Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (75)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Р569.411-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Снігир Н.В. 
Застосування гемопоетичних клітин ембріональної печінки людини в лікуванні цитостатичної мієлодепресії у онкологічних хворих: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Н.В. Снігир ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Застосовано гемопоетичні клітини ембріональної печінки (ГПЕК) людини для лікування цитостатичної мієлодепресії у хворих на гостру лейкемію (ГЛ), у хворих на рак шийки або тіла матки та в інших онкологічних хворих. Використано кріоконсервовані ГКЕП, отримані з печінки ембріона людини, терміном гестації 7 - 12 тижнів. У хворих на ГЛ, починаючи з 11-ї доби після трансплантації, виявлено відновлення показників периферичної крові: кількості лейкоцитів за рахунок нейтрофілів; скорочення тривалості періоду глибокої нейтропенії. Зменшується частота важких і клінічно підтверджених інфекцій. ГКЕП сприяють зменшенню ступеня важкості анемії та тромбоцитопенії, проте не впливають на частоту досягнення повних ремісій ГЛ. У хворих на рак шийки або тіла матки виявлено протекторний ефект ГКЕП на стан кровотворення під час проведення поєднаної променевої терапії (ППТ), що сприяло дотриманню запланованих режимів опромінення. Відзначено зменшення частоти рецидивів раку шийки або тіла матки протягом двох років після трансплантації ГКЕП та ППТ. Розроблено показання та протипоказання щодо трансплантації ГКЕП онкологічним хворим.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.411-59
Шифр НБУВ: РА312856 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Маслова Г.С. 
Особливості патогенезу, лікування та профілактики ерозивно-виразкових уражень гастродуоденальної зони у хворих на гемобластози: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / Г.С. Маслова ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2009. — 19 с. — укp.

Встановлено, що у 52,2 % хворих на гемобластози внаслідок цитостатичної терапії виникають ерозивно-виразкові ураження гастродуоденальної зони. Визначено системний характер змін метаболічних процесів у хворих на гемобласитози з ерозивно-виразковими ураженнями гастродуоденальної зони з максимальним степенем змін за умов асоціації з Helicobacter pylori. Доведено доцільність призначення пантопразолу, а також у складі антигелікобактерної терапії, ребаміпіду та пароксетину в якості супровідної терапії з метою лікування та профілактики ерозивно-виразкових уражень гастродуоденальної зони, покращення переносимості хіміотерапії та підвищення якості життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-5 + Р569.411-522 +
Шифр НБУВ: РА368604

Рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського