Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (83)Книжкові видання та компакт-диски (31)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.117$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Ян Цзінь Тянь 
Вдосконалення техніки виконання стрибків у довжину на основі моделі "подвійного відштовхування": Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Ян Цзінь Тянь ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 16 с. — укp.

Проаналізовано біокінематичні принципи побудови стрибків у довжину з розбігу. Наведено характеристику трьох моделей техніки стрибків: бігової, силової, подвійного відштовхування. Висвітлено взаємозв'язок між біокінематичними параметрами руху спортсменів і змагальним результатом. Побудовано математичну модель стрибка в довжину та на її основі розроблено спеціальні номограми, що відтворюють зв'язок між кутом руху, швидкістю розбігу та дальністю стрибка. Виокремлено кореляційні залежності між дальністю стрибка та біокінематичними параметрами, що є визначальними для заключної частини розбігу. Доведено, що техніка виконання стрибків у довжину у чоловіків і жінок, з урахуванням подібності біомеханіки побудови змагальної вправи, грунтується на різних системоутворювальних чинниках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.615-12
Шифр НБУВ: РА318605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Совенко С.П. 
Побудова тренувального процесу легкоатлетів-стрибунів протягом року на етапі збереження вищої спортивної майстерності: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / С.П. Совенко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Запропоновано програму тренувального процесу легкоатлетів-стрибунів протягом року на етапі збереження вищої спортивної майстерності з урахуванням раціонального співвідношення засобів різної переважної спрямованості та методичних підходів до індивідуалізації. Експериментально доведено ефективність даної програми. Охарактеризовано структуру етапу збереження вищої спортивної майстерності з урахуванням віку легкоатлетів-стрибунів і динаміки їх спортивних результатів. На підставі узагальнення досвіду підготовки провідних легкоатлетів-стрибунів України висвітлено теоретико-методичні засади структури та змісту тренування в легкоатлетичних стрибках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.15
Шифр НБУВ: РА372227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Шаверський В. К. 
Сучасні технології підвищення технічної майстерності кваліфікованих спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / В. К. Шаверський ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано методику використання технічних засобів і методів в процесі формування технічної майстерності спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу (методу "полегшуючого лідирування" та методу електростимуляції м'язів). Наведено нові методи для оцінки рівня їх технічної майстерності. Експериментально перевірено ефективність нової методики формування технічної майстерності спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.11
Шифр НБУВ: РА375751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Ахметов Р.Ф. 
Теоретико-методичні основи управління системою багаторічної підготовки спортсменів швидкісно-силових видів спорту (на матеріалі дослідження стрибків у висоту): Автореф. дис... д-ра наук з фіз.виховання і спорту: 24.00.01 / Р.Ф. Ахметов ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2006. — 39 с.: рис. — укp.

Розроблено концепцію та теоретико-методичні засади управління поетапною багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту. Створено методологію, яка дозволяє здійснити прогностичний аналіз часових етапів з метою їх оптимізації. Запропоновано концепцію наукового передбачення успішності спортивної підготовки спортсменів на кожному етапі, а також модельні характеристки спеціальної фізичної та технічної підготовки на конкретному етапі багаторічної підготовки. На підставі результатів дослідження вікової динаміки приросту соматичних характеристик, спеціальних фізичних якостей, зміни технічних параметрів, розроблено алгоритми статистичного прогнозу результативності й алгоритми експертного оцінювання перспективності спортсменів. Наведено метод визначення ступеня реалізації швидкісносилових якостей у спортсменів і виявлено раціональний склад тренувальних засобів на різних етапах багаторічного тренувального процесу. Розроблено методику використання прийому "полегшуюче лідирування" у поєднанні з електростимуляцією у навчально-тренувальному процесі спортсменів. Експериментально доведено ефективність комплексного механізму управління багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.5.15 +
Шифр НБУВ: РА345798

      
5.

Ханікянц О.В. 
Фізична та технічна підготовленість стрибунів у висоту відповідно до кваліфікаційних моделей: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Ханікянц ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено кваліфікаційні моделі фізичної та технічної підготовки стрибунів у висоту II та I розрядів, кандидатів у майстри спорту та майстрів спорту. Зауважено, що відповідні показники, визначені як модельні, мають тісний статистично достовірний взаємозв'зок з результатом стрибка у висоту, слабкий, а деколи статистично недостовірний взаємозв'яок між собою, високу роздільну здатність. Розроблено програму корекції фізичної та технічної підготовки стрибунів у висоту II та I розрядів та кандидатів у майстри спорту відповідно до кваліфікаційних моделей, за якою визначення завдань, добір методів і засобів тренування передбачають комплексну, цілеспрямовану зміну показників фізичної та технічної підготовки відповідно до розроблених кваліфікаційних моделей. Розвинуто уявлення стосовно інформативності показників фізичної та технічної підготовки стрибунів у висоту різної кваліфікації. Доповнено теорію та методику підготовки даних стрибунів у процесі багаторічного тренування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.5.151 +
Шифр НБУВ: РА340007
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського