Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=Е60*697.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Прилуцька 
Біохімічні ефекти фулеренів С60 та С60-композитів у клітинах різних типів: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / Світлана Володимирівна Прилуцька ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.242.*723-642.9:Г741.4 + Е60*697.5 + Р56-2
Шифр НБУВ: РА354631

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Бибик О.Ю. 
Вікові особливості морфогенезу органів імунної системи за нормальних умов навколишнього середовища та під впливом хронічної гіпертермії: автореф. дис...д - ра мед. наук: 14.03.01 / О.Ю. Бибик ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2008. — 33 с. — укp.

Вивчено морфофункціональні особливості первинних і вторинних лімфоїдних органів (тимусу та брижових (вісцеральних) і пахвових (соматичних) лімфатичних вузлів) білих щурів трьох вікових груп за різних температурно-часових режимів хронічної гіпертермії та інтенсивних фізичних навантажень. На підставі результатів органо- й морфометричного, ультрамікроскопічного, імунологічного досліджень і тривимірного моделювання встановлено вікові особливості реагування органів імунної системи на екстремальний, середній і помірний температурні режими тривалого гіпертермічного впливу, а також на екстремальну хронічну гіпертермію у поєднанні з інтенсивними фізичними навантаженнями. Обгрунтовано можливість адекватної медикаментозної корекції вторинних імунодефіцитних станів з використанням екстракту з листя Гінкго білоба та інозину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*692.33*33 + Е60*697.5*33 +
Шифр НБУВ: РА357658

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Гречкосій Н.В. 
Постнатальний період онтогенезу тимуса курей кросу "Ломан Браун": Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.02 / Н.В. Гречкосій ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено морфологію тимуса курей у постнатальному періоді онтогенезу. Вивчено топографію, макро- і мікроструктуру тимуса та клітинний склад його паренхіми. Визначено, що тимус курей є парним органом. Розвиток морфофункціональних одиниць (часточок) тимуса закінчується у 90-добових курей, а його ріст - у 120-добових. Максимальну функціональну активність тимуса, як органа лімфоцитопоезу, виявлено у 90-добових курей. У курей цього ж віку починається інволюція тимуса, яка протікає у три етапи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*697.5*334,022 + П682-263,022
Шифр НБУВ: РА308224 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Клименко О.М. 
Розвиток і будова тимуса в представників різних таксономічних груп хребетних тварин: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.11 / О.М. Клименко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 28 с. — укp.

Наведено результати дослідження у філологічному аспекті гістологічної, гістохімічної та біохімічної організації тимічних структур хребетних тварин. Визначено взаємозв'язки між структурною організацією та хімічним складом тимуса окремих видів хребетних тварин. Встановлено топографоанатомічні особливості будови тимуса різних видів риб, земноводних, плазунів, птахів та ссавців. З'ясовано залежність гістоархітектоніки тимуса від стану структур надниркової та щитоподібної залоз. Надано оцінку інволютивним процесам, що відбуваються у тимусі хребетних тварин під дією радіонуклідів. Визначено вплив імуномодуляторів тимічного походження та імуносупресорів на показники морфометрії центральних і периферичних імунних органів хребетних тварин. Досліджено вплив неадекватних екзогенних чинників на показники морфометрії тимуса риб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*697.5 +
Шифр НБУВ: РА324518

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського