Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (34)Книжкові видання та компакт-диски (31)
Пошуковий запит: (<.>U=Л910.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Одарченко Д.М. 
Товарознавча характеристика заморожуваних напівфабрикатів із овочевої сировини та зміцнення їх якості під час зберігання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.15 / Д.М. Одарченко ; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. — Х., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Встановлено, що швидке заморожування зумовлює формування дрібнозернистої структури льоду в замороженому продукті (моркві та гарбузі), що позитивно впливає на його якість. З'ясовано, що ці умови забезпечуються під час охолодження паст у рідкому азоті. Виявлено, що зберігання заморожуваних паст в морозильній камері за температури <-18 C> призводить до помітних втрат цінних харчових і біологічно активних речовин, зокрема, каротинів уже в перші місяці зберігання. Встановлено, що повне збереження якості вихідного продукту можливе лише під час зберігання замороженого продукту за температури, нижчої температури склування, яка для паст з моркви та гарбуза знаходиться в інтервалі <-50 - -60 C>. Запропоновано новий спосіб зберігання швикозаморожуваних паст за температур, нижчих температури склування, з використанням рідкого азоту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л910.7 +
Шифр НБУВ: РА323680

Рубрики:

      
2.

Белінська С.О. 
Товарознавча характеристика нових видів заморожених гарбузових овочів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.15 / С.О. Белінська ; Київ. держ. торг.-екон. ун-т. — К., 2000. — 22 с. — укp.

Запрпоновано оптимальні способи попередньої обробки гарбузових овочів перед заморожуванням з метою стабілізації їх вихідних та поліпшення споживних властивостей готової продукції. Досліджено фізико-хімічні, біохімічні та мікробіологічні процеси, які відбуваються під час заморожування та тривалого холодильного зберігання. Розроблено систему 5-бальної оцінки органолептичних показників для заморожених гарбузових овочів та математичні моделі рівня їх якості залежно від способів попередньої обробки. Виявлено вплив способів розморожування на споживні властивості продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л910.7-1 + Л912.41
Шифр НБУВ: РА310059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Белінська С. О. 
Управління безпечністю та якістю швидкозамороженої плодоовочевої продукції: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.18.15 / С. О. Белінська ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 37 с. — укp.

Обгрунтовано закономірності процесу формування асортименту, безпечності та якості швидкозаморожених плодоовочевих продуктів шляхом використання стратегії системного та процесного підходів, виявлення чинників впливу та встановлення закономірностей змін споживних властивостей. Розроблено методологію формування асортименту, безпечності та якості швидкозаморожених плодоовочевих продуктів за виявленими критеріями значущості потреб споживачів. Запропоновано ієрархічну класифікацію швидкозаморожених плодоовочевих продуктів і визначено рівні систематизації класифікаційних ознак. Встановлено закономірності змін хімічного складу нових швидкозаморожених плодоовочевих продуктів і виявлено показники, які є індикаторами змін якості продуктів. Розроблено процедуру контролю режимів зберігання продуктів на підприємствах торгівлі за встановленими показниками - індикаторами. Науково обгрунтовано використання методу структурно-функціонального аналізу зі встановленням параметрів контролю якості та критичних точок безпечності в процесі виробництва швидкозаморожених плодоовочевих продуктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л910.7
Шифр НБУВ: РА377600 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського