Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (35)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>U=В379.221$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Клімов А.О. 
Домішкові центри в шаруватому селеніді галію, легованому гадолінієм: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / А.О. Клімов ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221,022 + В379.222,022

Рубрики:

      
2.

Михайлик 
Еліпсометрія надграток і розупорядкованих поверхонь монокристалів GaAs і Si: Автореф. дис...канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Т.А. Михайлик ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — Львів, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено оптичні властивості та геометричні параметри квантово-розмірних структур (зокрема, надграток) та підкладок для їх отримання (GaAs, Si). Широкий спектральний діапазон електромагнітних випромінювань від рентгенівської до далекої інфрачервоної області дозволив представити мікрорельєф реальних поверхонь Si та GaAs як суперпозицію мікро- та макрорельєфів із відповідними величинами середньоквадратичних відхилень та кореляційних довжин. Пояснено розбіжність параметрів мікрорельєфу, отриманих оптичними методами та мікроскопією атомних сил різним характером отримуваної інформації (локальність - глобальність). Проаналізовано вплив механічних напружень у шарах надгратки (через розбіжність сталих компонент гратки) на зміну енергетичного положення критичних точок. Отримано енергетичні зонні параметри системи за моделлю діелектричної функції, проаналізовано їх залежність від товщин шарів та вмісту фосфору у твердому розчині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221,022 + В379.225,022
Шифр НБУВ: PA309463 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Мельник В.М. 
Рентгенодифрактометричні дослідження змін структурної досконалості бездислокаційних монокристалів кремнію під дією іонного опромінення, відпалу та гідростатичного тиску: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.М. Мельник ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221,022 + В379.227,022
Шифр НБУВ: РА309490 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Хозя П.О. 
Розробка теплового вузла для вирощування монокристалів GaAs за LEC технологією зі зниженим вмістом структурних дефектів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / П.О. Хозя ; Кременчуц. ун-т економіки, інформ. технологій і упр. — Кременчук, 2009. — 20 с. — укp.

За результатами моделювання та досліження температурних полів і внутрішньої напруги у злитку GaAs розроблено тепловий вузол, що забезпечує врощування злитків GaAs зі зниженим вмістом структурних дефектів. На підставі аналізу літературних джерел визначено, що найважливішим етапом у досліженні виникнення термопластичних напруг і дислокацій під час вирощування монокристалів GaAs за LEC методом є аналіз поля термопружної напруги. Розроблено математичну модель, яка дозволяє визначити взаємозалежність геометричних параметрів елементів теплового візла ростової установки з кутовими коефіцієнтами теплових потоків випромінювання на елементарній поверхні злитка. Наведено модель і проведено експериментальні дослідження щодо визначення розподілу температур за поверхнею злитка, що дозволило вдосконалити конструкцію теплового вузла. З метою аналізу одержаних результатів розроблено експресну методику визначення та представлення ліній ізонапруги у площині пластини GaAs. Створено математичну модель і методику оптимізації геометричних параметрів теплового вузла, яка забезпечує необхідний температурний режим у зоні вирощування й охолодження злитка. Проведено розрахунки з оптимізації положення теплового екрана та вибрано його розміри та висоту розташування над рівнем герметизатора. За результатами досліджень розробленого вузла встановлено, що залишова напруга зменшилася у верхній частині злитка у 1,3 раза, у середній - у 1,5 раза, у нижній частині - у 1,3 раза. За експериментальними даними щодо контролю щільності дислокацій за довжиною вирощеного злитка на ростовій установці "Арсенід-1А" зроблено висновок, що вибрана схема розташування теплового екрана зумовлює зменшення щільності дислокацій у верхній частині дослідженого злитка удвічі, у середній частині - у 1,6 раза, у нижній частині - у 1,6 раза.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.221 в641.0,022 + З843.332 +
Шифр НБУВ: РА363778

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського