Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>U=П072.831-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Аюбов А.М. 
Обгрунтування параметрів і режимів роботи шнекового апарата різання для збору незернової частини врожаю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / А.М. Аюбов ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". — Глеваха, 2002. — 20 с. — укp.

Наведено методики вибору основних параметрів шнекового апарата різання (ШАР), який використовується під час збирання зернових колосових культур за методом обчісування рослин на корені. Розроблено критерій, який дозволяє оцінювати ступінь впливу конструктивних і кінематичних параметрів ШАР на енергетичні та якісні показники його роботи, а також аналітичні залежності, що відображають взаємозв'язок оцінювального критерію з конструктивними, кінематичними й енергетичними параметрами нового пристрою. Оцінено вплив параметрів гвинтового ножа на якість різання обчесаних рослин і формування валка. Проведено експлуатаційно-технологічні випробування збирального агрегату, обладнаного ШАР. Наведено рекомендації щодо вибору параметрів шнекового апарата різання. Встановлено, що застосування шнекового апарата різання у складі агрегату для збирання зернових колосових культур за методом обчісування на корені забезпечує зниження витрат соломи на 25 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.831-3
Шифр НБУВ: РА317648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Машков О.М. 
Обгрунтування параметрів очісуючого пристрою для обмолоту зернових культур на корені: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.01 / О.М. Машков ; Крим. держ. аграр. ун-т. — Сімф., 2000. — 18 с. — укp.

На підставі аналізу сучасних технологій збирання, конструкцій для здійснення обмолоту рослин на корені, теоретичних та експериментальних досліджень визначено конструктивну схему очісувального пристрою, раціональні параметри та режими його роботи, що дозволяє збільшити продуктивність серійного зернозбирального комбайна в 1,5...2,0 рази, знизити загальні втрати зерна під час збирання пшениці - 0,8...1,6 %, під час подрібнення бункерного зерна - 0,8...1,2 %, на збиранні рису загальні втрати - 1,45...2,70 %, під час роздрібнення зерна в бункері - 1,0...4.0 %, обмолот рису здійснити за 1 прохід. За результатами досліджень розроблено та виготовлено експериментальний очісувальний пристрій до комбайна СК-5 "Нива" з очісувальним барабаном і бітером-відбивачем, виробнича перевірка якого підтвердила перспективність обраного напрямку досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.831-35-12,022
Шифр НБУВ: РА310043 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Занько М.Д. 
Удосконалення методів випробувань молотарки зернозбирального комбайна: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / М.Д. Занько ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". — Глеваха, 2008. — 24 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності випробувань молотарки зернозбирального комбайна з барабанною молотильно-сепаруючою системою та клавішним типом сепаратора грубого вороху. Проведено багатофакторні експериментальні дослідження складових елементів системи "молотарка" (технологічних систем і процесів, показників якості роботи, технічних і технологічних параметрів) та макросистеми "комбайн" з урахуванням факторів "умови роботи". За допомогою методів математичного та графічного моделювання здійснено ідентифікацію молотарки за основними показниками призначення - оціночними (якості роботи), технічними параметрами, технологічними режимами та встановлено між ними залежність. Дані методи використано на всіх етапах випробувань: обгрунтування та впровадження базових параметрів у реальну модель комбайна визначеної продуктивності, оптимізації технологічних режимів його систем залежно від вологості соломи та зерна, соломистості, а також під час дослідження економічності технологічного процесу комбайна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.831-3 +
Шифр НБУВ: РА356366

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського