Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=К722.301.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Шевченко О.В. 
Удосконалення складу та технології наплавлення порошковою плющенкою деталей металургійного обладнання: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / О.В. Шевченко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Мариуполь, 2009. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено комплексну математичну модель напружено-деформованого стану порошкової плющенки у процесі її виготовлення, в якій враховано реальний характер розподілу геометричних параметрів, механічні властивості й умови контактного тертя по довжині осередку деформації. Показано, що реалізація даної моделі дозволяє визначити енергосилові параметри процесу за заданих значень щільності осердя та заданих розмірів порошкової плющенки. Вперше встановлено, що нанесення на внутрішню поверхню оболонки гідрофобного компонента, який містить вуглець, підвищує корозійну стійкість фероскладових компонентів до 68,2 - 68,9 %, знижує гігроскопічність шихти до 2,7 %, підвищує ступінь ущільнення осердя на 8 - 12 %. Удосконалено спосіб оцінювання зварювально-технологічних властивостей порошкових електродів (патент України 19256), в якому враховано зовнішні механічні збурювання, що вносяться у вихідний стан системи оболонка - осердя. Показано, що даний спосіб дозволяє об'єктивно оцінити якість порошкової плющенки, яку виготовлено з різними енергосиловими параметрами та технологічними схемами. Удосконалено математичну модель комплексного легування наплавленого металу через осердя порошкової плющенки, за допомогою якої оптимізовано склад газошлакотвірної частини шихти порошкової плющенки для наплавлення деталей металургійного обладнання, який забезпечує мінімальні втрати легуючих елементів: 25 - 30 % карбонатно-сільової суміші, 40 - 50 % перовскітового концентрату за загальної кількості газошлакотвірних компонентів у плющенці не більше 8 - 10 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К722.301.5 +
Шифр НБУВ: РА367306

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського