Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (97)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Л116.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Голдак А.Я. 
Вимірювання гранулометричного складу порошкоподібних речовин з використанням лазерного випромінювання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / А.Я. Голдак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 17 с. — укp.

Розроблено методи та засоби визначення функції розподілу розмірів частинок порошкоподібних матеріалів з використанням лазерного випромінювання. Установлено залежність точності розв'язків рівняння Фредгольма першого роду для задачі визначення розподілу розмірів порошкоподібних матеріалів від спектра першої похідної обчислених розв'язків. На цій залежності базується спосіб вибору параметра регуляризації для цього типу вимірювань. Запропоновано й обгрунтовано структуру устави для визначення розподілу розмірів частинок порошкових речовин і алгоритми її роботи. Принцип її роботи грунтується на ефектах розсіяння світла малими частинками. Опис явищ розсіяння базується на теорії Мі. На підставі результатів експериментальних досліджень доведено придатність запропонованої структури й агоритмів роботи вимірювальної установки для вимірювання розподілу розмірів порошкоподібних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.1-72 +
Шифр НБУВ: РА349426

Рубрики:

      
2.

Федін Д.О. 
Динаміка процесу кавітації та закономірності кінетики електрогідроімпульсного подрібнення матеріалів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Д.О. Федін ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності функціонування електрогідроімпульсного пристрою для тонкого та надтонкого подрібення порошкоподібної сировини для виробництва пігментів і низькотемпературних каталізаторів, які використовуються у хімічному виробництві. Розглянуто переваги та недоліки традиційних пристроїв для подрібнення. Обгрунтовано перспективність електрогідроімпульсного подрібнення твердих порошкових матеріалів. Розроблено математичну модель гідродинамічних процесів за високовольтного імпульсного електричного розряду у камері електрогідроімпульсної установки з урахуванням процесу кавітації. Адаптовано рівняння динаміки кавітаційної порожнини Нолтінга - Непайраса до умов електрогідроімпульсного впливу. Уточнено умови виникнення та найбільш інтенсивного перебігу процесу кавітації в закритій камері, камері з вільною поверхнею рідини та камері з рухомою торцевою стінкою у вигляді диска з пружинами. Розроблено нову конструкцію розрядної камери, яка дозволяє керувати інтенсивністю кавітації. Експериментально доведено можливість регулювання процесу подрібнення за рахунок зміни сумісного регулювання маси рухомої торцевої стінки камери, геометричних параметрів розрядної камери й електричних характеристик розрядного контура. Досліджено ефективність роботи камери з рухомою торцевою стінкою та кінетику подрібнення вапняку, синтетичного алмазу та двоокису титану (рутилу). Показано, що електрогідроімпульсне подрібення є ефективним способом тонкого та надтонкого подрібнення твердих матеріалів. Розроблено й апробовано методику розрахунку основних параметрів електрогідроімпульсних пристроїв для подрібнення порошків твердих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.13 +
Шифр НБУВ: РА355043

Рубрики:

      
3.

Матієга В.М. 
Інтенсифікація процесу подрібнення у трубних млинах з активаційними бронефутераціями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / В.М. Матієга ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 17 с. — укp.

Наведено результати дослідження та розробки процесу подрібнення у трубних млинах з активаційними бронефутераціями. Запропоновано концепцію інтенсифікації процесу подрібнення у трубних млинах за рахунок зміни характеристики пульсуючого руху молольного завантаження вздовж барабана. Створено нові типи активаційних бронефутерацій та визначено їх функціонально-геометричні характеристики. Розроблено ряд математичних моделей для окремих стадій та двостадійного процесу подрібнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.13-511
Шифр НБУВ: РА318610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Вовк О. В. 
Математичне моделювання та чисельний аналіз процесів формування багатокомпонентних сумішей: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / О. В. Вовк ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Удосконалено метод визначення функцій розподілу частинок порошкової суміші за їх розмірами залежно від швидкості осідання для випадку впливу зовнішньої сили. Вперше обгрунтовано застосування результатів про фокусування та стабілізацію марковського процесу у разі локальних збурень його фрагментів до процесу формування багатокомпонентних сумішей. Удосконалено математичну модель процесу подрібнення твердих матеріалів у рідких середовищах, використання якої дозволяє простежити за еволюцією діаметрів твердих частинок у кожній точці об'єму, який займає суміш. Одержано нові результати та розроблено програмний засіб, що дозволяє моделювати процеси формування багатокомпонентних сумішей на виробництві та у фармакологічній промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.33 + Л116.1
Шифр НБУВ: РА381522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Гомілко В.С. 
Обгрунтування динамічних параметрів та режимів роботи електромеханічних систем млинів примусового подрібнення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / В.С. Гомілко ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено обгрунтуванню моделей динамічних параметрів та режимів електропривода барабанних млинів, визначенню меж ефективного використання вдодвигунного синхронного електропривода з відкритим зубчастим зачепленням та розробці пристрою компенсації впливу кінематичних збурень на навантаження гілок привода. Виявлено зв'язок між режимами та конструктивними параметрами і отримано узагальнену математичну модель механічних характеристик млинів, Відпрацьовано засоби скорочення терміну їх запуску. Одержано узагальнені параметри електромеханічних систем млинів і встановлено зв'язок між номінальною потужністю та обертами синхронних двигунів і наведеними параметрами їх моделей. Встановлено, що наведена кутова розбіжність роторів синхронних двигунів визначається терміном роботи без переналагодження та їх номінальними обертами, що дало можливість відпрацювати узагальнену модель необхідної компенсаційної здатності пристрою електричного вирівнювання. Рекомендовано використання інтегрального регулятора середніх навантажень та пристрою програмного формування напруг збудження двигунів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.13-51-04

Рубрики:

      
6.

Джирма С.О. 
Обгрунтування параметрів буферних гумових футоревок робочих поверхонь барабанів кульових млинів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.02 / С.О. Джирма ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методи розрахунку та конструкції буферних гумових футеровок, що забезпечують підвищення технологічних та експлуатаційних показників кульових млинів, робочі поверхні барабанів яких працюють за умов підвищених ударних навантажень. Змодельовано процеси співудару куль з буферними гумовими футеровками на ЕОМ та встановлено закономірності ударної взаємодії тіл, що падають, з буферними гумовими футеровками. Це дає змогу проводити оптимальний вибір параметрів футеровок на стадії проектування, обгрунтовано підвищену її ударну стійкість, зниження енергії удару, що передається на захисну поверхню, і можливість інтенсифікації руху кульового завантаження у порівнянні з суцільними гумовими плитами. Визначено, що буферна гумова футеровка дозволяє знижувати ударні навантаження та напруження в 1,3 - 2,5 рази, що забезпечує відповідно в 1,3 - 1,8 рази підвищення енергії удару, яка сприймається даною футеровкою без руйнування. Енергія удару, передана на захисну поверхню, знижується в 1,5 - 2,8 рази. Розроблена конструкція буферної гумової футеровки для барабанних і трубних млинів діаметром 3,6 - 4,2 м дозволяє застосовувати кульове завантаження 80 - 100 мм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.13-511-035.6 +
Шифр НБУВ: РА321978

Рубрики:

      
7.

Мейта О.В. 
Система моніторингу та управління дробильно-помольним комплексом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / О.В. Мейта ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто використання математичного апарату штучних нейронних мереж. Розроблено модель послідовно працюючих агрегатів подрібнення для визначення параметрів оптимального за завданим критерієм режиму роботи комплексу з метою зменшення електроспоживання комплексу за рахунок вибору оптимального режиму для подрібнення речовини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л116.1-5-42
Шифр НБУВ: РА370249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського