Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Р458.198.40$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Федьків С.В. 
Комплексні рентгенологічні дослідження вікових змін та статевого диморфізму ключиць: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.23 / С.В. Федьків ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2004. — 28 с.: рис., табл. — укp.

На підставі результатів комплексних рентгенологічних досліджень ключиць виявлено вікові рентгенографічні, рентгенограмометричні та рентгеноденситометричні зміни у кістковій тканині у випадку інволюційного остеопорозу, що дало змогу одержати розширену рентгенологічну характеристику ключиць осіб різного віку та підвищити ефективність діагностики інволюційного остеопорозу. З використанням методів непрямої еталонної та двофотонної рентгенівської денситометрії, а також кількісної комп'ютерної томографії проведено дослідження губчастої та компактної кісткової тканини і виявлено показники мінеральної щільності ключиць у жителів Прикарпаття, що розширює діагностичні можливості рентгеноденситометричних досліджень кісткового матеріалу та дає змогу об'єктивізувати одержані дані. Запропоновано 13 рентгеноостеометричних і остеометричних параметрів ключиці для установлення її статевих відмінностей в осіб чоловічої та жіночої статі. З використанням методу рентгенограмометрії запропоновано визначення ключичних індексів та представлено рентгеноморфометричну характеристику ключиць у віковому аспекті, що може бути використано для діагностики віку людини у випадку її загибелі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.40-436.1 +
Шифр НБУВ: РА329822

Рубрики:

      
2.

Приколота В. Д. 
Лікування вивиху акроміального кінця ключиці методом зовнішнього черезкісткового остеосинтезу: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.21 / В. Д. Приколота ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького ; Наук.-дослід. ін-т травматології та ортопедії. — Донецьк, 2010. — 23 с.: a-рис. — укp.

Висвітлено проблему лікування вивихів акроміального кінця ключиці у дорослих, можливості та показання до застосування черезкісткового остеосинтезу у разі вивихів акромального кінця ключиці. Наведено результати лікування вивихів акроміального кінця ключиці у разі застосування існуючих методик, проаналізовано причини ускладнень. Розроблено оптимальну технологію стабільно-функціонального остеосинтезу під час лікування вивихів акроміального кінця ключиці методом зовнішнього черезкісткового остеосинтезу. Вивчено клінічну ефективність застосування розробленої лікувальної технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.40.088-588
Шифр НБУВ: РА373376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Чернецький В.Ю. 
Лікування переломів ключиці методом зовнішнього черезкісткового остеосинтезу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.Ю. Чернецький ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ травматології та ортопедії. — Донецьк, 2008. — 23 с. — укp.

На підставі аналізу результатів лікування 47-ми постраждалих з діафізарними переломами ключиці традиційними способами лікування виявлено проблемні питання у застосуванні існуючих методик і найбільш розповсюджені ускладнення. Розглянуто спосіб лікування діафізарних переломів ключиці на базі методу черезкісткового остеосинтезу стрижневим апаратом. Математичне моделювання з наступною верифікацією його результатів шляхом стендових випробувань довело, що розроблений спосіб лікування забезпечує більшу стабільність фіксації у разі уламкового перелому ключиці, ніж накістковий або інтрамедулярний остеосинтез, та не поступається їм у разі переломів ключиць без проміжних уламків між основними фрагментами. Застосування розробленого способу під час лікування постраждалих з діафізарними переломами ключиці довело його високу клінічну ефективність, можливість поєднати у часі періоди фіксації кісткових уламків з періодом реабілітації пацієнта, що підтверджено даними гоніометрії та електрофізіологічних методів обстеження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.40-5 +
Шифр НБУВ: РА360498

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського