Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (81)Реферативна база даних (65)Книжкові видання та компакт-диски (156)Журнали та продовжувані видання (163)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.159$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Романенко В.В. 
Модельні характеристики технічної і фізичної підготовленості таеквондистів на етапі початкової підготовки: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / В.В. Романенко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено модельні характеристики (МХ) фізичної та технічної підготовки юних таеквондистів (ЮТ) на етапі початкової підготовки (ЕПП). Обгрунтовано структуру фізичної підготовки, яка відповідає МХ ЮТ на ЕПП на основі кореляційного та регресійного аналізу. Описано біокінематичні моделі ударних рухів (УР) ногами на основі параметрів техніки спортсменів високого класу та ЮТ. Розкрито методики формування УР на основі біомеханічного аналізу та звукових ритмічних структур. Визначено фактори, використання яких допомагає підвищити ефективність тренувального процесу таеквондистів на ЕПП на підставі результатів проведеного дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.159
Шифр НБУВ: РА371273 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Лукіна О.В. 
Оптимізація спеціальної фізичної підготовленості юних тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Лукіна ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасний стан та перспективи розвитку теорії загальної та спеціальної фізичної підготовки юних тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки. Вперше розроблено систему тренувальних засобів з вибірковим розвитком спеціальних рухових здібностей шляхом застосування вправ, спрямованих на підвищення рівня спеціальної фізичної підготовки юних тхеквондистів, експериментально доведено її ефективність. Вперше виявлено взаємозв'язок показників загальної та спеціальної фізичної підготовки юних тхеквондистів. Вперше описано факторну структуру загальної та спеціальної фізичної підготовки юних тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки. Визначено зміст і структуру змагальної діяльності у спортивних єдиноборствах, а також загальної та спеціальної фізичної підготовки в тхеквондо на етапі попередньої базової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.159.151.1 +
Шифр НБУВ: РА369266

      
3.

Пашков І. М. 
Розвиток координаційних здібностей тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / І. М. Пашков ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено стан координаційних здібностей юних тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки. Вперше визначено залежність координаційних здібностей від рівня кваліфікації спортсменів. На основі одержаних результатів показників координаційних здібностей вперше розроблено моделі координаційної підготовленості юних тхеквондистів на етапі попередньої базової підготовки. Доповнено дані про особливості координаційних характеристик юних спортсменів спеціалізації тхеквондо на етапі попередньої базової підготовки. Визначено структурні компоненти техніки діяльності змагання тхеквондистів об'єм і різноманітність технічних дій, прийомів і їх ефективність. Експериментально доведено ефективність розробленої методики розвитку координаційних здібностей на етапі попередньої базової підготовки, яка підтверджується значним підвищенням рівня розвитку координаційних здібностей і ефективністю застосування техніко-тактичних дій в змагальних поєдинках у спортсменів експериментальної групи після експерименту. Кореляційний аналіз визначив залежність координаційних здібностей спортсменів від рівня сенсорної активності фізичних якостей. Розроблено регресійні моделі залежності показників спеціальної та загальної координаційної підготовленості на етапі попередньої базової підготовки, які дозволили визначити, які прояви координаційних здібностей впливають на частоту виконання технічних прийомів, на час рухової реакції, відчуття точності дозування зусиль.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.159
Шифр НБУВ: РА382918 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського