Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=З565.22-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Неня А.В. 
Особливості робочого процесу проміжного ступеня відцентрового насоса: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.17 / А.В. Неня ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2008. — 19 с. — укp.

З метою вдосконалення показників якості роботи проміжного ступеня відцентрового насоса досліджено та виявлено особливості структури течії у зазорі між робочим колесом і напрямним апаратом. Проведено критеріальний аналіз таких апаратів для забезпечення можливості оптимізації їх конструкцій за якістю сформованої структури течії на вході в апарати за умов блочно-модульного проектування. Наведена модель дозволяє розрахувати поле розподілу гідродинамічних параметрів течії у проточній частині насоса. Вивчено структуру течії та виявлено значну нерівномірність розподілу абсолютної швидкості та кута виходу течії з робочого колеса та визначну роль нерівномірного розподілу колової складової швидкості. З'ясовано, що структура течії визначається формою меридіанного перерізу та кутом установки лопаті на виході колеса. Проведено критеріальний аналіз напрямного апарата, що дозволило визначити безрозмірні критерії оцінки якості його роботи. Експериментальним шляхом одержано робочі характеристики проміжних ступенів відцентрового насоса з напрямними апаратами традиційної та вдосконаленої форми вхідної ділянки останнього. На підставі одержаних результатів доповнено та розвинуто методику розрахунку напрямного апарата з урахуванням його взаємодії з робочим колесом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З565.22-01 +
Шифр НБУВ: РА361787

Рубрики:

      
2.

Ліщенко І.Г. 
Підвищення вихідних характеристик багатоциклового радіально-поршневого гідромотора шляхом оптимізації параметрів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.17 / І.Г. Ліщенко ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання підвищення вихідних характеристик багатоциклового радіальнопоршневого гідромотора (БЦРПГМ). Розроблено математичні моделі основних вузлів БЦРПГМ, що надало можливість оптимізувати параметри за багатьма критеріями. Одержано аналітичні залежності змінної довжини щілини зазору в поршневій парі за різних законів руху поршня, що підвищує точність розрахунку об'ємного ККД гідромотора. Запропоновано числовий метод, що дозволяє визначити мінімальний радіус катка за умов розміщення в ньому підшипника з заданими характеристиками (динамічної вантажопідйомності та довговічності).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З565.22-01
Шифр НБУВ: РА326829

Рубрики:

      
3.

Косторной О.С. 
Удосконалення енергетичних та гідродинамічних характеристик ступенів відцентрових насосів на основі розв'язання прямої задачі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.17 / О.С. Косторной ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Дослідження спрямоване на удосконалення енергетичних і гідродинамічних характеристик ступенів відцентрового насоса на основі розв'язання прямої 3D задачі з урахуванням взаємного впливу елементів проточної частини у нестаціонарній постановці. На основі законів збереження маси, кількості руху й енергії розроблено замкнену математичну модель турбулентності та алгоритм числового розв'язання прямої задачі стосовно лопатевої системи відцентрового насоса. Реалізовано модель великомасштабної турбулентності, коли сили в'язкості відіграють другорядну роль, і ними можна знехтувати; вихровий слід моделювати вільними вихорами, а обтікання тіла - дискретними замкненими вихровими рамками. Такий підхід називається методом гідродинамічних властивостей. Його відзначають наступні властивості: наочність і конструктивність, економічність розрахунків, універсальність підходів, розумне поєднання простоти основних модулів (замкнених вихрових рамок) і тих можливостей, які відкриваються під час моделювання складних тривимірних течій на їх основі, гнучкість і широта, що закладені у дискретних описах у часі, просторі та нестаціонарних підходах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З565.22-01 +
Шифр НБУВ: РА367538

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського