Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (64)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.514.1-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Мощич О. П. 
Клініко-патогенетичні особливості гострих кишкових інфекцій у дітей, шляхи оптимізації їх лікування: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.10 / О. П. Мощич ; Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології Нац. акад. мед. наук України. — К., 2010. — 36 с.: a-табл. — укp.

Проведено комплексне вивчення окремих ланок патогенезу гострих кишкових інфекцій (ГКІ) у дітей на підставі визначення рівнів і динаміки деяких цитокінів (ІЛ, ІФ, ФНП), систем гемостазу та фібринолізу, показників центральної та периферичної гемодинаміки. Вивчено патогенетичну роль інтерлейкінів і фактора некрозу пухлини у разі ГКІ у дітей залежно від етіології захворювання. Досліджено вплив модульованого фітозасобу "Ренорм" на моторику шлунково-кишкового тракту і його захисну дію щодо стрес- та серотонін-індукованих ушкоджень слизової оболонки й обгрунтовано доцільність його застосування. Розроблено та впроваджено у практику охорни здоров'я систему диференційованої терапії ГКІ у дітей, спрямовану на підвищення ефективності їх лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-52
Шифр НБУВ: РА374598 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Римаренко Н.В. 
Патогенетична роль порушень фібронектину крові та їх корекція у дітей з гострими кишковими захворюваннями, що протікають з токсикозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Н.В. Римаренко ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2003. — 20 с. — укp.

Наведено результати загальноклінічного та біохімічного обстежень 139-ти хворих на гострі кишкові захворювання (ГКЗ). Новий метод застосування свіжозамороженої плазми (СЗП), шляхом попередньої інкубації її з гепарином, використано у комплексній терапії 30-ти хворим з тяжкою формою захворювання. Встановлено, що у дітей із ГКЗ на висоті захворювання розвиваються значні порушення рівня та функціональної активності фібронектину (ФН), є стійка системна ендотоксемія, а також порушується утворення та виведення комплексів ФН ендотоксину у хворих із тяжкою формою хвороби. Розглянуто позитивний вплив ФН на репаративну здатність кишкового епітелію in vitro. Доведено високу клінічну та біохімічну ефективність методу застосування СЗП, на базі якого досягнуто більш тривале підвищення рівня плазмового ФН (до 24 год.) після введення СЗП і більш швидке порушення функцій організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-5 +
Шифр НБУВ: РА322952

Рубрики:

      
3.

Борова О.Є. 
Профілактика та лікування післяопераційних інфекційних ускладнень у новонароджених та дітей раннього віку з природженими вадами травного тракту (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.09 / О.Є. Борова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 36 с. — укp.

Проведено клініко-експериментальне дослідження та здійснено комплексну оцінку всіх патогенетичних ланок патологічного процесу, оптимізовано хірургічну тактику, напрямки етіологічної, патогенетичної та посиндромної терапії, що дозволяє запобігти розвитку післяопераційних гнійно-септичних ускладнень. (ПОГСУ) та поліпшити результати лікування останніх. Уперше проведено вивчення ефективності інтраопераційної сорбційної детоксикації - тотальної пролонгованої перитонеосорбції з використанням полівінілпіролідону. Уперше розроблено та впроваджено до практики дитячої хірургії методи хірургічної корекції природжених вад травного такту, які є патогенетично обгрунтовані щодо їх термінів, обсягів і клінічної ефективності. Розроблено комплексну патогенетичну обгрунтовану методику лікування післяопераційних інфекційних ускладнень. Визначено пріоритетні завдання для запобігання ПОГСУ у новонароджених і дітей раннього віку з природженими вадами травного такту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-5 + Р731.3 +
Шифр НБУВ: РА351926

Рубрики:

      
4.

Бобришева 
Тиреоїдно-імунна регуляція гомеостазу у дітей, хворих на гострі кишкові інфекції та патогенетичне обгрунтування застосування ліотироніну: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Альона Василівна Бобришева ; Кримський держ. медичний ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-5
Шифр НБУВ: РА348670

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського