Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (251)Книжкові видання та компакт-диски (136)Журнали та продовжувані видання (48)
Пошуковий запит: (<.>U=Д14$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Дроздівський О.П. 
Базові моделі геопросторових даних транспортно-навігаційних ГІС: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.01 / О.П. Дроздівський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку геоінформаційного забезпечення транспортно-навігаційних систем і шляхи їх розвитку в Україні. Виявлено основні завдання, функції та елементи інтелектуальних транспортних систем. Визначено концептуальні засади розробки геоінформаційного забезпечення даних систем в Україні. Розроблено базові моделі об'єктів дорожньої інфраструктури як його частини, використання яких дозволяє створювати та впроваджувати бази геопросторових даних дорожньо-транспортної інфраструктури. Такі моделі задовольняють вимогам міжнародних стандартів і забезпечують комплексне вирішення завдань навігації та маршрутизації транспортних засобів. Запропоновано технологію формування бази геопросторових даних дорожніх мереж України та для геоінформаційного забезпечення транспортно-навігаційних систем. Розроблено комплексну базу досліджених даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д14 + О37с +
Шифр НБУВ: РА364727

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Чорнокінь В.Я. 
Інженерно-геодезичний моніторинг деформаційних процесів на екологонебезпечних територіях та інженерних спорудах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.01 / В.Я. Чорнокінь ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Розглянуто основні положення щодо створення геодезичного моніторингу екологічно та техногенно небезпечних об'єктів, оцінено сучасний стан інженерно-геодезичної техніки, технології, нормативної бази щодо організації спостережень за деформаційними процесами. Теоретично обгрунтовано вимоги до точності геодезичних вимірів. Досліджено точність вимірювань сучасними супутниковими геодезичними системами (GPS), електронними тахеометрами та нівелірами, теоретично обгрунтовано методи побудови GPS- і полігонометричних мереж та їх прив'язки до твердих пунктів, визначено точність інженерно-геодезичних спостережень на екологічно небезпечних об'єктах України, розроблено геодезичну модель деформаційного поля для просторових інженерних споруд (на прикладі об'єкта "Укриття" ЧАЕС).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д14
Шифр НБУВ: РА317546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
3.

Переварюха А.М. 
Розробка і вдосконалення геодезичних методів контролю параметрів обертових і коливних об'єктів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.01 / А.М. Переварюха ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Розроблено нові та вдосконалено існуючі геодезичні методи контролю параметрів обертових і коливних об'єктів, що дозволяють оперативно, з необхідною точністю одержувати об'єктивну інформацію про стан об'єкта, які сприяють своєчасному проведенню ремонтних робіт і скорочують витрати на геодезичні роботи. Розроблено метод апроксимації деформованих перерізів еліпсом, що дозволяє визначати деформації перерізів, а також геометричні параметри перерізів криволінійної форми, проектні дані яких невідомі або вимагають уточнення. Розроблено автоматизовану геодезичну вимірювальну систему, що забезпечує безперервність і дискретність моніторингу агрегатів, в якій як вимірники використані електронні рулетки або електронні тахеометри, що виконують виміри безконтактним способом. Розроблено та вдосконалено методи та прилади для контролю геометричних параметрів обертових і коливних об'єктів. Проведено комплексні дослідження з метою з'ясування точності визначення деформацій з використанням різних способів за однакових умов та підтверджено вірогідність розроблених методів і приладів для визначення геометричних параметрів обертових об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д14 +
Шифр НБУВ: РА358052

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Цікра О.А. 
Розробка способів підвищення несучої здатності анкерного кріплення при рамно-анкерному підтриманні виробок у нестійких породах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.02 / О.А. Цікра ; Ін-т геотехн. механіки ім. М.С.Полякова НАН України. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито механізм руйнування конкретної області "анкер - смола - порода" та встановлено, що у нестійких породах застосування цілеспрямовано зміненого рельєфу шпурів призводить до підвищення несучої здатності анкерного кріплення. Розроблено способи й оснащення для профілювання шпурів, а також номограма для визначення кількості полімерних виступів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д141.33
Шифр НБУВ: РА372076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Науки про Землю   
5.

Крячок С.Д. 
Розробка та дослідження методів і засобів вертикального проектування з рідинними компенсаторами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.24.01 / С.Д. Крячок ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 15 с.: рис. — укp.

Запропоновано та теоретично обгрунтовано новий метод відтворення оптичної вертикалі з рідинними компенсаторами, який полягає у використанні високоточних автоколімаційних вимірювань, виправленні похибок виготовлення елементів оптичної системи ПВП на стадії виготовлення та можливості зміни рідинного компенсатра з урахуванням температурного діапазону його використання, що дозволяє підвищити точність вертикального проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д141
Шифр НБУВ: РА315435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського