Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (34)Книжкові видання та компакт-диски (40)
Пошуковий запит: (<.>U=Л870.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Облак 
Виділення та характеристика ферментного комплексу міцеліальних грибів з дріжджелітичною активністю: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.20 / Вікторія Ігорівна Облак ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4 + Е521.551.1 Sac*871
Шифр НБУВ: РА365752

Рубрики:

      
2.

Абдулазіз Абду Яхья Аббас 
Отримання та використання глюкозооксидази в технології харчових продуктів: автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Абдулазіз Абду Яхья Аббас ; Одеська національна академія харчових технологій. — О., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4
Шифр НБУВ: РА352447

Рубрики:

      
3.

Король Ц.О. 
Розробка бактеріального препарату для ферментованих м'ясних продуктів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Ц.О. Король ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено біотехнологію одержання бактеріального препарату з біологічно активних культур молочнокислих бактерій і мікрококу для ферментованих м'ясних продуктів. Досліджено промислові штами колекції ТІММ з вилученням з вітчизняних комерційних м'ясних продуктів для пошуку та селекції активних культур. Визначено основні властивості культур, перспективних стосовно залучення до складу заквашувальних композицій щодо здатності до функціонування у м'ясній сировині. Для первинного дослідження типу взаємовідносин між мікроорганізмами різних таксономічних груп запропоновано модифікований метод "лунок". На підставі сумісності створено оригінальну заквашувальну композицію з представників родів Lacbactillus та Micrococcus. Опрацьовано режими та параметри технологічного процесу виробництва нового для України бактеріального препарату "Лакмік" для ферментованих м'ясних продуктів. Установлено спосіб і дозу внесення бакпрепарату за умови виробництва ковбас. За лабораторних і промислових умов доведено ефективність застосування препарату "Лакмік" для вироблення ферментативних ковбас високої якості за прискореного визрівання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4 + Л927.1/9-3 +
Шифр НБУВ: РА349073

Рубрики:

      
4.

Петросьянц А.П. 
Розробка біотехнології отримання гідролітичного ферментного препарату з альфа-галактозидазною активністю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / А.П. Петросьянц ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Визначено вплив різних фізико-хімічних показників на активність ферменту. Ідентифіковано функціонально каталітичні групи його активного центру та механізм дії ферменту. Досліджено процес гідролізу соєпродуктів з використанням одержаного ферментного препарату. Вивчено динаміку росту культури Bifdobacterium longum на різних живильних середовищах та обрано оптимальне живильне середовище для її подальшого культивування. Експериментально доведено можливість застосування ультрафільтрації для концентрування та очищення культуральної рідини, що містить культуру B. longum. Одержаний внаслідок осадження етанолом осад ферменту піддавали висушуванню. Досліджено та обгрунтовано за допомогою методів математичного моделювання аптимальні технологічні параметри процесу ферментування соєпродуктів. На підставі одержаних даних розроблено й апробовано за виробничих умов принципово технологічну схему виробництва гідролітичного ферментного препарату "Галактолонгін Г10х".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4 +
Шифр НБУВ: РА327424

Рубрики:

      
5.

Ямборко Г.В. 
Розробка технології отримання сухого концентрату молочнокислих бактерій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 03.00.20 / Г.В. Ямборко ; Одес. держ. акад. харч. технологій. — О., 2002. — 17 с. — укp.

Вперше визначено видовий склад бактерій роду Lactobacillus, представлених у некомерційних кисломолочних продуктах Одещини. На основі вивчення комплексу біологічних властивостей штамів лактобацил, ізольованих з природних і виробничих субстратів, відібрано штам Lactobacillus acidophilus OL4, який є найбільш перспективним для застосування у харчових технологіях виробництва закваски. Оптимізовано склад живильного середовища для культивування штаму L.acidophilus OL4 з максимальним накопиченням біомаси та захисного середовища для висушування бактеріального концентрату. Показано, що застосування процесу ультрафільтрації для концентрування бактеріальної маси дозволяє одержати суспензію клітин високої якості та активності. Встановлено, що висушування бактеріального концентрату у киплячому шарі інертного матеріалу забезпечує високий ступінь виживання бактерій та тривале зберігання бактеріального препарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л870.4
Шифр НБУВ: РА317717 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського