Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=П212.7-31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Шестопал 
Будова антиподального комплексу представників роду Hordeum L.: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Оксана Леонідівна Шестопал ; УААН; Нікітський ботанічний сад - національний науковий центр. — Ялта, 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.7-31
Шифр НБУВ: РА360573

Рубрики:

      
2.

Чапля Андрій Євгенович 
Генетична диференціація культурного ячменю (Hordeum vulgare L.) за альтернативними біохімічними ознаками: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / Чапля Андрій Євгенович ; НАН України ; Інститут клітинної біології та генетичної інженерії. — К., 2006. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.7-31
Шифр НБУВ: РА346315

Рубрики:

      
3.

Літовкін К.В. 
Генотипові особливості морфогенетичних реакцій в культурі тканин ячменю: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.20 / К.В. Літовкін ; УААН. Нікіт. ботан. сад - Нац. наук. центр. — Ялта, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив генотипу та чинників негенетичної природи на здатність до регенерації в культурі недостиглих зародків і пиляків ячменю. Запропоновано шляхи експериментального підвищення регенераційної здатності. Вивчено морфогенетичні процеси в культурі недостиглих зародків. За даних умов культивування недостиглих зародків основним джерелом морфогенезу та регенерації використано меристеми експлантів. Встановлено, що здатність до регенерації контролюється адитивно-домінантною генетичною системою з переважанням ефектів наддомінування. Виявлено високу позитивну кореляцію між регенераційною здатністю в культурі недостиглих зародків та здатністю до кущіння рослин за польових умов, висотою головного пагона та колоса. Показано вплив мутації фуркатності, що асоціюється з дуплікацією в гомеобокс-гені ячменю Hvknox3, на частоту регенерації в культурі недостиглих зародків та польові характеристики рослин ячменю. Проведено скринінг сортів ячменю місцевої селекції за здатністю до гаплопродукції в культурі пиляків. Зазначено, що сорт Одеський 100 характеризується найбільшою частотою індукції новоутворень та регенерації рослин. Виявлено високу позитивну коряцію між цими ознаками. Співвідношення альбіноси/зелені регенеранти складало в середньому 2 : 1.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.7-31 +
Шифр НБУВ: РА323486

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського