Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Л710.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Горох М.П. 
Екологічно безпечні технології переробки полімерних відходів (на прикладі Харківського регіону): автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.01 / М.П. Горох ; Укр. НДІ екол. пробл. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено методику визначення об'ємів полімерних відходів у сумішах твердих полімерних відходів (ТПВ) як фактора забруднення навколишнього природного середовища. Створено розрахункові блок-схеми аналітичних залежностей кількісних характеристик сировинних об'ємів вторинних полімерних композиційних матеріалів (ВПКМ). Науково обгрунтовано принципи методології комплексної системи керування полімерними відходами як ресурсно-сировинного потенціалу копалень регіону. Запропоновано систему моніторингу використаної полімерної тари й упаковки на регіональному рівні за умов впровадження екологічно безпечних технологій переробки. Досліджено й обгрунтовано процес регенерації агломерованого вторинного поліетилену. Запропоновано екологічно безпечні технології формування крупногабаритної продукції з ВПКМ з модифікованими наповнювачами кришок і корпусів оглядових колодязів систем водовідведення та водопостачання (на прикладі Харківського регіону).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.94 +
Шифр НБУВ: РА354976

Рубрики:

      
2.

Савченко Б.М. 
Модифікація та розробка технологій переробки вторинного поліетилентерефталату: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.06 / Б.М. Савченко ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено дію органічних і полімерних забруднень та їх вмісту на деструкцію вторинного поліетилентерефталату (ПЕТФ) на основних стадіях переробки. Встановлено закономірності процесу сушіння та його вплив на зміну властивостей матеріалу під час переробки. Досліджено особливості деструкції вторинного ПЕТФ в результаті впливу термомеханічної дії та кількості переробних циклів. Встановлено реологічні властивості первинного вторинного та вторинного гранульованого ПЕТФ, запропоновано математичні залежності взаємозв'язку реологічних і молекулярних характеристик. Визначено основні закономірності зміни реологічних, механічних, теплофізичних, структурно-морфологічних параметрів модифікованих композицій на основі вторинного ПЕТФ залежно від виду та кількості полімерної домішки. Вперше встановлено вплив переробки в присутності реакційно-здатних домішок на зміну комплексу властивостей вторинного ПЕТФ. Запропоновано нові способи регулювання властивостей матеріалу за допомогою реакційно здатних і полімерних домішок поліолефінів, відходів АБС пластиків і полікарбонатів, піроміллітового диангідриду та шляхом поліконденсації у твердому стані.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.9 +
Шифр НБУВ: РА335205

Рубрики:

      
3.

Дядичев В.В. 
Соекструзійна обробка вторинних полімерних матеріалів (теорія, технологія, обладнання): Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / В.В. Дядичев ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2003. — 36 с.: рис. — укp.

Розроблено математичну модель створення тиску екструдером. Запропоновано метод його вимірювання в соекструзійному обладнанні. Досліджено зв'язок між складом полімерної суміші, міцністю соекструзійного виробу та межовою напругою зрушення суміші. Для оперативної оцінки якості суміші в процесі її приготування розроблено еталонну математичну модель, запропоновано метод і одержано аналітичні залежності для коректувань завдання на витрати компонентів суміші. На підставі рівнянь еталонної моделі суміші розроблено узагальнену математичну модель технологічного процесу, мікропроцесорну систему управління процесом приготування соекструзійної суміші. Створено алгоритми та програмне забезпечення розрахунку необхідної продуктивності, перепаду тиску для кожного шару за заданої товщини шарів у багатошаровій полімерній структурі. Розроблено конструкцію універсального шнека екструдера, технологічну схему та конструкцію соекструзійного обладнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.94
Шифр НБУВ: РА326818

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського