Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=М382$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Галавська Л.Є. 
Розробка елементів системи автоматизованого технологічного проектування виробів, що виготовляються на круглопанчішних автоматах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / Л.Є. Галавська ; Держ. акад. лег. пром-сті України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено вирішенню задач автоматизованого технологічного проектування виробів, що виготовляються на круглопанчішних автоматах. На основі аналізу асортименту, конструкцій і переплетень на ділянках панчішно-шкарпеткових виробів та розгляду вимог, котрі ставляться до автоматизованої процедури, розроблена послідовність етапів їх автоматизованого технологічного проектування. Дану послідовність рекомендовано використовувати при розробці комплексної універсальної методики автоматизованого проектування вказаної групи виробів. Теоретичні дослідження структури трикотажу візерункових переплетень, який має знижену розтяжність, дозволили отримати математичні залежності для проектування розтяжності виробів, що виробляються жаккардовими, пресовими, перекидними платированими, а також подвійними та одинарними неповними переплетеннями на круглопанчішних автоматах. Розроблено програмну процедуру системи автоматизованого проектування виробів, що виготовляються на круглопанчішних автоматах, складено банк даних та наведені необхідні довідкові матеріали, що полегшують роботу кінцевого користувача з пакетом прикладних програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М382.202-5

Рубрики:

      
2.

Лазаренко М.О. 
Розробка структури переплетень та способів виготовлення панчішних виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / М.О. Лазаренко ; Держ. акад. лег. пром-сті України. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки структури переплетень і способів виготовлення панчішних виробів побутового і спеціального призначення. В дисертації на основі розроблених моделей проведено теоретичний аналіз структур бортів з різними способами закріплення еластомерних ниток. Встановлено оптимальні з точки зору витрат сировини і якісних показників структури. Запропоновано нові способи виготовлення і структури бортів і виробів, конструкцію петлетвірної системи одноциліндрового круглопанчішного автомата і засоби для нормалізації його роботи, високу ефективність яких обгрунтовано теоретично і підтверджено практично. Основні результати роботи знайшли промислове впровадження при виготовленні панчішних виробів побутового і спеціального призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М382

Рубрики:

      
3.

Кругленко Н. В. 
Розробка технології одночасного фарбування та надання протигрибкових властивостей панчішно-шкарпетковим виробам: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.19 / Н. В. Кругленко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2011. — 24 с.: табл., рис. — укp.

Вперше ідентифіковано протигрибковий препарат 6,9-діаміно-2-етоксіакридинію-3-нітроантранілат як барвник, який за визначеними характеристиками можна віднести до класу дисперсних барвників. Показано, що для оцінювання стійкості протигрибкового ефекту, який одержано на текстильному матеріалі, обробленому фунгцидним препаратом, може бути використаний показник його термодинамічної спорідненості до волокна. Запропоновано ймовірний механізм утворення зв'язків між протигрибковою сполукою 6,9-діаміно-2-етоксіакридинію-3-нітроантранілатом та активними центрами поліамідного волокна, який грунтується на наявності у хімічній формулі препарату гідрогену, зв'язаного з акридиновим нітрогеном, що дозволяє припустити утворення водневих зв'язків, та наявності трьох активних аміногруп, що дозволяє припустити виникнення донорно-акцепторного зв'язку. Показано, що препарат забезпечує пролонгований протигрибковий ефект, оскільки в іммобілізованій сполуці на текстильному субстраті залишаються вільними функціональні групи, які забезпечують довготривалий протигрибковий ефект. Показано сумісність сполуки з дисперсними барвниками базової групи, що дозволяє використовувати препарат у сумішах для одержання широкої гамми складних кольорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М382.05
Шифр НБУВ: РА385367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського