Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (72)Книжкові видання та компакт-диски (43)
Пошуковий запит: (<.>U=К682$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Гащин Н.Б. 
Оптимізація режимів нагріву кільцевих дисків з метою створення поля переміщень для забезпечення з'єднань з натягом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / Н.Б. Гащин ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2003. — 18 с. — укp.

Одержано рівняння для розрахунку термічної посадки в'язкопружних кільцевих дисків за мінімальних енергетичних витрат. З використанням методів малого параметру та відокремлення змінних одержано розв'язки рівнянь оптимізації посадки кільцевих дисків. Розроблено математичну модель їх термічної посадки за допомогою сталої потужності теплових джерел. Одержано математичну модель охолодження диска після його посадки на жорсткий круглий вал. Розроблено інженерні варіанти термічної посадки диска на даний вал за допомогою оптимальної та сталої потужності, а також процесу охолодження диска після посадки. Розроблено методику оцінки економії енергії, яка досягається внаслідок оптимального нагріву. За допомогою одержаних математичних моделей досліджено режими посадки кільцевих дисків, виготовлених зі сталі ЭИ481, титанового ВТ-6 й алюмінієвого АД-33 сплавів, поліаміду ПА-610.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682.500.3 +
Шифр НБУВ: РА327312

Рубрики:

      
2.

Бондарев С.Г. 
Підвищення надійності складання шліцьових з'єднань шляхом вибору раціональної системи позиціювання елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / С.Г. Бондарев ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено технологічний метод підвищення надійності складання шліцьових з'єднань (ШЗ) з базуванням за шириною зубів. Наведено технології, за допомогою яких можно призначити раціональні технологічні режими для складальної операції та одержати надійність складання ШЗ не менш, ніж 0,98, що дозволить підвищити якісні показники складання шліцьової пари, відночас використовуючи менш точне та більш дешеве технологічне обладнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682.3-64 +
Шифр НБУВ: РА337674

Рубрики:

      
3.

Тараховський О. Ю. 
Підвищення якості складання ущільнюючих з'єднань з еластичними кільцевими елементами і внутрішніми канавками: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.08 / О. Ю. Тараховський ; ДВНЗ "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2011. — 21 с. — укp.

Вперше розроблено та науково обгрунтовано концепцію проектування структури й елементів складального процесу ущільнювальних з'єднань типу "еластичний кільцевий елемент - внутрішня канавка", використання якої дозволяє гарантовано забезпечти якість з'єднань. На основі аналізу умов складання виробів в автоматизованому виробництві і функціональних взаємозв'язків встановлено вимоги до технологічного процесу складання ущільнень і технічного оснащення складальної операції. Встановлено функціональний взаємозв'язок між геометричною характеристикою базової деталі, параметрами деформації кільцевого елементу та параметрами складання. Розроблено методи визначення технологічних параметрів процесу сполучення еластичного кільцевого елементу з внутрішньою канавкою деталі, які забезпечують припустимі залишкові деформації ущільнювальних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682
Шифр НБУВ: РА382584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Павлова Г.О. 
Розробка нормативного забезпечення технологій складання з'єднань з натягом при індукційному нагріві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.02 / Г.О. Павлова ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано класифікацію з'єднань з натягом та з її використанням розроблено складальні операції та типові цикли складання, з обмеженою різномантністю, з використанням нагріву. Побудовано математичну модель нагріву деталей перед складанням, що дає змогу зменшити витрати теплової енергії з забезпеченням необхідної якості виробу на базі заданих значень нормативних параметрів технологічних процесів складання. Запропоновано методику неруйнівного контролю статичної міцності з'єднань з використанням інформативного параметра - власних частот коливань та теплового імпульсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682.500.3
Шифр НБУВ: РА327047

Рубрики:

      
5.

Хайдар Мусбах Салман Штай Тамими 
Розробка нормативної бази для оцінки міцності з'єднань з натягом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.02 / Хайдар Мусбах Салман Штай Тамими ; Київ. держ. ун-т технологій та дизайну. — К., 2001. — 19 с. — укp.

За результатами теоретичних та експериментальних досліджень процесу контактування мікронерівностей поверхонь деталей під час сполучення за термічних методів складання й акустичної емісії, що виникає у зоні контакту, обгрунтовано можливість використання неруйнівного акустико-емісійного контролю для визначення міцності відповідальних з'єднань із натягом. Визначено інформативні параметри акустичної емісії. Встановлено їх взаємозв'язок із характеристиками міцності з'єднань із натягом залежно від величини натягу, геометричних розмірів, шорсткості сполучених поверхонь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682-7с
Шифр НБУВ: РА314565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Резніченко М.К. 
Технологічні основи забезпечення якості та енергозбереження в процесах складання та розбирання з індукційним нагрівом: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.08 / М.К. Резніченко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 36 с. — укp.

З метою зниження енерговитрат та підвищення якості технологій складання та розбирання нероз'ємних з'єднань обгрунтовано доцільність використання індукційного нагрівання деталей складальних одиниць різного призначення. Визначено сферу застосування низькотемпературного нагрівання в технологіях складання та розбирання, систематизовано конструкції з'єднань за ознакою складності використання індукційного термовпливу. Наведено рекомендації щодо конструювання ступінчастих вісесиметричних деталей, які підлягають локальному нагріванню. Встановлено загальні принципи уніфікації технологій з операціями складання та розбирання дво- та багатоелементних складальних одиниць. На підставі дослідження з'єднання багатокомпонентної системи з нестаціонарним теплообміном між деталями встановлено закономірності дискретного індукційного нагрівання, які забезпечують якість виробу. Розроблено моделі оптимізації розподілу потужності джерела тепла по поверхнях деталей різних форм, які дозволяють мінімізувати енерговитрати за заданої граничної температури та обмеженнях за напругою та деформаціями в матеріалі. Запропоновано принцип безрозмірної оцінки функціонування технологічних систем з побудовою часової моделі якості. Типізовано індукційні нагрівачі за функціональним призначенням та енергетичною ефективністю їх використання залежно від конструкції з'єднань та деталей, що нагріваються. Встановлено закономірності дії на індуктор руйнуючих факторів та часу роботи, з урахуванням яких побудовано фізико-статистичну модель надійності, яка описує раптові та поступові відмови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682.500.3-6 + К682.500.3-6
Шифр НБУВ: РА353717

Рубрики:

      
7.

Кулинич І.Я. 
Технологічно-адаптивне забезпечення складання різьбових з'єднань машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / І.Я. Кулинич ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2005. — 19 с. — укp.

На поглибленому рівні диференціювання представлено структуру початкового етапу спряження гвинтових різьбових поверхонь метричної різьби й обгрунтовано умови його надійного виконання. Вперше розроблено математичні моделі взаємного орієнтування гайки та різьбового стрижня для двох схем податливого базування, які дають змогу розрахувати режими загвинчування (частоту обертання й осьове зусилля) та параметри податливої бази (масу рухомих елементів, коефіцієнти тертя в їх напрямних і на торцях різьбових деталей, жорсткість радіальних пружин) залежно від очікуваної лінійної похибки базування. Побудовано геометричні моделі наживлення різьби для всіх можливих варіантів взаємодії різьбових деталей передбачених стандартом фасками за умови розгляду наживлення як спряження гвинтових різьбових поверхонь неповними західними витками різьби. Вперше виведено аналітичні залежності для визначення кута повертання різьбової деталі, необхідного для наживлення різьби, залежно від кутів її фасок, кроку та відхилень зовнішнього та внутрішнього діаметрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К682.2 + К682.2
Шифр НБУВ: РА334677

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського