Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (3)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=П68-443.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Архангельська М.В. 
Удосконалення способу передінкубаційної обробки яєць для підвищення відтворювальних якостей родинного стада курей кросу "Прогрес": Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / М.В. Архангельська ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2007. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень щодо вдосконалення технології передінкубаційної обробки яєць птиці яєчного типу. Установлено, що застосування димексиду як хімічного провідника біологічно активних речовин у яйце у порівнянні з барометричним і термічним способами, значно спрощує глибинну обробку, активізує ембріональний розвиток, зменшуючи втрати маси яйця у перші вісім днів інкубаційного періоду та збільшуючи їх у наступні періоди інкубації і таким чином сприяє зменшенню ембріональної смертності на 5,2 %. Виявлено більш інтенсивний ріст і розвиток внутрішніх органів і живої маси. Завдяки стимуляції ембріогенезу відбувається більш інтенсивний розвиток міозитів і каріоцитів в ембріональний період. Ця тенденція зберігається до шестидесятиденного віку. Передінкубаційна обробка яєць розчином, який містить 0,01 % димексид, 0,1 % аскорбінову кислоту і 0,1 % янтарну кислоту, сприяє підвищенню виводимості яєць на 5,3 % і збереженості курчат - на 26,8 %. Економічний ефект від застосування нового способу становить 123,8 грн. від продажу добового молодняку з розрахунку на 1 000 закладених з метою інкубації яєць і 4 288 грн. - від продажу курочок-молодок з розрахунку на 1 000 посаджених для вирощування добових курчат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-443.2 +
Шифр НБУВ: РА352067

Рубрики:

      
2.

Приймак В.В. 
Удосконалення технології інкубації для підвищення відтворювальних якостей і м'ясної продуктивності птиці: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / В.В. Приймак ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення продуктивних якостей м'ясної птиці за рахунок використання рівновагових угруповань і передінкубаційної обробки яєць. Встановлено, що калібровка яєць м'ясних курей прабатьківського стада кросу "Конкурент-2" сприяє підвищенню їх інкубаційних якостей. Розроблено хімічний спосіб глибинної обробки качиних яєць, який полягає в тому, що перед закладкою на інкубацію яйця качок обробляли 0,1 %-ою аскорбіновою кислотою, 0,1 %-им препаратом "Катозал" за допомогою 0,1 %-го димексиду. Показано, що запропонований спосіб у порівнянні з контролем сприяв підвищенню виводимості на 4,3 %. З'ясовано, що передінкубаційна обробка качиних яєць сприяла підвищенню живої маси каченят. Доведено, що для підвищення відтворювальних і продуктивних якостей птиці доцільно використовувати перед інкубацією дані біологічно активні речовини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-443.2 + П68-6 +
Шифр НБУВ: РА344233

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського