Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (15)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р731.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Гораш Є. В. 
Анатомія сигморектального сегмента в ранньому періоді онтогенезу: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.01 / Є. В. Гораш ; Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я. Горбачевського. — Т., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено особливості розвитку компонентів сигморектального сегмента у плодовому та ранньому неонатальному періодах онтогенезу, залежність топографоанатомічних взаємозв'язків між компонентами сигморектального сегмента як передумови виникнення природжених вад. Розглянуто типові анатомічні ознаки сигморектального сегмента в перинатальному періоді, варіантів його проекції стосовно серединної площини, гістоструктурної організації та хронологічної послідовності його топографоанатомічних взаємовідношень із суміжними органами та структурами живота у динаміці перинатального періоду. Типовими макроскопічними ознаками сигморектального сегмента в перинатальному періоді є наявність звуження кишкової трубки в місці переходу сигмоподібної ободової кишки у пряму; відсутність випинів і жирових привісків у межах сигморектального сегмента; зміна стрічок сигмоподібної ободової кишки на суцільний поздовжній м'язовий шар прямої кишки; переважання діаметрів очеревинного відділу прямої кишки та дистального відділу сигмоподібної ободової кишки над діаметром сигморектального переходу; наявність поперечної півкільцевої складки слизової оболонки. У динаміці перинатального періоду відбувається зміна кута між поздовжніми осями дистального відділу сигмоподібної ободової кишки та очеревинного відділу прямої кишки від тупого до гострого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.110.2 + Р731.33
Шифр НБУВ: РА379258 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Борова О.Є. 
Профілактика та лікування післяопераційних інфекційних ускладнень у новонароджених та дітей раннього віку з природженими вадами травного тракту (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.09 / О.Є. Борова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 36 с. — укp.

Проведено клініко-експериментальне дослідження та здійснено комплексну оцінку всіх патогенетичних ланок патологічного процесу, оптимізовано хірургічну тактику, напрямки етіологічної, патогенетичної та посиндромної терапії, що дозволяє запобігти розвитку післяопераційних гнійно-септичних ускладнень. (ПОГСУ) та поліпшити результати лікування останніх. Уперше проведено вивчення ефективності інтраопераційної сорбційної детоксикації - тотальної пролонгованої перитонеосорбції з використанням полівінілпіролідону. Уперше розроблено та впроваджено до практики дитячої хірургії методи хірургічної корекції природжених вад травного такту, які є патогенетично обгрунтовані щодо їх термінів, обсягів і клінічної ефективності. Розроблено комплексну патогенетичну обгрунтовану методику лікування післяопераційних інфекційних ускладнень. Визначено пріоритетні завдання для запобігання ПОГСУ у новонароджених і дітей раннього віку з природженими вадами травного такту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-5 + Р731.3 +
Шифр НБУВ: РА351926

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського