Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=Н581.302.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Крисан В.І. 
Дослідження напружено-деформованого стану грунтового масиву, армованого грунтоцементними елементами, що виготовлені по струминно-змішувальній методиці: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.02 / В.І. Крисан ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2010. — 23 с. — укp.

Визначено параметри нової технології армування грунтів, запропоновано комплект обладнання для її запровадження. Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень напружено-деформованого стану системи "армована основа - фундаменти". Виконано їх аналіз і порівняння. На прикладах реального будівництва висвітлено хід проектування та виконання робіт з армування стінок глибоких котлованів і основ для фундаментів. Розроблено проект "Технічних умов будівництва основ, армованих грунтоцементними елементами, виготовленими за струминно-змішувальною методикою". Шляхом зіставлення кошторисів на виконання робіт за різними методиками обчислено економічний ефект від використання запропонованої методики закріплення грунтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.302.5
Шифр НБУВ: РА370665 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Ларцева І. І. 
Закріплення зсувонебезпечних територій за допомогою цементації грунтів за бурозмішувальною технологією: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.02 / І. І. Ларцева ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2010. — 21 с. — укp.

Проведено числове моделювання напружено-деформованого стану закріпленого грунту методом скінченних елементів, результати якого узгоджуються з експериментальними даними. Вивчення покращання структурного зчеплення цементацією проведено на лабораторному та стендовому приладі шляхом проведення випробувань на одноплощинне зрушення закріплених зразків. Запропоновано методику визначення характеристик міцності закріпленого грунту, зокрема, структурного зчеплення. Досліджено водонепроникність та водостійкість грунтоцементу, доведено доцільність його застосування для протифільтраційних завіс.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.302.5 + Н777.2 + Н793
Шифр НБУВ: РА375765 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Максимова-Гуляєва Н.О. 
Обгрунтування параметрів способу підвищення стійкості зсувонебезпечних схилів за допомогою струминної технології закріплення грунтів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.09 / Н.О. Максимова-Гуляєва ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

На підставі аналізу об'єктивних внутрішніх зв'язків і загальних законів зсувоутворення за регіональною ознакою виділено зсуви дніпровського типу, що дозволяє раціонально підійти до вибору способів протизсувного захисту. Установлено вплив домішок вапна і віброактивації на прискорення процесів ведення цементолесових сумішей, що використовуються за струминної технології улаштування протизсувних конструкцій. З'ясовано залежності міцності цементолесових сумішей за умов стиснення, вигину та зрізу від вмісту вапна та режиму віброактивації. Здійснено розрахунок армованих цементолесових протизсувних конструкцій у стадії пружних деформацій, що дозволило скласти типорозмірний ряд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.302.5 + Н581.354 +
Шифр НБУВ: РА348237

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Головко С. І. 
Теоретичні засади закріплення основ будівель та споруд ін'єкцією розчинів під високим тиском: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.23.02 / С. І. Головко ; ДВНЗ "Придніпр. держ акад. буд-ва та архіт.". — Д., 2011. — 34 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано методи підготовки та перетворення грунтових основ і проведено класифікацію методу цементації під високим тиском. Запропоновано фізичну модель та проведено математичну формалізацію процесу високонапірної цементації грунтових основ, яка полягає в тому, що для опису напружено-деформованого стану грунтових основ у процесі ін'єктування використано теорію невзаємопов'язаної фільтраційної консолідації з подальшими асимптотичними оцінками одержаних рішень і визначенням областей граничної рівноваги на основі просторового варіанта закону граничної рівноваги. Вперше теоретичним шляхом виявлено напружено-деформований стан грунтованої основи в процесі цементації під високим тиском і на цій підставі виявлено основні закономірності процесу: критичний тиск цементації; розміри заін'єктованої області основи; час ін'єктування тощо. Вперше експериментальним шляхом виявлено особливості поведінки грунтових основ у процесі їх високонапірної цементації, яка полягає в тому, що встановлено закономірності розповсюдження розчину залежно від тиску нагнітання, діаметра свердловини, глибини зони ін'єктування відносно поверхні або фундаменту, часу ін'єктування. Запропоновано інженерні рішення для проектування підсилення основ цементацією під високим тиском, удосконалено та адаптовано методику розрахунку армованих основ, підсилених методом цементації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.302.5
Шифр НБУВ: РА385787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського