Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (45)
Пошуковий запит: (<.>U=М403$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Кошель Г.В. 
Вдосконалення просторових механізмів циклових швейних напівавтоматів: автореф. дис... канд. техн. наук.: 05.05.10 / Г.В. Кошель ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 22 с. — укp.

Удосконалено існуючі конструкції просторових механізмів циклових швейних напівавтоматів з метою розширення функціональних можливостей даного виду устаткування зі збереженням необхідної точності позиціонування робочих органів і покращання динамічних характеристик технологічного обладнання. У механізмі поперечного переміщення голки виявлено просторовий кулісний чотириланковик, ступінь вільності якого W = 0. Сформульовано поняття "квазі"-механізму, в якому рухомість забезпечується наявністю гарантованих зазорів у кінематичних парах. Розроблено класифікацію механізмів поперечного переміщення робочих органів. На підставі аналізу результатів аналітичного дослідження доведено неможливість використання "квазі"-механізму для розширення функціональних можливостей швейних напіавтоматів зі збереженням необхідної точності позиціонування голки відносно отворів фурнітури. Запропоновано механізм нової структури, застосування якого забезпечує роботу механізму у широкому діапазоні коливання ланок незалежно від наявності зазорів у циліндричних кінематичних парах. На підставі аналітичних та експериментальних досліджень підтвердежно значні переваги механізму нової конструкції відносно існуючого механізму. З'ясовано, що застосування механізму нової структури дозволяє розширити функціональні можливості даного виду швейних напівавтоматів з необхідною точністю позиціонування голки відносно отворів фурнітури та покращанням динамічних характеристик технологічного обладнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М403-51-04 +
Шифр НБУВ: РА362610

Рубрики:

      
2.

Щербань Ю.Ю. 
Наукові засади проектування швейних машин з регульованою посадкою матеріалу: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.10 / Ю.Ю. Щербань ; Київ. держ. ун-т технологій та дизайну. — К., 2000. — 34 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням проектування швейних машин, що забезпечують регульований зсув прошарків матеріалу. Розроблено нові конструкції рушіїв матеріалу, що створюють адаптивний вплив транспортуючих робочих органів на матеріал. На підставі досліджень процесу транспортування матеріалу створено нові конструктивні уніфіковані ряди механізмів. Розроблено основи проектування швейних машин нового покоління, які забезпечують високу якість та ефективність опрацювання матеріалів. Проектування нових матеріалів грунтується на математичному моделюванні та теорії оптимізаційного синтезу. Застосування нових робочих органів і механізмів дозволяє підвищити якість виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М403-51-02
Шифр НБУВ: РА308062 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Манойленко О.П. 
Розробка механізмів подачі голкової нитки сточувальних машин ланцюгового стібка: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.10 / О.П. Манойленко ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Розроблено механізми подачі голкової нитки сточувальних швейних машин ланцюгового стібка. З метою дослідження впливу параметрів механізму подачі голкової нитки (МПГН) на значення та закон подачі нитки й аналізу функцій дійсної та необхідної подачі нитки одержано аналітичні вирази для функцій без та з урахуванням властивостей нитки відповідно до процесу утворення стібка. На підставі результатів аналітичного дослідження типових МПГН розроблено номограми для регулювання даних механізмів залежно від технологічних параметрів. Запропоновано дві раціональні структури нових МПГН і розроблено конструкцію одного з цих механізмів. Створено алгоритм та інженерний метод проектування МПГН, за допомогою якого одержано параметри нового механізму. Проведено експериментальні дослідження зусилля натягу нитки у процесі утворення стібка базової та нової конструкції МПГН. Експериментально підтверджено достовірність виведених аналітичних залежностей і доцільність застосування розробленого МПГН, впровадження якого сприяє зменшенню зусилля натягу нитки на регуляторі натягу нитки у середньому на 20 - 23 %, а у процесі утворення стібка - максимальне значення у 4,9 раза.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М403-512.1-041 +
Шифр НБУВ: РА355979

Рубрики:

      
4.

Мостіпан О.М. 
Розробка параметрів пулерних механізмів швейних машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.10 / О.М. Мостіпан ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання визначення та дослідження параметрів пулерних механізмів, якими оснащуються швейні машини загального призначення з метою підвищення якості обробки напівфабрикатів, що містять синтетичні волокна. Визначено технологічні параметри та параметри працездатності пулерного механізму. Встановлено доцільність використання пулерного механізму для обробки окремих груп матеріалів. Досліджено роботу швейної машини, оснащеної пулерним механізмом. В результаті проведення оптимізації отримано значення параметрів, що відповідають оптимальній якості обробки напівфабрикатів. Запропоновано варіанти структурних схем пулерних механізмів та проведено їх порівняльний аналіз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М403-51-04 + М403-51-04
Шифр НБУВ: РА327081

Рубрики:

      
5.

Садретдінова Н.В. 
Удосконалення процесів дублювання та забезпечення формостійкості деталей одягу із лляних тканин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.04 / Н.В. Садретдінова ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2005. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено графоаналітичні методи та моделі технологічних процесів дублювання для забезпечення формостійкості деталей одягу з використанням структурних, механічних і реологічних характеристик лляних тканин і пакетів на їх основі. Зазначено, що одержані моделі дозволяють прогнозувати якість клейового з'єднання та визначати раціональні параметри дублювання льономістких тканин залежно від виду дублюючого обладання, режимів дублювання, структурних особливостей тканин верха та прокладкових матеріалів. Відзначено, що завдяки виявленим особливостям формування полів жорсткості та пружності є можливим використання різних схем взаєморозміщення осей пружної симетрії моношарів для дублювання окремих ділянок виробів. Досліджено вплив процесів вологої чистки та прання на показники якості клейових з'єднань. Показано перспективність використання методу вологої очистки для догляду за виробами з даних тканин. На підставі результатів кореляційного аналізу розроблено метод експрес-оцінки формостійкості льономістких тканин і пакетів з урахуванням динамічного модуля пружності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М403.02 +
Шифр НБУВ: РА335353

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського