Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (247)Книжкові видання та компакт-диски (90)
Пошуковий запит: (<.>U=Р715.42$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

      
1.

Гречко О.А. 
Гемостаз у здорових жінок, його порушення та пептидна регуляція при епітеліальних ектопіях слизової оболонки шийки матки (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.03 / О.А. Гречко ; Львів. держ. мед. ун-т ім. Д.Галицького МОЗ України. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання оцінки стану гемостазу у здорових жінок і хворих з простими та багаторазово рецидивуючими епітеліальними ектопіями шийки матки на фоні генералізованого пародонтиту. Висвітлено терапевтичну ефективність нового пептидного препарату "Вермілат" в клініці у разі епітеліальних ектопій шийки матки у межах комплексної програми корекції генералізованого пародонтиту. Проаналізовано дію препарату "Вермілат" як коректора метаболізму сполучної тканини, його протизапальні та антиоксидантні властивості, позитивний вплив на процеси епітелізації та міжклітинної взаємодії. Доведено діагностичне значення вихідного рівня сироваткового фібронектину (ФН) як прогностичного критерію перебігу епітеліальної ектопії шийки матки, а також можливість його корекції комплексом поліпептидів "Вермілат". Доведено, що поліпептидний комплекс "Вермілат" нормалізує коагуляційний потенціал крові, стан імунологічної резистентності та рівень сироваткового ФН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-3
Шифр НБУВ: РА320307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Вигівська Л.М. 
Деякі аспекти патогенезу, діагностики, лікування ендометріозу шийки матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Л.М. Вигівська ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності лікування та реабілітації хворих з субепітеліальним ендометріозом шийки матки на підставі аналізу результатів клініко-лабораторних, апаратних і морфологічних досліджень, шляхом удосконалення та впровадження в клінічну практику комплексу лікувально-профілактичних заходів. Вивчено етіопатогенетичну значущість клініко-анамнестичних даних, а також гормональних, імунологічних, мікроекологічних, морфологічних та імуногістохімічних змін у хворих з екзоцервікальною формою - ендометріозом шийки матки. Патогенетично обгрунтовано й удосконалено лікувально-профілактичний комплекс, який передбачає застосування кріо- або лазерної терапії та післяопераційне використання натурального мікронізованого прогестерону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42 +
Шифр НБУВ: РА356759

Рубрики:

      
3.

Абу Селех Ісмаіл Мохамед 
Диференційна діагностика патологічних процесів епітелію шийки матки в процесі малігнізації: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Абу Селех Ісмаіл Мохамед ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше на підставі результатів проведених гістопатологічних досліджень встановлено неоднакову будову субепітеліальної сполучної тканини шийки матки за її різних передпухлинних станів за показниками оптичної щільності та питомої площі сполучних волокон. Визначено достовірність сучасних діагностичних методів дослідження патологічних процесів епітелію шийки матки на етапі малігнізації, виявлено перевагу нового біофізичного методу діагностики - лазерної поляриметрії. З використанням лазерної поляриметрії вперше проведено порівняння гістопрепаратів фонових, передракових процесів і початкового раку шийки матки та виявлено важливі достовірні відмінності, які можна використовувати як критерій диференціальної діагностики патології шийки матки. Вперше встановлено клінічну ефективність застосування лазерної поляриметрії в диференційному діагностичному алгоритмі доброякісної та злоякісної патології шийки матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-4 + Р569.714.2-4 +
Шифр НБУВ: РА353826

Рубрики:

      
4.

Попова Т.В. 
Диференційний підхід до комплексного лікування та профілактики запальних захворювань шийки матки у ВІЛ-інфікованих жінок: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.В. Попова ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Вперше на підставі комплексного обстеження ВІЛ-інфікованих жінок з запальними захворюваннями шийки матки визначено фактори ризику виникнення даних патологій. Наведено порівняльну характеристику перебігу запальних захворювань шийки матки у ВІЛ-інфікованих жінок залежно від стадії ВІЛ-хвороби. Вперше визначено мікробіоценоз піхви та цервікального каналу у даної категорії пацієнток. Розроблено концепцію впровадження патогенетичного підходу до комплексних схем лікування запальних захворювань шийки матки, зроблено оцінювання їх ефективності залежно від стадії ВІЛ-хвороби та складу мікрофлори піхви.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-5 + Р514,0-37 +
Шифр НБУВ: РА358516

Рубрики:

      
5.

Прядко Н.Г. 
Диференційований підхід до лікування ерозії шийки матки у жінок репродуктивного періоду: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.Г. Прядко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено актуальній проблемі сучасної гінекології - діагностиці та лікуванню ерозій шийки матки у жінок репродуктивного періоду. З метою вирішення даної проблеми розглянуто гістологічні та гістохімічні особливості епітелію та підлягаючих ерозії тканин шийки матки до і після запропонованих методів лікування. Подано порівняльну характеристику клініко-лабораторних, морфологічних, гормональних та імунологічних показників результатів лікування. Внаслідок дослідження даних анамнезу і клінічного обстеження виділено групи ризику за розвитком диспластичних процесів шийки матки у підлітків та молодих жінок. На підставі проведених досліджень розроблено і науково обгрунтовано індивідуальний підхід щодо вибору методу комплексного лікування ерозії шийки матки у молодих жінок. Запропонований комплекс лікувально-профілактичних заходів дозволив скоротити термін лікування ерозії шийки матки та знизити кількість ускладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-5
Шифр НБУВ: РА307605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Кузєва Н. Г. 
Диференційований підхід до лікування передпухлинної патології шийки матки: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Н. Г. Кузєва ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено ретроспективний аналіз медичної документації пацієнток, які прооперовані або готуються до оперативного втручання з приводу гістологічно верифікованого раку шийки матки, а також пацієнток з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями різного ступеня тяжкості. Розглянуто анамнестичні дані, особливості менструальної та репродуктивної функцій, особливості сексуальної поведінки жінок, переваги у методах контрацепції. Розробленоі та впроваджено критерії диференційованого підходу у лікуванні даної категорії хворих. Встановлено, що за виявлення ВО-штамів ВПЛ асоціюється у більшості випадків з тяжкими ураженнями епітелію шийки матки та грубими, інтенсивними кольпоскопічними змінами на шийці матки та навпаки, за виявлення НО-шматами ВПЛ спостерігаються ураження шийки матки легкого ступеня та відмічається ніжність у кольпоскопічних проявах. Досліджено, що термін прогресування у більш тяжку стадію за передпухлинного ураження, що асоціюється з ВО ВПЛ, коротший, на відміну від ЦІН + НО ВПЛ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-5 + Р715.42-5
Шифр НБУВ: РА369745 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Петрівська Л.Ю. 
Імуномодулятори при лікуванні хронічних запальних процесів шийки матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Л.Ю. Петрівська ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню стану клітинного імунітету у хворих на хронічні запальні процеси шийки матки. На підставі сучасних досліджень вивчено ефекти імуномодуляції за комплексним застосуванням фізичного (МРТ - магнітно-резонансної томографії) і хіміотерапевтичного (метилурацилу) засобів при лікуванні даної патології. Клінічний розділ роботи висвітлює результати лікування 120 хворих на хронічні запальні процеси шийки матки. Розроблена методика використання електромагнітних хвиль мм-діапазону і метилурацилу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-52

Рубрики:

      
8.

Коротич 
Клініко- патогенетичне обгрунтування комплексного лікування хронічних сальпінгоофоритів, поєднаних з фоновими захворюваннями шийки матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Світлана Єгорівна Коротич ; Харківський держ. медичний ун-т. — Х., 1999. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.501.1-3 + Р715.42-3
Шифр НБУВ: РА312955

Рубрики:

      
9.

Калюта А. О. 
Клініко-морфологічні особливості папіломавірусного інфікування у жінок репродуктивного віку із запальними захворюваннями шийки матки: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / А. О. Калюта ; АМН України Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Надано інтегральну клініко-параклінічну характеристику різних форм ураження шийки матки вірусом папіломи людини та підтверджено його роль у розвитку передпухлинних процесів шийки матки. Встановлено особливості цитоморфологічних, імуноцитогістохімічних та ультраструктурних змін епітелію шийки матки за наявності вірусного інфікування. Визначено, що експресія білка р16 в цервікальному матеріалі у жінок з інфікуванням вірусом папіломи людини свідчить про несприятливий перебіг вірусного ураження та є діагностичним неінвазивним критерієм і маркером ранньої неопластичної трансформації епітелію шийки матки. Вперше наведено особливості ультраструктурної організації органел клітин багатошарового плоского епітелію шийки матки, які проявляються апоптозом, апонекрозом і некрозом, що вносить нові дані про патогенетичні механізми папіломавірусного ушкодження. Вдосконалено та науково обгрунтовано комплекс лікувально-діагностичних заходів під час запальних захворюваннях шийки матки, асоційованих з папіломавірусною інфекцією, у жінок репродуктивного віку з урахуванням кольпоскопічних і цитоморфологічних особливостей та характеру виявленої супутньої генітальної інфекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-3 + Р715.42-37
Шифр НБУВ: РА379199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Крутікова Е.І. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування комплексної терапії ендоцервікозів, ускладнених папіломавірусною інфекцією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Е.І. Крутікова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Уперше проаналізовано результати вірусологічного скринінгу на папіломавірус високоонкогенної групи у жінок з ендоцервікозом. З'ясовано морфологічну структуру слизової оболонки шийки матки (ШМ) та визначено її особливості у разі ендоцервікозу та інфекції - вірусу папіломи людини (ВПЛ). У кожному п'ятому випадку ендоцервікозу виявлено цервікальну інтраепітеліальну неоплазію високочутливим імуногістохімічним тестом на маркер цитоонкотрансформації, білок p161NK4a, що свідчить про високий потенціал щодо малігнізації ектопії шийкового епітелію. Проаналізовано кількісно-якісні параметри локальних імунних клітинних факторів (CD4+, CD8+, CD19+, HLA-DR+), які корелювали з числом диспластично "ушкоджених" вірусінфікованих епітеліоцитів. Запропоновано удосконалений діагностично-лікувальний алгоритм у разі ендоцервікозу, використання якого сприяє регресу вірусоіндукованого диспластичного процесу та подоланню локального імунодефіциту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-52 +
Шифр НБУВ: РА333843

Рубрики:

      
11.

Михайленко О.М. 
Комплексне лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями, асоційованими з вірусами папілом людини, із застосуванням інтерферонотерапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Михайленко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями I та II ступеня тяжкості перебігу, індукованими папіломавірусами людини та визначено прогностичні ознаки перебігу захворювання. Показано, що вірогідними факторами ризику розвитку цервікальних інтраепітеліальних неоплазій I та II ступеня, індукованих папіломавірусмами, є ранній вік початку статевого життя, наявність чисельних статевих партнерів, пологи, аборти, порушення менструального циклу, застосування оральних контрацептивів та паління. Виділено найбільш прогностично небезпечні критерії цервікальних інтраепітеліальних неоплазій, якими є: висока частота стійкості койлоцитарної атипії, ступінь виразності мітотичної активності епітелію у вигляді патологічних мітозів та виявлення послідовностей ДНК папіломавірусів високого онкогенного ризику (16 та 18 типів) у матеріалі шийки матки. Виявлено, що використання препаратів інтерферону та їх індукторів у комплексі з кріодеструкцією підвищує терапевтичну ефективність лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями, що супроводжуються нормалізацією процесів інтерфероноутворення, а також інших показників імунореактивності організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-1 + Р715.42-2 +
Шифр НБУВ: РА350885

Рубрики:

      
12.

Юнгер В. І. 
Оптимізація програми діагностики, лікування та профілактики фонових процесів шийки матки у молодих жінок: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / В. І. Юнгер ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2011. — 20 с. — укp.

На основі ретроспективного аналізу й особливостей перебігу гестаційного процесу та пологів у жінок з фоновими захворюваннями шийки матки, асоційованими з генітальною патологією, подано оцінку особливостей репродуктивного здоров'я у даної категорії пацієнток, а також характеристику безпосередніх і віддалених результатів існуючих методів лікування щодо порушення генеративної та репродуктивної функцій. На підставі проведеного комплексу мікробіологічного, ендокринологічного й імунологічного досліджень обгрунтовано аспекти етіології та патогенезу фонових захворювань шийки матки та поглиблено уявлення щодо взаємозв'язку розвитку патологічних процесів шийки матки зі змінами імунного гомеостазу та гормонального дисбалансу в організмі. Оцінено імунний профіль з позицій цілісного організму, зміни показників місцевого імунітету та цитокінового рівня у взаємозв'язку з мікробіоценозом екосистеми піхви, гормональним статусом та у процесі запропонованого лікування у жінок з фоновою патологією шийки матки, асоційованою з генітальними захворюваннями. Встановлено, що перебіг захворювання супроводжувався глибоким пригніченням продукції IL=1beta та IFN-gamma на локальному рівні на на фоні порушення показників клітинного та гуморального імунітету, а також збільшенням продукції фактора некрозу пухлин-alpha. Досліджено кольпоскопічні та мікробіологічні зміни ектоцервіксу за комбінованої імунокріодеструкції й імуноаргоноплазмової коагуляції та прослідковано динаміку епітелізації раневої поверхні шийки матки. Розроблено підходи до індивідуалізації терапевтичної тактики комплексного лікування хворих з фоновими процесами шийки матки з урахуванням процесів інтерфероноутворення, гормонального дисбалансу, а також інших показників імунореактивності на локальному та системному рівнях і проведено порівняльні кольпоцитологічні дослідження для оцінки впливу запропонованої лікувальної програми на процеси відновлення епітеліального покриву шийки матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42 + Р569.714.2
Шифр НБУВ: РА379707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Стрельцова Т.Р. 
Особливості гормональної контрацепції у ВПЛ-інфікованих жінок репродуктивного віку з патологією шийки матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.Р. Стрельцова ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість зниження частоти дисплазії шийки матки у жінок, інфікованих вірусом папіломи людини (ВПЛ), які регулярно застосовують гормональну контрацепцію, шляхом раціонального вибору контрацептивних засобів на підставі вивчення їх впливу на гормональний та імунологічний гомеостаз жінок, а також канцерогенез епітелія шийки матки. Проведено проспективний аналіз соматичного та гінекологічного статусу у 120-ти пацієнток з ВПЛ-інфекцією, які застосовують комбіновані оральні контрацептиви (КОК), та 120-ти практично здорових жінок, яким також застосовують КОК. Вперше визначено вплив різних видів оральних контрацептивів на імунну систему та стан рецепторного апарату у ВПЛ-інфікованих жінок з патологією шийки матки. Вперше розроблено принципи вибору гормональної контрацепції та засоби профілактики розвитку дисплазії шийки матки у жінок з високоонкогенною ВПЛ-інфекцією. Одержано нові дані, на підставі яких уточнено механізми впливу гормональних контрацептивів на перебіг ВПЛ-інфекції та захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку. Встановлено особливості імунологічного статусу, рецепторного апарата та морфологічні зміни цервікального епітелія залежно від типу комбінованих оральних контацептивів, що застосовуються. Вперше розроблено й апробовано методику диференційованої кореції вибору гормональної оральної контрацепції у ВПЛ-інфікованих жінок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-3 + Р715.42-3 + Р715.42-3 + Р715.42-3
Шифр НБУВ: РА358277

Рубрики:

      
14.

Кравчук І. В. 
Патологія шийки матки у жінок з сексуально-трансмісивною вірусною інфекцією (діагностика і лікування): автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / І. В. Кравчук ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості клінічного стану та кольпоскопічної картини шийки матки на тлі генітального інфікування та встановлено спектр захворювань, які передаються статевим шляхом у жінок з папіломавірусною інфекцією. Визначено вірусне навантаження папіломавірусної інфекції та доведено його достовірний вплив на розвиток цервікальних інтраепітеліальних неоплазій. Висвітлено патологічні зміни імунного статусу жінок з патологією шийки матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-37 + Р569.714.2-2 + Р715.42-2
Шифр НБУВ: РА374638 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Сельський П.Р. 
Патоморфологія фонових захворювань шийки матки. Імунологічний та мікробіологічний аспекти: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.02 / П.Р. Сельський ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2004. — 19 с. — укp.

Проаналізовано основні патоморфологічні, імуноморфологічні та мікробіологічні зміни за наявності фонових захвороювань шийки матки, встановлено їх взаємозалежність з імунологічними порушеннями. На підставі застосування морфологічних, імуноморфологічних, мікробіологічних, імунологічних та субмікроскопічних методів дослідження виявлено нові аспекти патогенезу фонових захворювань шийки матки. Проаналізовано взаємозв'язок стану мікробіоценозу за даної патології з імунними порушеннями на місцевому та загальному рівнях. Доведено суттєве значення кандидозу та асоціацій мікроорганізмів у виникненні та прогресуванні фонових захворювань шийки матки. Імуноморфологічно та морфометрично показано, що одним з чинників структурної перебудови епітелію за ендоцервікозу є рецепторно-опосердкована та пряма дія тканинних лімфоцитів. На підставі результатів кількісного аналізу популяційного складу лімфоцитів крові та тканин шийки матки за різних видів ендоцервікозу встановлено, що даний механізм найбільш виражений у випадку прогресуючої форми псевдоерозії. За наявності прогресуючого ендоцервікозу встановлено підвищений ризик виникнення пухлинних процесів внаслідок зростання величини ядерно-цитоплазматичного індексу резервних клітин епітеліального пласта та виявленого пригнічення популяції натуральних кілерів у крові пацієнток у порівнянні з іншими видами псевдоерозії шийки матки. Розроблено морфологічно-імунологічні диференціально-діагностичні критерії різних видів ендоцервікозу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.42-2 +
Шифр НБУВ: РА334201

Рубрики:

      
16.

Конь К.В. 
Сучасні аспекти етіології та антибіотикорезистентність збудників запальних захворювань внутрішніх жіночих статевих органів і ерозій шийки матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.07 / К.В. Конь ; Держ. установа "Ін-т мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова АМН України". — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Встановлено особливості етіологічної структури й антибіотикорезистентності збудників запальних захворювань внутрішніх статевих органів (ЗЗВСО), розроблено алгоритми прогнозування виділення полірезистентних бактерій і методи комбінованої протимікробної терапії. Проаналізовано результати обстеження 183-х пацієнток із сальпінгосфоритами. Виявлено відмінності в етіологічній структурі й антибіотикорезистентності збудників залежно від характеру супутніх захворювань шийки матки та піхви. Розроблено рекомендації з протимікробної терапії сальпінгоофоритів, в яких враховано ймовірність виділення полірезистентних збудників і характер захворювань шийки матки та піхви. Наведено мікробіологічне обгрунтування доцільності застосування комбінованої протимікробної терапії ЗЗВСО. Доведено синергідну дію гатифлоксацина з цефотаксином і з цефтриаксоном, а також з ефірними оліями чебрецю та чайного дерева.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.011 + Р715.42 +
Шифр НБУВ: РА360343

Рубрики:

      
17.

Пустовалова О.І. 
Цитологічні та імуноцитохімічні особливості епітелію шийки матки і цервікального каналу жінок фертильного віку при вірусному та бактеріальному інфікуванні: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.09 / О.І. Пустовалова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Запропоновано нове наукове вирішення задачі стосовно визначення цитологічних та імуноцитохімічних особливостей епітелію піхвової поверхні та цервікального каналу шийки матки жінок фертильного віку за умов вірусного та бактеріального інфікування з метою виявлення ранніх структурних змін. У результаті проведеного комплексного цитологічного та імуноцитохімічного дослідження мазків з піхвової поверхні та цервікального каналу шийки матки жінок розроблено імуноцитохімічні та цитоморфологічні критерії ушкодження епітелію та визначено індекси апоптозу та проліферації для кожної з груп досліджень, що може бути використано у практиці патоморфологічних лабораторій для оптимізації ранньої диференціальної діагностики та розробки обгрунтованої індивідуальної тактики лікування жінок за вірусного та бактеріального інфікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-3 + Р715.42-3 +
Шифр НБУВ: РА349428

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського