Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=З261.62-016$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кусакін 
Забезпечення умов підтримання якості електричної енергії і стійкості при синхронізації і паралельній роботі суміщених електричних машин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / Юрій Олександрович Кусакін ; Національний технічний ун-т "Харківський політехнічний ін-т". — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.62-016.3
Шифр НБУВ: РА331422

Рубрики:

      
2.

Федоров М.М. 
Удосконалення методів прогнозування теплового стану електродвигунів змінного струму в нестаціонарних режимах їх роботи: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.01 / М.М. Федоров ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Установлено відмінні риси теплових перехідних процесів у вузлах електродвигунів (ЕД) змінного струму. Досліджено вплив різних факторів на форми кривих нагрівання й охолодження. Показано, що вони мають інтегральний характер і побудовані у відносних одиницях, однакові для всіх двигунів одного типорозміру. Установлено, що можливі розходження кривих перехідних процесів мають місце у разі зміни співвідношень і величин втрат у різних машин. Криві нагрівання й охолодження можна вважати перехідними характеристиками, що відбивають властивості теплових процесів у розглянутому вузлі електричної машини. Доведено та підтверджено розрахунками й експериментальними дослідженнями, що форма кривих перехідних процесів на інтервалах циклу повторно-короткочасних режимів істотно змінюється в кожному наступному циклі, показано їх визначальний вплив на характеристики теплового стану за умов безперервно змінного навантаження. За однаково еквівалентних втрат температура обмоток ЕД у повторно-короткочасних режимах більше, ніж у тривалому рижимі. Теоретично обгрунтовано та доведено, що теплові перехідні процеси можуть бути описані аналітичними виразами, які містять дві експонентні складові з великою та малою постійними часу. Зазначено, що експонента з великою постійною часу дає змогу врахувати тривалість перехідного процесу, а експонента з малою постійною часу - особливості перехідних процесів на початкових етапах. Показано, що подібний підхід забезпечує збіг форм кривих за ненульових початкових умов, що мають місце у разі змінного навантаження. Науково обгрунтовано та розроблено методи прогнозування теплового стану ЕД змінного струму, що працюють за нестандартних режимів роботи з довільно заданим характером навантажень. Доведено можливість проведення прискорених теплових випробувань, за результатами яких можна одержати характеристики теплового стану за різних режимів роботи, обгрунтовано принципи побудови автоматизованих систем контролю та прогнозування, що дають змогу судити про температуру обмоток кожного ЕД за довільного характеру навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.62-016
Шифр НБУВ: РА326862

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського