Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (113)Книжкові видання та компакт-диски (42)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З848-041.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Підченко С.К. 
Багатоканальні багаточастотні кварцові генератори зі скороченим часом встановлення коливань: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.К. Підченко ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням аналізу та синтезу багатоканальних багаточастотних кварцових генераторів (ББКГ) зі скороченим часом встановлення коливань. Запропоновано і розроблено підхід до синтезу ББКГ, який забезпечує мінімізацію часу перехідного процесу за рахунок раціонального вибору параметрів його кіл. На основі ББКГ з малим часом готовності розроблено первинний вимірювальний перетворювач (ПВП) системи дистанційного моніторингу та контролю параметрів серцево-судинної системи людини. Підтверджена ефективність використання ПВП в вимірювальній техніці та медичних діагностичних системах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.34

Рубрики:

      
2.

Басраві К.М. 
Вплив теплових процесів на стабільність частоти коливань у багаторезонаторних магнетронних автогенераторах: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / К.М. Басраві ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Теоретично й експериментально досліджено частотні властивості магнетронних автогенераторів. Вивчено загальні фізичні процеси в даних автогенераторах з урахуванням впливу теплових процесів на катоді. Розроблено двовимірну математичну модель магнетрона з урахуванням впливу процесів тепловиділення та теплообміну між катодом і анодом, аналітичну математичну модель теплових процесів, що мають місце на катоді магнетронного автогенератора. Запропоновано метод експериментального визначення "холодних" електродинамічних параметрів анодних блоків магнетронів. Проведено теоретичний аналіз фізичного механізму фазового угруповання електронного потоку в магнетронних автогенераторах з урахуванням впливу на фазування потоку складових поля ПЗ і компонент синхронного високочастотного поля (за динамічного режиму). Розглянуто особливості протікання конвекційного струму від катода магнетронів до анода на підставі траєкторного аналізу руху електронів за наявності різних видів емісії (термоелектронної та вторинної). Проведено теоретичні й експериментальні дослідження з метою вивчення впливу температури оксидного катоду непрямого розжарення на стабільність частоти магнетрона. Показано, що одним з частотних чинників нестабільності частоти у магнетронах є флуктуації струму термоелектронної емісії, зумовлені додатковим розігріванням анода вторинною електронною емісією. Показано добру відповідність результатів математичного моделювання та натурного експерименту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.3 + З848.43 +
Шифр НБУВ: РА354785

Рубрики:

      
3.

Садовий К.В. 
Забезпечення ефективної автономної роботи задаючих кварцових генераторів систем тактової синхронізації цифрових мереж зв'язку на основі модуляційного методу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / К.В. Садовий ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням досліджень по забезпеченню ефективної автономної роботи (стабілізації частоти) задаючих кварцових генераторів систем синхронізації цифрових мереж зв'язку на основі використання модуляційного методу. Основна увага при цьому приділена вивченню модуляційних характеристик кварцових генераторів, на основі яких формуються сигнали ангармонійних датчиків, що використовуються для управління основною частотою. Розроблені рекомендації по використанню складних схем управління частотою, до складу яких входять лангаситові п'єзофільтри.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.3-52

Рубрики:

      
4.

Нетудихата Л.І. 
Підвищення показників якості систем фазового автопідстроювання пристроїв синхронізації в телекомунікаціях: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Л.І. Нетудихата ; Укр. наук.-дослід. ін-т зв'язку. — К., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано та досліджено структури аналогових і цифрових двозв'язаних систем фазового автопідстроювання (ФАП) та наведено методики параметрів коригуючої системи ФАП (КСФАП) за умови підвищення точності основної системи ФАП (ОСФАП) у разі фізичної реалізації коригуючих пристроїв. Створено та досліджено структури оптимальних за швидкодією двозв'язаних систем ФАП, коли пристрій управління міститься в розімкненому каналі КСФАП чи ОСФАП і не впливає на стійкість їх замкнених контурів керування. Розроблено методику синтезу пристрою управління оптимальних за швидкодією систем ФАП за різних значень коренів характеристичного рівняння ОСФАП. Створено методики синтезу двозв'язаних за швидкодією систем ФАП у разі обмежень на похідні керованої величини та синтезу оператора зв'язку між КСФАП і ОСФАП за умови компенсації початкових значень повільно згасаючих компонент перехідної складової фазової похибки. Запропоновано та досліджено нові структури квазі оптимальних за швидкодією двозв'язаних систем ФАП, а також методику синтезу пристрою управління. Показано, що комбінована ОСФАП має більш широкі можливості щодо мінімізації середньо-квадратичної похибки, ніж ФАП з принципом управління за відхиленням завдяки оптимальному вибору параметрів розімкненого каналу управління. Запропоновано методику синтезу його параметрів з урахуванням умов фізичної реалізації оператора розімкненого зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.3-05 +
Шифр НБУВ: РА328316

Рубрики:

      
5.

Бондарєв А.П. 
Теоретичні засади та методи забезпечення завадостійкості пристроїв фазової синхронізації на етапі проектування: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.13 / А.П. Бондарєв ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 36 с. — укp.

Досліджено вплив завад на процеси синхронізації у пристроях фазового автопідстроювання частоти різного призначення. Створено математичні моделі процесу синхронізації за наявності випадкових і детермінованих збурень. На базі нових моделей розроблено ефективні методи підвищення завадостійкості пристроїв синхронізації. Удосконалено теорію випадкових процесів у динамічних системах, зокрема, запропоновано нові способи виявлення стохастичних біфуркацій. Досліджено якісні особливості статистичної динаміки пристроїв синхронізації. Визначено межові значення параметрів пристрою та завад, за яких зберігається його працездатність. Здійснено параметричний синтез класичного пристрою автопідстроювання частоти за критерієм максимального допуску на відхилення параметрів сигналу і завад від апріорно заданих. Виявлено, що ефективність за завадостійкістю та діапазоном стеження становить від декількох відсотків до декількох разів. Доведено, що викокористання запропонованого модифікованого пристрою фазової синхронізації підвищує завадостійкість приймання радіосигналів зі збереженням динамічних властивостей. На прикладах типових задач радіолокації, супутникової навігації та детектування сигналів з кутовою модуляцією визначено параметри модифікованого пристрою, що забезпечують зниження шумового порогу на 8 - 10 децибел з одночасним розширенням смуги схоплення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З848-041.3-055 +
Шифр НБУВ: РА356617

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського