Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Е60*732.221$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Берест В.П. 
Вплив температури на агрегацію тромбоцитів у нормі та при дії гамма-опромінення: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 03.00.02 / В.П. Берест ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.221-638.233-636,022

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Поярков О.О. 
Нові інгібітори тромбіну, їх ефективність та селективність дії: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.10 / О.О. Поярков ; Ін-т біоорган. хімії та нафтохімії НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено структурно-функціональні взаємозв'язки нових синтетичних інгібіторів з основним ферментом системи зсідання крові - тромбіном. Синтезовано новий клас ефективних і високоселективних інгібіторів тромбіну - ліпо-ретро-D-пептиди, у певних з них виявлено селективність до тромбіну більш, ніж у 5 000 разів за мікромолярних значень Ki. Вперше метод ALDI ToF MS використано для дослідження структурних особливостей інтактних білків. Наявність винятково осколкових іонів у спектрі тромбіну пояснено присутністю олігосахаридного залишку специфічної будови. Показано, що інгібітори на основі послідовності - D-Arg-D-Phe - впливають на інтенсивності осколкових іонів тромбіну на відміну від естерних похідних N-ациларгінінів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.221-604.2 + Е60*725.111.434-604.2 +
Шифр НБУВ: РА364167

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Корольова Д.С. 
Похідні протромбіну та їх роль у функціонуванні коагуляційної ланки системи гемостазу: автореф. дис. ... канд. біол. наук: 03.00.04 / Д.С. Корольова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено роль похідних протромбіну (мезо- та претромбіну) в процесах формування фібринового та тромбоцитарного тромбів. Розроблено метод одержання мезотромбіну, придатного для використання в модельних системах in vitro. Встановлено, що мезотромбін сприяє формуванню фібринової сітки, згортаючи фібриноген і активуючи фактор ХІІІ зсідання крові. Методом протокової цитометрії показано, що в популяції механічно стимульованих до активації тромбоцитів мезотромбін, але не претромбін 1, виявляє себе як потужний активатор тромбоцитів. З'ясовано, що похідні протромбіну модулюють ADP-, колаген- і адреналін-індуковану агрегацію тромбоцитів. Визначено, що мезотромбін скорочує lag-фазу колаген-індукованої агрегації тромбоцитів і збільшує ступінь ADP- і адреналін-індукованої агрегації тромбоцитів, а також, що претромбін 1 пригнічує індуковану агрегацію тромбоцитів і не впливає на процес їх дегрануляції. Розроблено діагностичний тест на основі екамуліну (активатора протромбіну з отрути Echis multisquamatis) для визначення загального рівня протромбіну і його функціонально неактивних форм (претромбіну 1 та PIVKA-протромбіну) в плазмі крові. Показано, що виявлення претромбіну 1 є маркером тромбофілії за системного червоного вовчаку. Встановлено, що запропонований діагностичний тест дозволяє підібрати індивідуальну дозу антикоагулянтів непрямої дії для кожного окремого пацієнта та контролювати ефективність терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.221 +
Шифр НБУВ: РА369386 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського