Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (91)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>U=К644.510.023$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Кузьменко О.Г. 
Відновлення інструменту для гарячого об'ємного штампування електрошлаковим наплавленням некомпактними матеріалами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / О.Г. Кузьменко ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Вивчено металургійні та технологічні особливості електрошлакового наплавлення штампів з застосуванням невитратних графітованих електродів і присаджування в шлакову ванну некомпактних матеріалів, зокрема, стружки сталі 5ХНМ. На підставі розробленої математичної моделі показано, що процеси руху та плавлення різних видів некомпактних матеріалів (стружка, дріб, січка дроту) у шлаковій і металевій ваннах за умов ЕШН НМ мають складний і багатостадійний характер, вирішальну роль грають межі поділу фаз повітря - розплав шляку та розплав шлаку - розплав металу. На цих межах за рахунок сил поверхневого натягу відбувається закріплення частинок НМ, їх нагрівання і, залежно від розмірів і форми, часткове чи повне розплавлення. Розраховано тепловий баланс процесу ЕШН НМ і визначено оптимальну масову швидкість подачі частинок некомпактних матеріалів: 0,3 - 0,7 кг/год на 1 кВт потужності, що підводиться. З використанням результатів досліджень і розробок запропоновано нову технологію відновлення штампів ЕШН НМ, що було використано під час проектування установок для наплавлення та оснащення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023.2-56-083 +
Шифр НБУВ: РА322409

Рубрики:

      
2.

Кусков Ю.М. 
Електрошлаковий процес і технологія наплавлення дискретними матеріалами в струмопідвідному кристалізаторі: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.06 / Ю.М. Кусков ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2005. — 33 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності та конкурентоспроможності сучасного прокатного виробництва шляхом використання високопродуктивних технологій, що базуються на електрошлаковому процесі. Створено оригінальну електрошлакову технологію виготовлення нових та відновлювання спрацьованих прокатних валків практично будь-якого хімічного складу з використанням як наплавочного матеріалу дискретної присадки у вигляді дробу та водоохолоджуваного секційного електроду-кристалізатора, що не витрачається. Виконано комплексне дослідження електрошлакового процесу та запропонованої технології, починаючи від етапу формування оптимальної конструкції кристалізатора та оцінки його експлуатаційної довговічності до вивчення фізико-металургійних, теплофізичних, електротехнологічних і магнітних явищ, що відбуваються під час наплавлення. Обгрунтовано методи управління даними явищами з метою одержання якісних біметалічних виробів. Науково обгрунтовано всі етапи виконання технологічного процесу наплавлення за промислових умов та створено банк конструкторсько-технологічних даних для проектування спеціалізованих наплавочних установок та одержання біметалічних валків практично всіх розмірів, які використовуються в прокатному виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023.2-1 +
Шифр НБУВ: РА336785

Рубрики:

      
3.

Полішко Г. О. 
Особливості укрупнення зливків послідовним кільцевим електрошлаковим наплавленням: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Г. О. Полішко ; НАН України ; Ін-т електрозварювання ім. Є.О. Патона. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість формування великовагових ковальських зливків послідовним кільцевим електрошлаковим наплавленням рідким металом (процес ЕШНУ РМ). Розраховано термічні цикли процесу ЕШНУ РМ, які фізично змоделювали з залученням сучасного дослідницького комплексу Gleeble 3 800 з повністю цифровою системою термічних випробувань, що дозволяє оцінити ефективність використання послідовного кільцевого ЕШНУ РМ і вплив його термічного циклу на структуру зони сплавлення для укрупнення зливка з високолегованих Cr - Ni - Mo сталей та сплавів типу Інконель у разі забезпечення дрібнодисперсної дендритної структури литого металу. Вивчено можливості застосування послідовного кільцевого ЕШНУ РМ для укрупнення зливків із високолегованих Cr - Ni - Mo сталей та сплавів типу Інконель на модельних зливках, які одержані за лабораторних умов. В результаті визначення особливостей процесу формування великовагових зливків послідовним кільцевим ЕШНУ РМ видано технологічні рекомендації щодо розроблення концепції печі ЕШНУ РМ для одержання великовагових злитків діаметром від 1 400 до 3 200 мм та масою до 300 т, а також визначено послідовність основних технологічних операцій їх виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К618 + К644.510.023.2
Шифр НБУВ: РА382889 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Носов Д. Г. 
Підвищення ефективності процесу електродугового наплавлення шляхом використання комбінованих магнітних полів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / Д. Г. Носов ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено підвищення ефективності застосування дугового наплавлення під флюсом з використанням комбінованого магнітного поля (КМП) за рахунок керування формоутворенням наплавлених валиків (одержання їх асиметричної форми у перетині), зменшення глибини, площі проплавлення та частки основного металу в наплавленому, збільшення частки металу, що залишився після механічної обробки, та підвищення службових характеристик наплавленого метала. Розроблено пристрій для генерування КМП і джерело його живлення, які забезпечують регулювання величини індукції, частоти струму кожного з електромагнітів у необхідних межах і забезпечують дані позитивні ефекти під час наплавлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023
Шифр НБУВ: РА376950 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Стреленко Н. М. 
Покращення високотемпературної віддільності шлакової корки при наплавленні під флюсом на основі металургійних і теплофізичних методів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / Н. М. Стреленко ; НТУУ "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.510.023.1-1
Шифр НБУВ: РА384513 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Ярос Ю. О. 
Розробка технології автоматичного зварювання та наплавлення під флюсом конструкційних сталей струмом малої густини: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / Ю. О. Ярос ; Нац. ун-т кораблебудування ім. адмірала Макарова. — Миколаїв, 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено вплив енергетичних і статичних характеристик саморегулювання дуги й динамічних параметрів системи джерело живлення - дуга - зварювальна ванна на стабільність автоматичного зварювання під флюсом. Стабілізація процесу досягається шляхом впливу на напругу й опір зварювального кола. Розроблено режими зварювання у щілинний зазор за виконання першого шва струмом малої густини. Розміри шва та механічні властивості зварного з'єднання відповідають вимогам нормативних документів. Експериментально доведено можливість здійснення автоматичного наплавлення під флюсом на сталь 65 Г струмами малої густини для відновлення зношених гребнів колесних пар залізничних вантажних вагонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.510.023.1-64 + К644.510.023-64
Шифр НБУВ: РА373845 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського