Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (10)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Р458.1-52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Рисухіна Н. В. 
Пошук засобів фармакокорекції ендотоксикозу посттравматичного генезу: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.05 / Н. В. Рисухіна ; Ін-т фармакології та токсикології АМН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Встановлено, що максимальний детоксикуючий ефект оксиетилідендисфонової кислоти (МІГУ-6) проявляє у дозі 140,9 мг/кг безпосередньо перед декомпресією й у дозі 160,2 мг/кг через 14 год 15 хв у посткомпресійному періоді. Зазначено, що фармакотерапевтична активність МІГУ-6 реалізується "обривом" вільнорадикальних реакцій, корекцією дисбалансу процесів "енергосинтез - енерговидатки", запобіганням роз'єднанню окиснення з фосфорилюванням і порушенню функціонування системи детоксикації. Дані ефектии базуються на мембраностабілізувальних властивостях МІГУ-6, які базуються на антиоксидантній активності з антирадикальною дією. Зазначено, що особливо важливим фармакодинаміки МІГУ-6 є здібність коригувати рівень маркера рабдоміолізу - міоглобіну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.1-52
Шифр НБУВ: РА376088 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Згржебловська Л.В. 
Раннє ентеральне харчування, як компонент інтенсивної терапії у постраждалих з тяжкою політравмою: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / Л.В. Згржебловська ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Розроблено нові підходи до інтенсивної терапії у постраждалих з тяжкою політравмою з метою покращання результатів їх лікування. Наведено результати перебігу посттравматичного періоду, а також ефективності проведеної терапії у 88-ми постраждалих з тяжкою політравмою. Показано, що застосування раннього ентерального харчування у важкотравмованих дає змогу зменшити частоту розвитку тяжких форм стресорних ушкоджень слизової оболонки гастро-інтестинального тракту, а також знизити частоту шлунково-кишкових кровотеч. Установлено, що раннє ентеральне харчування у зазначених пацієнтів дає змогу запобігти розвитку у травмованих імуносупресії, що призводить до вірогідного зниження частоти розвитку нозокоміальних інфекцій у посттравматичному періоді. Показано, що використання зазначеного харчування сприяє зменшенню частоти розвитку синдрому поліорганної недостатності (25,5 % у порівнянні з 63,3 %), скороченню термінів проведення штучної вентиляції легень (159,1 діб проти 216,6 год), зниженню часу перебування постраждалих у віддаленні інтенсивної терапії (12,7 проти 21,4), а також зменшило рівень летальності важкотравмованих (32,2 % проти 53,3 %).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.1-52 +
Шифр НБУВ: РА329516

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського