Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Г562.35$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Чабан В.В. 
Особливості мікроструктури та динаміки неводних розчинників та електролітних розчинів у вуглецевих нанотрубках: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / В.В. Чабан ; Харків. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Встановлено, що в CNT для AN характерна шарова структура молекул поблизу внутрішньої стінки CNT, для MeOH - спіралеподібна організація водневих зв'язків, а у DMSO зміни дальньої структури у порівнянні з об'ємною фазою спостережено лише у вузькому шарі рідини з внутрішньої стінки CNT. На прикладі AN доведено придатність аналітичної моделі прямолінійної залежності логарифма приведеного коефіцієнта самодифузії частинок від оберненого діаметра CNT у розчиннику без специфічних міжмолекулярних взаємодій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.1-18 + Г562.181 + Г562.35 +
Шифр НБУВ: РА366913

      
2.

Чан 
Рівновага рідина - пара в розчинах бутилметакрилатів у органічних розчинниках: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Ван Тхань Чан ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Установлено, що всі досліджені розчини мають додатнє відхилення від ідеальності, утворюються з поглинанням теплоти, а у випадку бутилацетату як розчинника, схильні до утворення азеотропів. За циркуляційного ебуліометричного методу виміряно температури кипіння за 101,3 кПа розчинів ізо-бутилметакрилат у бензолі, ацетонітрилі, бутанолі та гексані. Установлено склад рівноважних фаз з застосуванням хроматографічного методу. Проаналізовано характер залежності відносної леткості від складу розчину для різних за природою розчинників. Проаналізовано та встановлено можливі інтервали (концентрації та температури) з використанням моделей Вільсона та Ванг - Лаара для досліджених розчинів. Установлено якісний зв'язок між різницею полярності та поляризовності компонентів розчину та його термодинамічною стійкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г533.52,0 + Г562.35,0 +
Шифр НБУВ: РА361773

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського