Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л746.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Шибанова А.М. 
Композити на основі полістиролу і поліметилметакрилату, наповнені оксидами титану та цинку з полівінілпіролідоном: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.06 / А.М. Шибанова ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено композити на основі полістиролу і поліметилметакрилату, наповнені модифікованими полівінілпіролідоном дисперсними оксидами титану та цинку, що використані для одержання воднодисперсійних фарб, литтєвих полістирольних виробів та для наповнення поліестерних смол. Досліджено властивості композиційних матеріалів на основі полістиролу і оксидів металів, модифікованих кополімерами полівінілпіролідону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л746.64
Шифр НБУВ: РА374269 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Попович Т.А. 
Підвищення ефективності пігментної технології при друкуванні текстильних матеріалів із целюлозних волокон: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / Т.А. Попович ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2006. — 24 с. — укp.

Досліджено питання підвищення стійкості пігментних забарвлень до мокрого тертя й екологічної чистоти технології та надрукованої продукції за умов зниження витрат на друкування, що дає змогу розширити асортимент тканин, які можуть колоруватися пігментами. Задача щодо підвищення стійкості забарвлень до фізико-механічних дій вирішено завдяки використанню як зв'язувального промотованих акрилових сополімерів, тобто полімерів, що містять у макромолекулі групи - промотори адгезії. Застосування зв'язувальних на основі промотованих полімерів забезпечує підвищення міцності полімерних плівок і адгезійного комплексу "полімерна плівка - текстильний матеріал", створює кращі умови для реакцій "зшивання", більшою мірою сприяє використанню зшивальних препаратів і зменшенню кількості формальдегіду. На основі промотованого зв'язувального розроблено хімічний склад для друкування текстильних матеріалів пігментами, відмінність якого полягає у тому, що компонентами друкарського складу є різні за групами активності предконденсати термореактивних смол (ПТРС). Це забезпечує формування композиційної полімерної плівки сітчастої структури, для чого поряд зі зшиванням макромолекул створено умови для додаткового смолоутворення. Для забезпечення "роботи" предконденсатів термореактивних смол у двох напрямках визначено ефективну систему каталізаторів. Застосування комплексу прийомів дозволило підвищити ефективність пігментної технології, зокрема одержати забарвлення, що відрізняється високою стійкістю. Запропоновано також малокомпонентний пігментний склад, який не містить ПТРС, а саме: склад на основі самозшивального полімеру, який забезпечує одержання екологічно чистої надрукованої продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М351.105.04 + Л746.6 +
Шифр НБУВ: РА346688

Рубрики:

      
3.

Гак В. С. 
Розробка та властивості плівкоутворювачів для флексографських фарб на основі вторинного поліетилентерефталату: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.17.06 / В. С. Гак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 17 с. — укp.

Проведено аналіз літературних джерел з питання одержання лакофарбних матеріалів для флексографського способу друку по вбирних і не вбирних підкладках, показано перспективність застосування вторинного поліетилентерефталату для одержання флексографських фарб. Досліджено кінетичні закономірності реакцій алкоголізу й амінолізу сполук на основі ароматичних кислот, що містять складноестерні групи. Одержані результати показали досить високу швидкість алкоголізу й амінолізу діметилових естерів орто- та терефталевих кислот. Вивчено кінетичні закономірності реакції алкоголізу поліетилентерефталату діетиленгліколем за виділенням етиленгліколю. Доведено доцільність використання ПЕТ-тари та визначено умови його модифікації. Дослідження хімічної модифікації поліетилентерефталату показали, що на властивості одержуваних продуктів впливають кількість етиленгліколю, що відганяється, а також вид органічного розчинника, вживаного для одержання розчину. Одержано фарби на основі модифікованого поліетилентерефталату та вивчено їх властивості. Встановлено умови одержання фарб з високими фізико-хімічними та фізико-механічними властивостями друкарських відтисків на їх основі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л742 + Л746.64
Шифр НБУВ: РА380409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського