Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (90)Книжкові видання та компакт-диски (60)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р364.155$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Судаков О.О. 
Фізичні основи підвищення інформативності сигналів магніторезонансної томографії для медичних технологій: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.О. Судаков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р364.155.1
Шифр НБУВ: РА317849 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Рафа Т.М. 
Математична та імітаційна модель зображення для задачі Х-променевої локальної томографії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Т.М. Рафа ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Встановлено, що зниження інвазивності комп'ютерної томографії (КТ) пов'язане з використанням низьких інтенсивностей поліхроматичного Х-випромінювання, вимагає урахування нелінійності його взаємодії з речовиною у моделях зображення та радонівського образу. Побудовано модель томографічного зображення у вигляді векторного простору над бульовим полем індикаторів подібностей та радонівського образу як функціоналу у даному просторі. Розроблено періодично корельовану модель шумів аналогово-цифрового перетворення, інтерполяції та обробки радонівського образу. Створено комп'ютерну імітаційну модель Х-променевої локальної КТ, числові експерименти на якій підтверджено адекватність періодично корельованої моделі задачі локальної низькоінвазивної КТ. На базі створених моделей синтезовано ефективний ітераційний алгоритм реконструкції та забезпечено його стійкість і збіжність. Побудовано оцінку точності реконструкції з використанням стаціонарних компонентів нестаціонарного періодично корельованого випадкового шуму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р364.155 с21 +
Шифр НБУВ: РА322251

Рубрики:

      
3.

Скорохода А. О. 
Спіральна комп'ютерна томографія та магнітно-резонансна томографія в діагностиці патологічних процесів скроневої кістки: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.23 / А. О. Скорохода ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності діагностики патологічних процесів скроневої кістки шляхом застосування сучасних методів променевої діагностики - спіральної комп'ютерної томографії (СКТ) скроневих кісток і магнітно-резонансної томографії (МРТ). Проведено обстеження 420-ти пацієнтів, які проведені в ДУ "Науково-практичний центр променевої діагностики АМН України" з 2004 - 2009 рр. Вивчено й описано нормальну пошарову анатомічну будову та варіанти розвитку скроневої кістки на СКТ- та МРТ-зображеннях. Визначено оптимальний метод і проекції для оцінювання нормальних анатомічних структур скроневої кістки. Надано оцінювання діагностичної ефективності СКТ скроневих кісток і МРТ в діагностиці аномалій розвитку зовнішнього та середнього вуха - у 82-х (22,9 %) хворих, аномалій внутрішнього вуха - у 28-ми (7,8 %) хворих. Встановлено діагностичні можливості СКТ скроневих кісток і МРТ під час запальних процесів середнього вуха й отогенних ускладненнях - у 91-го (25,4 %) пацієнта. Розкрито диференційно-діагностичні ознаки пухлин і пухлиноподібних процесів зовнішнього слухового ходу (СХ) та середнього вуха - у 55-ти ( 15,4 %) пацієнтів, внутрішнього СХ і цистерни м/м кута - у 102-х (28,5 %) пацієнтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636-436 + Р364.155
Шифр НБУВ: РА378035 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Шаюк А. В. 
Комп'ютерно-томографічні параметри анатомічних структур передньої черепної ямки та зорового нерва у осіб різних конституціональних типів: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.03.01 / А. В. Шаюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольця. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Досліджено найбільшу кількість (НК) достовірних тенденцій відмінностей комп'ютерно-томографічних розмірів (КТР) анатомічних утворень передньої черепної ямки (ПЧЯ) та зорового нерва (ЗН) між дівчатами різного віку на Поділлі, а також найменшу - між дівчатами різних краніотипів; НК відмінностей у юнаків різного віку та краніотипів, найменшу - між юнаками різних соматотипів. Визначено прояви статевого диморфізму КТР зазначених структур мозку (ЗСМ) між однаковими за віком, краніотипом і соматотипом юнаками та дівчатами (практично в усіх випадках більші значення встановлені у юнаків). Проаналізовано особливості взаємозв'язків між КТР анатомічних утворень ПЧЯ та ЗН і антропометричними та соматотипологічними параметрами організму здорових юнаків і дівчат, описано регресійні рівняння індивідуальних розмірів ЗСМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*698.131.1 + Е70*699.177.3 + Р364.155
Шифр НБУВ: РА380853 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського