Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (66)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>U=Р675.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Венгер Л. В. 
Вдосконалення технології пластичної і реконструктивної хірургії райдужної оболонки та розробка нового моніторингу післяопераційного лікування: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.18 / Л. В. Венгер ; Ін-т очних хвороб і тканин. терапії ім. В. П. Філатова АМН України. — О., 2010. — 31 с. — укp.

Вперше доведено можливість застосування методу лазерної кореляційної спектроскопії для діагностики, прогнозування, динамічного контролю та корекції післяопераційної запальної реакції ока. Встановлено, що у разі пошкодження райдужної оболонки відбуваються порушення гомеостазу плазми крові та сльозової рідини, які свідчать про аутоімунну сенсибілізацію організму на підставі дегенеративно-дистрофічних процесів. Вперше доведено, що застосування препаратів гемокорд і кріокорд призводить до значної корекції порушень гомеостазу у хворих з іридофакопротезуванням, зменшення ступеня післяопераційної запальної реакції та числа ускладнень у віддаленому періоді, а також сприяє значному підвищенню функціональних результатів операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р675.636.08-59 + Р675.436
Шифр НБУВ: РА373744 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Гребеник І.М. 
Морфофункціональні властивості рогівки свині при різних методах консервування: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.01 / І.М. Гребеник ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено морфофункціональний стан рогівки свині в нормі та її зміни під час консервування і ліофілізації. Встановлено, що кріоконсервування з використанням кріопротектора забезпечує високий ступінь збереженості структурних компонентів рогівки на основі проведених комплексних морфологічних досліджень. Визначено морфометричні показники товщини рогівки, переднього епітелію, власної речовини, які достовірно не відрізняються у порівнянні з нормою. Встановлено, що локалізація після попереднього кріоконсервування з використанням кріопротектора зменшує ступінь пошкодження структурних компонентів рогівки, зберігає плазматичні, ядерні та органоїдні мембрани епітеліоцитів і кератоцитів; морфометричні показники незначно змінюються, на відміну від звичайної ліофілізації. Встановлено задовільне збереження концентрації біохімічних сполук (протеогліканів, глікозаміногліканів, хондроїтинсульфату, сіалових кислот) за кріоконсервування і ліофілізації з використанням кріопротектора. Визначено високий рівень нуклеїнових кислот за результатами проведеного люмінісцентного аналізу кріоконсервованої з кріопротектором і ліофілізованої ксенорогівки, що вказує на збереженість її регенераторного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*699.211.2с8 + Е60*739.222.4с8 + Р675.434-29
Шифр НБУВ: РА372545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського