Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (136)Книжкові видання та компакт-диски (26)
Пошуковий запит: (<.>U=З264.534$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Бензин Ахмед 
Автономні інвертори як складова частина електротехнологічних установок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / Бензин Ахмед ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розвинуто теорію, принципи побудови та розробки автономних інверторів підвищеної частоти за умов роботи змінного електротехнологічного навантаження. На базі теоретичних досліджень та обчислювальних експериментів розроблено математичні моделі інверторів без зворотних діодів та з ними, які дозволяють проаналізувати процеси у силовій частині та розрахунок перетворювальних пристроїв для електротехнологічних установок. Наведено рекомендації щодо використання автономних інверторів у електротехнологічних установках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з264.534-016
Шифр НБУВ: РА313305 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Ульченко Д.О. 
Аналіз сигналів та побудова систем керування перетворювачів на базі спектрально-часових методів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / Д.О. Ульченко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розвинуто теорію керування широтно-імпульсними перетворювачами електричної енергії з використанням спектрально-часових методів аналізу сигналів у перетворювачах. Проведено аналіз струмів і напруг перетворювачів і запропоновано методи виявлення спотворень форм струмів і напруг на підставі вейвлет перетворення, які у подальшому використовувались під час побудови систем керування. Розроблено алгоритми керування широтно-імпульсними перетворювачами з адаптивним регулюванням частоти комутації вентилів, що дозволило знизити динамічні втрати на вентилях у безтрансформаторних схемах перетворювачів. Проведено моделювання роботи автономного інвертора напруги та фільтро-компенсувального перетворювача з використанням дискретного вейвлет перетворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.534-01 +
Шифр НБУВ: РА346080

Рубрики:

      
3.

Олещук В.І. 
Кодифікована широтно-імпульсна модуляція сигналів регульованих автономних інверторів напруги: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.12 / В.І. Олещук ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 1999. — 34 с. — укp.

Містяться основні теоретичні положення кодифікованої модуляції сигналів інверторів напруги як нового напрямку в області імпульсної модуляції, що вирішує наукову проблему створення універсальної синхронної обчислювально ефективної цифрової широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), яка базується на прямому синтезі вихідної напруги інвертора шляхом кодифікації (ідентифікації) параметрів сигналів у функції вихідної частоти, що забезпечує плавне та безударне регулювання напруги при підвищеній швидкодії алгоритмів керування, висока ефективність яких обгрунтована теоретично і доведена практично. Розроблено універсальне програмне забезпечення для ПЕОМ, призначене для моделювання систем з кодифікованою ШІМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.534

Рубрики:

      
Категорія:    
4.

Павлов Г.В. 
Перетворювачі постійної напруги на основі частотнорегульованих послідовних резонансних інверторів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.12 / Г.В. Павлов ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2001. — 33 с. — укp.

Розвинуто теорію перетворювачів постійної напруги з частотнорегульованими послідовними резонансними інверторами на базі узагальненого аналізу процесів енергообміну в резонансних контурах. На підставі результатів теоретичних досліджень виявлено закономірності змін властивостей перетворювачів від процесу енергообміну в резонансному контурі та отримано нові структури перетворювачів. Запропоновано узагальнені залежності характеристик перетворювачів, розроблено узагальнені динамічні моделі перетворювачів для малих збурень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з264.534
Шифр НБУВ: РА315323 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
5.

Хамріт М. 
Підвищення ефективності автономних напівпровідникових систем електропостачання на основі сонячних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / М. Хамріт ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання створення автономних напівпровідникових систем електропостачання на базі дешевих і ефективних сонячних елементів, одержаних із відходів електронної промисловості. Удосконалено методику визначення втрат потужності в перетворювальних пристроях, які працюють за різних режимів. Вперше побудовано метематичні моделі деяких напівпровідникових перетворювачів постійного та змінного струму, що працюють в автономних системах електропостачання. Одержано нові аналітичні залежності послідовного резонансного перетворювача за умов постійної провідності ключів, які відображають основні параметри перетворювача. Удосконалено алгоритми керування ключами джерела безперебійного живлення та перетворювальної установки, що працює на мережу змінного струму, з метою забезпечення на виході синусоїдальних струму та напруги як за лінійного, так і за нелінійного навантаження. Удосконалено ряд технологічних методів виготовлення високоефективних сонячних елементів з відходів електронної промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з264.534 + з252.8 +
Шифр НБУВ: РА343110

Рубрики:

      
6.

Макаров В.О. 
Резервне джерело змінної напруги для живлення відповідальних споживачів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / В.О. Макаров ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 22 с. — укp.

Розвинуто теорію резервних джерел змінної напруги, що мають високі динамічні властивості та покращану електромагнітну сумісність з джерелами живлення та навантаженням та застосовуються для живлення відповідальних споживачів. Запропоновано структуру резервного джерела, що забезпечує електромагнітну сумісність з мережею живлення та навантаженням. Досліджено електромагнітні процеси в інверторі напруги з LC-фільтром і нелінійним навантаженням. Розроблено теоретичні положення визначення параметрів вихідного LC-фільтра інвертора напруги. Одержано аналітичну залежність потужності втрат від частоти комутатора. Запропоноваоно методику визначення частоти широтно-імпульсної модуляції та точок комутації інвертора напруги. Запропоновано спосіб кервування перетворювачем постійної напруги, використання якого дозволяє покращити його електомагнітну сумісність з джерелом постійного струму. Розроблено методи й алгоритми керування перетворювачем, які дають змогу покращити електромагнітну сумісність з мережею живлення та навантаженням. Розроблено комп'ютері моделі, що уможливлюють дослідження електромагнітних процесів у системі перетворювач - навантаження. Розроблено лабораторний макет резервного джерела змінної напруги, за допомогою якого перевірено та підтверджено одержані аналітичні вирази та результати застосування запропонованих методик і алгоритмів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.534-01 +
Шифр НБУВ: РА364847

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського