Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Л83-31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Федорова Т.О. 
Розроблення технології хліба з борошна тритикале: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.01 / Т.О. Федорова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано технологію виробництва хліба з обойного тритикалевого борошна, виготовленого з зерна з фенотипом жита. Досліджено хімічний склад та хлібопекарські властивості обойного тритикалевого борошна. Встановлено доцільність приготування тіста з даного виду борошна на густих заквасках. На підставі дослідження впливу технологічних факторів на біохімічні, мікробіологічні та колоїдні процеси, що відбуваються під час дозрівання тістових напівфабрикатів, визначено оптимальні параметри технологічного процесу виготовлення хліба з цього борошна. Сформульовано теоретичні та практичні аспекти прискореної технології виготовлення хліба. Визначено харчову цінність хліба з обойного тритикалевого борошна, встановлено економічну доцільність його виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-31
Шифр НБУВ: РА331053

Рубрики:

      
2.

Холодова О. А. 
Удосконалення технології озонування пшеничного борошна для виробництва хлібобулочних виробів: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.18.01 / О. А. Холодова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто завдання удосконалення технології озонування пшеничного борошна зі слабкою клейковиною для виробництва хлібобулочних виробів (ХБВ) у борошномельній та хлібопекарській галузях промисловості (ГП). Визначено напрямки регулювання хлібопекарських властивостей борошна (ХПВБ), узагальнено світові наукові й практичні дані про напрямки та ефективність використання озону в харчовій і борошномельній ГП. Обгрунтовано ефективність використання озону для покращення ХПВБ. Доведено більш високу ефективність використання озону за інші хлібопекарські покращувачі. Визначено вплив озону на властивості біополімерів борошна, структурно-механічні властивості тіста, біохімічні та колоїдні процеси в тісті. Наведено кваліметричне оцінювання якості ХБВ з борошна пшеничного озонованого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-310.67
Шифр НБУВ: РА380834 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського