побудови устаткування для з'єднання металів у тліючому розряді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.71-1 + К643.7-1 +
Шифр НБУВ: РА353773

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського