Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (87)Книжкові видання та компакт-диски (93)Журнали та продовжувані видання (35)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)0-823.2-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Мишко О.В. 
Механізм трансформації та розвитку системи управління якістю товарів та послуг в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.В. Мишко ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні аспекти стосовно національної системи управління якістю товарів і послуг. Розглянуто концептуальні принципи підвищення якості та захисту прав споживачів. Розкрито суть і визначено функції та пріоритети розвитку стандартизації та сертифікації в Україні. Проаналізовано світовий досвід використання систем управління якістю та сертифкації. Відзначено доцільність розгляду подальшої адаптації українського законодавства до європейського як передумови розвитку національної системи управління якістю відповідно до вимог СОТ. На підставі результатів дослідження установлено, що за наявності великої кількості правово-нормативних документів, що стосуються якості товарів, захисту прав споживачів і охорони навколишнього середовища, вони неузгоджені між собою, не створюють єдиного правового поля у розв'язанні проблем управління якістю. Розглянуто інституційне забезпечення державного регулювання розвитку стандартизації та сертифікації. Регламентуючою основою системного забезпечення процесів управління якістю є нормативні документи з технічного регулювання, стандартизації, сертифікації та акредитації. Вони є документами, створеними на основі консенсусу, ухваленими компетентними органами та доступними широкому колу споживачів, встановлюють загальні принципи, правила, характеристики щодо конкретного виду діяльності або її результати. Проведено моніторинг державного регулювання процесів стандартизації та регіональному рівні. Здійснено оцінювання результатів фінансово-господарської діяльності державного підприємства "Волиньстандарметрологія". Запропоновано засади вдосконалення систем управління якістю шляхом трансформації версії 1994 р. у версію 2000 р. Визначено етапи впровадження системи управління якістю на підприємстві. Розроблено методичні підходи щодо формування порядку проведення внутрішніх аудитів систем управління якістю підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-823.2-21 +
Шифр НБУВ: РА360651

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Хімічева Г.І. 
Наукові основи проектування інтегрованих систем управління якістю продукції (послуг) на базі міжнародних стандартів: автореф. дис... д-ра. техн. наук: 05.01.02 / Г.І. Хімічева ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2007. — 40 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади проектування інтегрованих систем, що гарантовано забезпечують задану якість виробів (послуг) за умов швидкозмінних вимог споживача. Одержано теоретичні й експериментальні дані, на підставі яких установлено закономірності та розроблено наукові принципи формалізованої моделі інтегрованої системи управління якістю продукції (ІСУ ЯП), оцінено структурну ефективність і стабільність конфігурації моделі системи, розроблено методологію оцінювання нормативної складової стандартів та визначено ступінь їх сумісності, установлено вплив лімітувальних параметрів головних процесів на якість продукції, що виробляється, обгрунтовано наукові положення концепції побудови універсального стандарту ІСУ ЯП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-823.2-21 +
Шифр НБУВ: РА353171

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Прищепа В.О. 
Організаційно-економічні основи розробки та впровадження систем менеджменту якості випробувальних центрів і лабораторій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.О. Прищепа ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальну модель організаційно-економічного механізму менеджменту якості випробувальних центрів (ВЦ) і лабораторій (Л). Уперше запропоновано до застосування у діяльності ВЦ і Л концепцію Total Productive Maintenance, бізнес-процесів, організаційної стратегії управління, адаптації організаційної структури управління (ОСУ) та технічної компетентності. Наведено методичний підхід до розробки та впровадження процесно-орієнтованих систем менеджменту якості ВЦ і Л. Виявлено загальні закономірності та взаємозв'язки ОСУ і систем менеджменту якості (СМЯ) ВЦ і Л на базі концептуальної моделі ЕОМ СМЯ ВЦ і Л. Створено методичний підхід до управління технічною компетентністю персоналу з застосуванням обгрунтованої стратегії розвитку ВЦ і Л.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-823.2-212.1 +
Шифр НБУВ: РА336281

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Іванюта П. В. 
Формування моніторингової системи державного управління національною економікою на засадах якості: автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / П. В. Іванюта ; Чорномор. держ. ун-т ім. П. Могили. — Миколаїв, 2011. — 36 с. — укp.

Запропоновано методологію формування моніторингової системи державного управління національною економікою на засадах якості, де обгрунтовано концептуальні положення, методологічні підходи та практичний інструментарій. Досліджено сучасний стан розвитку національної економіки, де сформована концепція системи "товар - праця - життя" й узагальнені оціночні процедури моніторингових систем у цьому. Приділено належну увагу нормативно-правовому забезпеченню формування моніторингової системи державного управління національною економікою на засадах якості, що забезпечується стандартизацією та гармонізацією нормативно-правових актів, які лежать в основі даної системи. Визначено сутність дефініції "нормативний документ", запропоновано використовувати класифікатор нормативно-правових документів моніторингової системи державного управління якістю на основі сутнісної юридичної характеристики, виокремлено необхідність уніфікації інформаційного забезпечення для єдиного організаційно-методологічного підходу під час відображення якісних параметрів у документах, проведене кодування з метою систематизації та підтвердження відповідності стандартам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-823.2-21,01
Шифр НБУВ: РА382436 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського