Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (81)Книжкові видання та компакт-диски (29)
Пошуковий запит: (<.>U=З391.9-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лужанська Г.В. 
Енерго- і ресурсозбереження у процесах локалізації теплоти в промислових об'єктах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Г.В. Лужанська ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2007. — 16 с. — укp.

Огрунтовано доцільність застосування взаємодії плоских горизонтальних неізотермічних потоків для запобігання проривів зовнішнього повітря в опалювальні приміщення цехів. Розроблено спосіб створення повітряно-теплової завіси шляхом перекриття вертикального щілинного повітрярозподільного отвору насадка за порядком, що перемежовує. Проведено теоретичні й експериментальні дослідження розробленого способу. Одержано залежності впливу конструктивних і технологічних параметрів на сумарне поле швидкостей та на поле надлишкових температур, утворених у разі злиття повітряних струменів до єдиного потоку. Наведено методику розрахунку та рекомендації щодо її застосування. Розроблений засіб теплолокалізації випробувано за виробничих умов та впроваджено на підприємствах Одещини КП "Іллічівськтеплоенерго" та на НП "Диком Юг", за цього економія теплової енергії становила 20 %, окупність заходів складала 1,5 раза.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З391.9-5 +
Шифр НБУВ: РА353028

Рубрики:

      
2.

Дубовкіна І. О. 
Методи підвищення енергоефективності розпилювального сушіння та їх реалізація в технологічних лініях: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / І. О. Дубовкіна ; НАН України, Ін-т техн. теплофізики. — К., 2011. — 26 с. — укp.

Експериментально підтверджено, що частка теплоти, яка може бути повернена в технологічний цикл, за температури відпрацьованого повітря 70-95 °С становить 15 - 40 % залежно від параметрів атмосферного повітря. Розроблено методику для практичних розрахунків під час проектування технологічних ліній розпилювального сушіння з утилізаторами теплоти. Встановлено, що в теплообмінниках із змієвиковою термосифонною трубою за рахунок масо- та теплопереносу між сусідніми трубками, відбувається вирівнювання температурних полів повітряного потоку, що нагрівається по поперечному перетину. На базі проведених експериментальних та аналітичних досліджень запропоновано й обгрунтовано оригінальні технічні рішення щодо конструювання теплообмінних апаратів типу газ-газ, що забезпечує ефективну утилізацію теплоти від низькопотенційних джерел. Одержано експериментальне підтвердження принципової можливості забезпечення ефективної та сталої роботи теплообмінних апаратів типу газ-газ за використання змієвикових термосифонів для утилізації теплоти відхідних газів і теплоносія відпрацьованого в сушильному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З391.9-5
Шифр НБУВ: РА379700 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Суртаєв В.В. 
Підвищення ефективності утилізації теплоти при мокрому гасінні коксу: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / В.В. Суртаєв ; Нац. металург. акад. України. — Кривий Ріг, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності утилізації теплоти з метою створення нових енергоефективних і екологічно безпечних тепломеханічних схем утилізації теплоти та знешкодження шкідливих викидів під час мокрого гасіння коксу. Розроблено нові тепломеханічні схеми, методику й алгоритм визначення параметрів систем утилізації теплоти та знешкодження шкідливих викидів за зазначених умов. Створено математичну модель і проведено експериментальні дослідження тепломасообміну у характеристичному елементі контактного апарата, виконаного на базі форсункової камери. Одержано експериментальні залежності, необхідні для визначення параметрів тепломасообміну в раніше невивченому діапазоні режимів роботи характеристичного елемента форсункової камери з заданою тепловою ефективністю. Розроблено практичні рекомендації щодо проектування теплоутилізаційних установок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З391.9-52 +
Шифр НБУВ: РА360006

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського