Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=З264.52-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Омельчук Н.А. 
Вимірювальні генераторні частотні перетворювачі для промислових мікроелектронних датчиків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / Н.А. Омельчук ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено та розроблено вимірювальні пристрої для технологічного устаткування, які можуть працювати у промислових приміщеннях, забруднених електромагнітними шумами. Проведено порівняльний аналіз датчиків технологічних параметрів з амплітудно-модульованим вихідним сигналом, на підставі якого показано перспективність застосування частотних датчиків у складі устаткування. Розроблено методику аналізу нестабільності початкової частоти вимірювального частотного пристрою (ВЧП), а також розроблено методику вибору оптимальних, за критерієм нестабільності, співвідношень параметрів схеми автогенератора, що дає змогу домогтися істотного зниження нестабільності початкової частоти (для деяких схем до двох разів). Запропоновано нову схему ВЧП для датчиків технологічних параметрів на базі автогенератора з діодно-ємнісним фазозміщувачем, яка має високу лінійність характеристики перетворення. Сформульовано умови самозбудження автогенератора на основній та вищих гармоніках. Розроблено нові шумові моделі для RC- та LC-генераторів, виконано аналіз шумових моделей автогенераторів різних типів на ОП та надано порівняльну оцінку їх флуктуаційної нестабільності. Показано, що поріг чутливості генераторного датчика обмежений короткочасною нестабільністю частоти (чи періоду) автогенератора, що виконує функції проміжного перетворювача. Наведено схемні рішення ВЧП, а також методики розрахунку, використані під час розробки мікропроцесорних систем для установки ультразвукового зварювання, з метою оптимізації технологічного процесу зборки силових транзисторних модулів на базі IGBT.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.52-01 +
Шифр НБУВ: РА327420

Рубрики:

      
2.

Танкевич Є.М. 
Первинні вимірювальні канали систем комплексної автоматизації електроенергетичних об'єктів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.02 / Є.М. Танкевич ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2004. — 37 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему створення первинних вимірювальних каналів струму та напруги систем комплексної автоматизації електроенергетичних об'єктів, які будуються на основі мікропроцесорної технології, єдиного інформаційного забезпечення та функціонують у темпі електромагнітних процесів в їх первинних колах. Удосконалено математичне та фізичне моделювання високовольтних первинних і вторинних вимірювальних перетворювачів струму та напруги та методи їх випробувань, оцінювання та коригування похибок первинних вимірювальних каналів та їх компонентів. Уперше розроблено та реалізовано цифрову технологію синхронних вимірювань усього спектру електричних величин, необхідних для диспетчерського та комерційного управління енергосистемою. На цій основі розроблено та побудовано ряд засобів інформаційного забезпечення систем управління електроенергетичними об'єктами, які відповідають світовим тенденціям розвитку електротехніки та техніки управління в електроенергетиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.882-01 + З264.52-01 +
Шифр НБУВ: РА330565

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського