Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (86)Книжкові видання та компакт-диски (53)
Пошуковий запит: (<.>U=Г126.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Борщевич Л.В. 
Анодні реакції в розчинах солей хрому (III): автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / Л.В. Борщевич ; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". — Д., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.72 + Г576.1 + Г126.31-27 +
Шифр НБУВ: РА359694

Рубрики:

      
2.

Гризунова Т.В. 
Високотемпературний тепломасообмін при протіканні хімічних реакцій та фазових перетворень на поверхні вольфраму та його оксидів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / Т.В. Гризунова ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2005. — 17 с. — укp.

За результатами експериментальних досліджень і фізико-математичного моделювання уперше встановлено закономірності впливу випаровування вольфрамових дротиків, що нагріваються електричним струмом. Доведено суттєвий вплив випаровування на критичні параметри загасання та умови виродження критичних режимів в області великих діаметрів зразків. Установлено появу максимуму на залежності товщини оксидного шару від шару окиснення вольфрамового зразка. Виявлено, що знехтування у теоретичних моделях тепловтратами випромінюванням до стінок реакційного устрою призводить до появи такого інтервалу діаметрів провідника, для якого є неможливим здійснення критичних режимів загасання. Для діаметрів провідника нижче та вище цього інтервалу існують критичні переходи з високотемпературного режиму окиснення на низькотемпературний у разі зниження сили струму. Розроблено фізико-математичну модель високотемпературного окиснення та тепломасообміну металевих частинок у газі з урахуванням стефанівської течії на їх поверхні, з використанням якої встановлено суттєвий вплив стефанівської течії на період індукції, час і температуру горіння вольфрамових часток, критичні діаметри та товщини оксидної плівки, які характеризують їх запалення та загасання у нагрітому газі. Створено та застосовано методику вимірювання температурного поля за допомогою комп'ютерної обробки цифрового зображення нагрітих до свічення рухомих і нерухомих об'єктів дослідження. Експриментально визначено критичні значення сили струму, за яких одержуються високотемпературні стани вольфрамових провідників різних геометричних розмірів. Доведено значне зростання критичних значень сили струму зі збільшенням діаметра провідника. Установлено вплив просторової орієнтації фольфрамового дротика відносно напряму природної конвекції та вимушеного потоку на критичні параметри запалення та час переходу до високотемпературного стану. Доведено, що за присутності вимушеного потоку поздовжнє розташування дротика значно покращує умови переходу до високотемпературного стану, а саме, зменшується час переходу та критичні значення сили струму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.110.636 + Г126.33-27 +
Шифр НБУВ: РА338303

Рубрики:

      
3.

Зеленський О.В. 
Індекси матриць показників: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.06 / О.В. Зеленський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено горенштейнові матриці та їх сагайдаки. Доведено, що множина зведених матриць показників одного порядку утворює напівгрупу відносно додавання, яка не є моноїдом, у даному разі сагайдак суми матриць показників має петлі у всіх вершинах. Сагайдаки матриць показників є простими та сильно зв'язними. Встановлено властивості припустимих сагайдаків. Виділено один клас жорстких сагайдаків. Доведено, що жорсткий сагайдак не може мати петель. Визначено, що для довільної підстановки sigma без фіксованих елементів існує горенштейнова (0, 1, 2) - матриця E з підстановкою sigma ~=~ sigma>(E). Встановлено умову, за якої для двох горенштейнових показників порядків m і n існує горенштейнова матриця показників порядку m+n, діагональними блоками якої є задані матриці. Знайдено критерій еквівалентності для горенштейнових матриць з однаковою циклічною підстановкою. Доведено, що для довільного натурального k, яке менше ніж n, існує горенштейнова матриця розмірності n, індекс якої дорівнює k. Описано всі натуральні n, для яких можна побудувати симетричний відносно діагоналей горенштейновий латинський квадрат розмірності n.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.3,022 + Г152.50,022 +
Шифр НБУВ: РА367102

Рубрики:

      
4.

Семенака В.В. 
Прямий синтез різнометалічних комплексів хрому (III) з N,O-донорними лігандами за участю солі Рейнеке: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / В.В. Семенака ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто прямий синтез, досліджено будову та властивості комплексів M/Cr(III) (M = Mn, Fe, Co, Cu, Zn, Cd). Вивчено взаємодії металічних порошків або оксидів металів з сіллю Рейнеке у неводних розчинах (метанол, ДМСО, ДМФА, ацетонітрил) N,O-донорних лігандів, запропоновано новий спосіб прямого синтезу різнометалічних комплексів хрому (III), за яким одержано 17 нових комплексів. Показано, що сіль Рейнеке, крім джерела будівельних блоків, виконує роль джерела хрому (III) або джерела компонентів для будівельного блоку другого металу, або перетворюється в інший будівельний блок. Проведено рентгеноструктурний аналіз 17-ти нових різнометалічних координаційних сполук. Комплекси охарактеризовано методами ІЧ-, електронної, ЕПР-спектроскопії, масс-спектрометрії, магнетохімії та термічного аналізу. Показано, що синтезовані сполуки проявляють активність у каталізі обриву ланцюгів окиснення одноатомних спиртів молекулярним киснем, антифітовірусну активність, плівки полімерних композитів з домішками досліджуваних комплексів проявляють фотопровідні властивості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.316-4 + Г276.31-4
Шифр НБУВ: РА375168 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Гавриленко 
Синтез та фізико-хімічні властивості гомо- та гетерополіядерних ми3- оксокарбоксилатних комплексів Fe3+, Cr3+, Mn2+, Co2+ та Ni2+: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / Костянтин Сергійович Гавриленко ; НАН України; Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського. — К., 2002. — 17 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.316-4 + Г128.116-4
Шифр НБУВ: РА322331

Рубрики:

      
6.

Кьоніг Н.Б. 
Шаруваті наноструктури дихалькогенідів молібдену і вольфраму: синтез, структурні та структурно-чутливі хімічні властивості: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.21 / Н.Б. Кьоніг ; НАН України; Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2009. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г126.325 + Г126.335 +
Шифр НБУВ: РА367367

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського