Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (45)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.216.410.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Вишнивецький І.І. 
Порушення ритму серця у вагітних: характеристика, прогнозування, лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / І.І. Вишнивецький ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему підвищення якості діагностики, прогнозування та лікування порушень ритму серця у вагітних. На підставі 24-годинного моніторування електрокардіограми встановлено якісні та кількісні характеристики порушень ритму серця у вагітних, що зверталися за кардіологічною допомогою. Встановлено основні фактори ризику виникнення порушень ритму серця у вагітних, а саме: наявність їх до вагітності, а також серцевої недостатності та синдрому вегетативної дисфункції, збільшення розміру лівого передсердя. На підставі результатів багатофакторного логістичного регресійного аналізу визначено фактори прогнозування розвитку серцево-судинних ускладень у вагітних з порушеннями ритму серця: наявність зміненої геометрії лівого шлуночка, його фракція викиду менше 50 %, існування пароксизмів реципрокних надшлуночкових тахікардій. Розроблено шкалу бальної оцінки ризику серцево-судинних ускладнень у вагітних з аритміями. Вперше визначено ефективність застосування різних режимів корекції порушень ритму серця у разі гестації, зокрема досліджено вплив немедикаментозних заходів, протиаритмічних препаратів ІС класу - етацизіну та II класу - <$Ebeta>-адреноблокатора метопрололу. На підставі одержаних результатів розроблено критерії вибору оптимальної лікувальної тактики порушень ритму серця у вагітних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.109-52 +
Шифр НБУВ: РА342594

Рубрики:

      
2.

Малиновська К.С. 
Якість життя, фізична працездатність, міокардіальний резерв та шляхи їх підвищення у вагітних з вродженими вадами серця: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.00.11 / К.С. Малиновська ; Держ. установа "Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше визначено міокардіальний резерв вагітних жінок за даними двох навантажувальних тестів з урахуванням стадії серцевої недостатності (СН), терміну та ускладнень вагітності. Встановлено особливості переносимості фізичного навантаження (ФН) залежно від міокардіального резерву у вагітних з вродженою вадою серця (ВВС) з різним функціональним класом та визначено коефіцієнт кореляції показників тесту з 6-хвилинною ходьбою (ТШХ) та велоергометрією (ВЕМ). Доведено доцільність проведення інформативного та безпечного тесту з дозованим фізичним навантаженням - ТШХ, який дозволив об'єктивізувати міокардіальний резерв. З урахуванням одержаних результатів розроблено додаткові кардіальні критерії для визначення тактики розродження. Встановлено кореляційний взаємозв'язок між показниками якості життя, фізичного та психологічного стану жінок з ВВС в динаміці вагітності та показниками міокардіального резерву та гемодинаміки. Розроблено ефективні індивідуальні диференційовані підходи щодо лікування, реабілітації та допологової підготовки, спрямовані на покращання якості життя, психологічного стану та фізичної працездатності вагітних з ВВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.105.01 +
Шифр НБУВ: РА353972

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського