Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>U=Н762.220.204$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Афтанюк В.В. 
Енерго- і ресурсозберігаюча технологія пилоуловлювання в комбінованому вихровому апараті: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / В.В. Афтанюк ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 2000. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено актуальним питанням охорони навколишнього середовища. Розроблено теоретичні основи проектування вихрових комбінованих пилоуловлювачів: першого ступеня пилоуловлювання у взаємодіючих закручених потоках, другого ступеня - у дрібнозернистому фільтрі. Запропоновано і випробувано за промислових умов конструкцію компактного вихрового пилоуловлювача, що забезпечує відцентрову, інерційну сепарацію й уловлювання пилу у дрібнозернистому фільтрі, а також може бути використана для очищення газів на підприємствах теплоенергетичного комплексу, хімічної, металургійної, харчової промисловості та виробництва будівельних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.220.204.1
Шифр НБУВ: РА308479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Насонкіна І. К. 
Ефективність контролю газоаерозольних потоків в промисловій вентиляції: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / І. К. Насонкіна ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.220.204
Шифр НБУВ: РА380298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Батлук В.А. 
Наукові основи створення високоефективного пиловловлюючого обладнання: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.02 / В.А. Батлук ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 35 с. — укp.

Розглянуто питання забезпечення високоефективними апаратами очистки повітря від пилу різних галузей промисловості з метою доведення шкідливих викидів їх до санітарно-гігієнічних норм і повернення продуктів вловлення назад у виробництво. Обгрунтовано математичну модель робочого процесу руху частинок у різних зонах пиловловлювача, розроблено основи теорії розділення гетерогенних систем шляхом руйнування турбулентних вихорів. Визначено математичну модель системи "пиловловлювач - пилоповітряна суміш", яка дозволила встановити аналітичні залежності для оцінки опору на всіх ділянках руху пилоповітряної суміші. Розвинуто нові напрямки створення апаратів пилоочистки, що базуються на використанні дії відцентрово-інерційних сил, акустичних, магнітних і магніто-акустичних полів. Розглянуто питання теоретичних та експериментальних досліджень принципово нових апаратів, наведено класифікацію їх конструкцій, захищених охоронними документами. Встановлено, що застосування запропонованих пиловловлювачів, дозволяє реалізувати єдиний підхід до підбору їх з урахуванням специфіки кожного конкретного виробництва, визначити область раціонального використання кожного типу апаратів, значно підвищити ефективність пиловловлення, систематизувати і розробити конструктивні схеми принципово нових пиловловлювачів з багатоступеневою системою очистки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.220.204.1-02
Шифр НБУВ: РА314379 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Шушляков О.В. 
Підвищення ефективності сухої очистки газів за допомогою інерційних апаратів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.03 / О.В. Шушляков ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2004. — 37 с. — укp.

Запропоновано новий напрямок розвитку технології очистки газу перед викидом в атмосферу: комплексну очистку за допомогою одного апарату, в якому реалізовано одночасно або послідовно декілька способів та максимально можливу кількість методів очистки. Розроблено та всебічно досліджено високоефективні нові конструкції апаратів для комплексної, комбінованої або селективної очистки газу від домішок. Удосконалено методику та теоретично одержано залежності: для розрахунку аеродинамічних параметрів потоків газу, що очищується; ефективності роботи від геометричних параметрів нових конструкцій апаратів та від аеродинамічних параметрів потоків; для визначення параметрів процесу взаємодії газу з частками адсорбенту; для обліку впливу подачі кріогенної рідини на ефективність роботи апаратів. Розроблено методику розрахунку необхідних параметрів для забезпечення максимальної очистки газу. Запропоновано засіб його сухої динамічної очистки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.220.204 +
Шифр НБУВ: РА329515

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського