Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (126)Книжкові видання та компакт-диски (83)Журнали та продовжувані видання (17)
Пошуковий запит: (<.>U=П08$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Волошин С.М. 
Електротермомеханічний привод фрамуг теплиць на основі сплаву з ефектом пам'яті форми: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.16 / С.М. Волошин ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Розглянуто проблему підвищення надійності та енергоефективності систем природної вентиляції споруд захищеного грунту (СЗГ), проаналізовано традиційні та альтернативні приводи даних систем. Описано конструкцію електротермомеханічного приводу на основі сплавів з ефектом пам'яті форми (СЕПФ) для систем природної вентиляції СЗГ та визначено залежності для розрахунку параметрів. Викладено методику та експериментально досліджено приводні елементи із СЕПФ та електротермомеханічний привод.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П082.62 +
Шифр НБУВ: РА350943

Рубрики:

      
2.

Кепко О.І. 
Енергозберігаючі режими роботи замкнутої системи опалення та вентиляції теплиць: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / О.І. Кепко ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Вперше для замкненої системи опалення та вентиляції теплиць розроблено технологічні засади автоматизації тепломасо- та газообмінних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П082.62 + Н762.075 +
Шифр НБУВ: РА337203

Рубрики:

      
3.

Ботвін В.Л. 
Ідентифікація пташника для побудови системи автоматизації температурного режиму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / В.Л. Ботвін ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання побудови сучасних систем ідентифікації та адаптивного управління у промисловому птахівництві. Значну увагу приділено якісному визначенню параметрів моделі технологічних процесів і питанням, пов'язаним зі зменшенням обчислювальної складності методів ідентифікації. Розроблено ряд способів, які дозволяють підвищити швидкодію методів пасивної ідентифікації та параметричної оптимізації шляхом формування та використання вибірки з адаптивним кроком дискретизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7 + З965.5
Шифр НБУВ: РА319272 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Решетюк В.М. 
Математичне моделювання інформаційних потоків біотехнічної системи, з метою побудови автоматизованої системи управління технологічними процесами (на прикладі промислового пташника): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / В.М. Решетюк ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Проведено ідентифікацію інформаційних потоків промислового пташника на трьох рівнях: оператора-технолога, бригадира та головних спеціалістів, на підставі яких розроблено структурну схему системи прийняття рішень для промислового птахівництва. На підставі дослідження інформаційних потоків на птахофабриці розроблено структурну схему прийняття рішень у промисловому птахівництві. Розвинуто методику проведення експериментальних досліджень промислового пташника у ході його побудови з використанням автоматизованих систем управління технологічними процесами. Розроблено математичну модель для прогнозування раціонального ресурсного потенціалу біотехнічної системи (несучості птиці) з урахуванням впливу основних енергетичних потоків - параметрів мікроклімату, віку птиці та умов стабілізації годівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7 + П076.27
Шифр НБУВ: РА319346 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Довбненко О. Ф. 
Обгрунтування режимів роботи теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / О. Ф. Довбненко ; НААН України, ННЦ "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". — Глеваха, 2011. — 22 с.: табл., рис. — укp.

Вперше встановлено закономірності між параметрами теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень і режимами його роботи з врахуванням вологості повітря в приміщенні та зовнішнього середовища. Удосконалено методику дослідження енергетичної ефективності застосування рекуперативних теплоутилізаторів вентиляційних викидів з різними способами захисту теплообмінної поверхні від обмерзання. Удосконалено методи випробувань вологомісткості повітряних потоків. Обгрунтовано можливість використання рекуперативних теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень за найменших температур повітря зовнішнього середовища, характерних для кліматичних умов України та розроблено спосіб захисту теплообмінної поверхні рекуперативних теплоутилізаторів від обмерзання з підвищенням ефективності їх застосування в системі забезпечення мікроклімату тваринницьких і птахівничих приміщень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П811.52 + П085
Шифр НБУВ: РА384874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Чепурна Н. В. 
Системи децентралізованого забезпечення мікроклімату розсадних відділень теплиць: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.03 / Н. В. Чепурна ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Науково обгрунтовано фізичні моделі процесів повітро- та тепломасообміну всередині та зовні міні-теплиць, які дозволили створити системи децентралізованого забезпечення мікроклімату, і на їх основі проведено аналітичні дослідження цих процесів. Одержано залежності для визначення температурно-вологісних і швидкісних параметрів на базі аналітичних та експериментальних досліджень процесів повітро- та темломасообміну, а на їх основі розроблено методику розрахунку систем децентралізованого забезпечення мікроклімату. Експериментально обгрунтовано доцільність застосування міні-теплиць з системами децентралізованого забезпечення мікроклімату для підтримання більш рівномірних і стабільних нормативних параметрів теплового режиму для росту рослин і суттєвого зменшення енерговитрат з одночасним підвищенням врожайності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П082.62
Шифр НБУВ: РА384526 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
7.

Клімова І.В. 
Тепловий режим зимових теплиць з позонним опаленням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / І.В. Клімова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано модель розрахунку поля температури в об'ємі теплиці за умов опалення зони вегетації рослин. Встановлено, що великі витрати теплоти на обігрів тепличних споруд зумовлені низьким термічним опором огороджуючих конструкцій та нераціональною дією систем опалення. Рекомендовано підвищити опір конструкцій шляхом застосування склопакетів та шторних екранів. Отримано емпіричні залежності розрахунку коефіцієнта теплопередачі склопакета з різною товщиною повітряного прошарку та кутом нахилу до горизонту. Розроблено схему розрахунків позонної системи опалення в зимових теплицях склопакетної конструкції з одинарним огородженням та шторним екраном. Результати використано для розробки проекту енергоощадної теплиці площею 1 га та переобладнання промислової теплиці Київського агрокомбітату "Пуща-Водиця".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.6 + П082.62 + П077
Шифр НБУВ: РА321304

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського