Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (1028)Книжкові видання та компакт-диски (405)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З88-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 36
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ложковський А. Г. 
Аналіз і синтез систем розподілу інформації в умовах мультисервісного трафіка: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.12.02 / А. Г. Ложковський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 36 с.: a-граф. — укp.

Висвітлено питання розробки нових методів аналізу та синтезу структурно-складних систем розподілу інформації (СРІ), що функціонують за умов мультисервісного трафіка. Розроблено імітаційну модель СРІ для обслуговування трафіка з різноманітними ймовірнісними законами розподілу його параметрів і тривалості обслуговування вимог. Досліджено вплив явища самоподібності трафіка на пропускну здатність мультисервісної мережі зв'язку. Розроблено систему автоматизованого проектування й імітаційного моделювання телекомунікаційних систем і мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА374602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Прокопов С.Д. 
Аналіз та оптимізація характеристик завадостійкості турбо-кодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / С.Д. Прокопов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано нові аналітичні вирази функції розподілу ваг усічених згорткових кодів зі структурами гратчастої діаграми з обнулінням і без обнуління. Аналітично обгрунтовано важливість обнуління компонентних кодерів у складі кодера турбо-коду. Розроблено методику вибору найкращих згорткових кодів у складі турбо-кодів, що враховує довжину інформаційного блоку. З використанням розробленої методики знайдено нові рекурсивні систематичні згорткові коди зі швидкостями 1/2, 1/3 і 1/4, оптимальні у складі турбо-кодів з довжиною інформаційного блоку 100, 1000, 10000 т 100000 символів. Визнчено рекурсивні систематичні згорткові коди зі швидкостями 1/2, 1/3, і 1/4, що мають оптимальний спектр інформаційних ваг, відомості про які відсутні в літературі стосовно кодування. Розроблено більш ефективну у порівнянні з відомими методику розрахунку дистанційного спектра детермінованих турбо-кодів, що базується на породжувальних функціях компонентних згорткових кодів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-014 +
Шифр НБУВ: РА322156

Рубрики:

      
3.

Олійник В. В. 
Вдосконалення методів оптимального прийому багатопозиційних сигналів в системах LTE: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. В. Олійник ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 22 с.: рис. — укp.

Проведено системний аналіз методів і протоколів керування мережею LTE (Long-Term Evolution), зроблено вибір на пріоритетне використання систем OFDM (Orthogonal Frequency-Division Multiplexing) з ортогональними сигналами, які забезпечують властивості інваріантності до випадкових збурень, що особливо важливо й актуально для традиційних каналів місцевих мереж і каналів цільового призначення. Досліджено алгоритми оптимального когерентного та некогерентного прийомів, визначено рекомендації до їх використання. Доведено, що в системах OFDM доцільно використовувати алгоритми оптимального прийому багаточастотних ортогональних сигналів, орієнтованих на цифрову реалізацію та придатних до довільних сигналів багатопозиційної амплітудно-фазової модуляції (АФМ). Визначено, що для забезпечення швидкості, близької до пропускної спроможності каналу, доцільно використовувати багатопозиційні сигнали з АФМ, для яких еквівалентна енергія максимальна. Вперше розроблено синтез універсального алгоритму оптимального когерентного прийому багатопозиційних АФМ сигналів у демодуляторі системи OFDM. Вперше розроблено алгоритм оптимального прийому багатопозиційних сигналів за невідомих апріорних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.32-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА384928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Мошинська А.В. 
Вплив процесів каналоутворення на інформаційні можливості каналів електрозв'язку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / А.В. Мошинська ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 19 с. — укp.

Установлено взаємозв'язок інформаційних і технічних властивостей каналів зв'язку, що враховує процеси каналоутворення. Розроблено кількісні співвідношення між інформаційними властивостями джерел повідомлень, об'ємами інформації, які необхідно передати до каналу зв'язку та потрібними для цього характеристиками систем передачі з урахуванням реальних процесів каналоутворення. Проведено дослідження стосовно дискретного, неперервного та цифрового каналів з'язку. Для кожного з каналів запропоновано модель системи передачі інформації відповідно до класу сигналів, який використовується, а саме: дискретного, неперервного, цифрового. На базі запропонованих моделей розроблено науково обгрунтовані методики оцінювання інформаційних параметрів дискретного, неперевного та цифрового каналів зв'язків з урахуванням впливу процесів каналоутворення. Наведено рекомендації щодо раціонального використання ресурсів каналів зв'язку для підвищення їх інформаційних можливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-012 +
Шифр НБУВ: РА364565

Рубрики:

      
5.

Ляховецький Л.М. 
Дослідження та оптимізація характеристик систем передавання з ортогональними гармонійними сигналами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Л.М. Ляховецький ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі та алгоритми функціонування систем передавання з ортогональними гармонійними силами (СП ОГС), що забезпечують ефективне використання каналів зв'язку з ненормованими та нестабільними характеристиками, а також оцінку потенційних характеристик абонентського доступу ADSL під час використання вітчизняних телефоних кабелів. Досліджено алгоритм оптимізації параметрів групового сигналу СП ОГС за різними критеріями. Оцінено інформаційну ефективність СП ОГС з оптимальними параметрами групового сигналу. Встановлено, що з ростом захищеності сигналу від перешкод інформаційна ефективність зростає.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА319587 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Корчинський В.В. 
Ефективність параметричних і кодових методів виявлення помилок в адаптивних системах зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.В. Корчинський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2007. — 24 с. — укp.

Одержано аналітичні вирази для визначення надлишковості коду та втрати, спричинені повторенням повідомлення, які дозволяють здійснити оцінку існуючих методів передачі, що впливають на старіння інформації. Знайдено алгоритм, який оптимізує довжину кодового слова за відомих статистичних характеристик каналу. Запропоновано алгоритм параметричної оцінки каналу на базі таймерної сигнальної конструкції, який підвищує якість непрямого контролю. Доведено можливість одержання у двійковому каналі пропускної спроможності, що перевищує швидкість модуляції. Запропоновано аналітичні вирази для адаптивних систем, що використовують таймерні сигнальні конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З811.4 +
Шифр НБУВ: РА351587

Рубрики:

      
7.

Хенді Амджад Юсеф 
Ефективність стартстопного методу синхронізації та фазування в системах передавання на базі БЧК: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Хенді Амджад Юсеф ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 1999. — 15 с. — укp.

Дисертаційну роботу присвячено аналізу методів підвищення ефективності використання стартстопного способу синхронізації та фазування в системах передавання при познаковому захисті на базі багатопозиційного часового коду. Дано оцінку ступеня впливу пристроїв синхронізації на якість передавання сигналів і способів зменшення помилок фазування для стартстопних систем. Отримано аналітичні вирази для оцінювання ефективності використання багатопозиційних часових сигналів у стартстопній системі передавання зі зворотним зв'язком. Запропоновано алгоритми функціонування стартстопних систем передавання для апаратної та програмної реалізації протоколів обміну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01

Рубрики:

      
8.

Басов В.Є. 
Ефективність сумісного використання багатопозиційних сигналів та згорткових кодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.Є. Басов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Запропоновано новий спосіб завадостійкого кодування, за якого не вводяться до інформаційного потоку додаткові перевірочні символи, а збільшується вихідний алфавіт коду, внаслідок чого виникає надмірність кодування. Розроблено методику побудови таких неперервних кодів, призначених для прийому за алгоритмом Вітербі і відповідне програмне забезпечення. Побудовано нові неперервні коди запропонованим способом, призначені для передачі за каналами з кількістю сигналів, що відрізняється від цілого ступеня двійки, доведено їх нелінійність. Одержано характеристики завадостійкості кращих зі знайдених кодів з використанням методу імітаційного моделювання передачі за каналом з адитивним білим Гауссівським шумом. Створено сигнально-кодові конструкції на основі запропонованих кодів і ансамблів сигналів: фазова маніпуляція M і трикутна амплітудно-фазова маніпуляція M, де M - кількість сигналів в ансамблі, у тому числі і відмінна від цілого ступеня двійки. Одержано аналітичний вираз оцінки ймовірності правильного прийому для кожного біта інформації на виході пристрою перетворення таймерного сигналу у розрядно-цифровий код (РЦК). Розроблено метод одержання м'якого рішення для кожного біта РЦК на вході демодулятора таймерних сигналів у вигляді розрахунку ймовірностей та у метриці Евкліда. Розроблено метод синтезу сигнально-кодової конструкції на основі ітераційного декодування турбокодів для каналів з таймерними сигналами. Одержано характеристики завадостійкості таких сигнально-кодових конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-014 +
Шифр НБУВ: РА345065

Рубрики:

      
9.

Топалов В. В. 
Ефективність таймерних сигналів і турбокодів та оцінка їх сумісного використання: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. В. Топалов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано існуючі способи побудови таймерних сигналів, запропоновано конструкції на базі багаторівневих таймерних сигналів для зменшення ширини спектральної складової сигналу та підвищення частотної ефективності. Запропоновано модифікацію формули знаходження ймовірнісного рішення для ітеративного алгоритму декодування турбокодів, що дозволило зменшити обчислювальну складність алгоритму. Одержано аналітичні вирази розрахунку ймовірнісного рішення для таймерних сигнальних конструкцій з турбокодової модуляції з перемежуванням бітів та ітеративним декодуванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА373959 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Пущало Ю.Є. 
Ідентифікація параметрів макромоделей нелінійних динамічних багатополюсних компонентів електричних кіл: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / Ю.Є. Пущало ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням ідентифікації макромоделей нелінійних багатополюсних компонентів електричних та електронних кіл. Особливу увагу приділено автоматизації ідентифікації макромоделей за результатами експериментальних вимірювань. Запропоновано загальну структуру вимірювально-обчислювального комплексу для побудови макромоделей. Сформульовано основні вимоги до характеристик і можливостей такого комплексу. Розроблено та запропоновано схемотехнічну реалізацію комплексу у вигляді зовнішнього блоку, що приєднується до ЕОМ. Розглянуто структуру програмного забезпечення для подібного комплексу. Особливу увагу звернуто на процедуру попередньої обробки виміряних сигналів-відгуків на зовнішнє тестове збурення. Запропоновано нові методи фільтрації завад: метод слідкуючого детектування аномальної завади та метод біжучого кластера для детектування шумів АЦП. Розглянуто алгоритми детектування нелінійного режиму роботи досліджуваного об'єкту. Модифіковано існуючий алгоритм мінімізації цільової функції в оптимізаційному методі ідентифікації макромоделей шляхом введення цільової гіперфункції, що дозволяє розширити клас сигналів, для яких модель є достатньо точною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-018.2 с116
Шифр НБУВ: РА307109 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Григор'єва Т.І. 
Математичне моделювання каналів, сигналів і систем зв'язку з використанням тензорних методів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Т.І. Григор'єва ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Узагальнено відому математичну модель телекомунікаційної мережі - матрицю інциденцій за допомогою поняття тензора. З використанням методів теорії моделей показано, що метричний тензор ріманового простору - обгрунтована математична модель телекомунікаційних систем. Показано адекватність і досконалість тензорної моделі. Розроблено принципово нову процедуру перетворення нелінійного сигналу до виду лінійного диференціального рівняння в коваріантних похідних у рімановому просторі в спеціальній системі координат, тобто побудовано взаємно однозначне перетворення, що переводить дані нелінійні функціональні об'єкти за допомогою поняття коваріантної похідної у ріманів простір, де вони вже мають лінійну форму. Запропоновано схему використання даного методу лінеаризації для різних процесів: у разі просторово-часової обробки сигналів, в адаптивних антенних решітках. Показано можливість представлення сигналів зв'язку та багатопроменевого каналу зв'язку в термінах тензорних операторів. У випадку відновлення дискретизованих полів запропоновано узагальнити поняття сплайн-функції за допомогою поняття тензора, компонентами якого є сплайн-функції. Представлено адаптації задачі багатошляхової маршрутизації до дейтаграмних мереж з застосуванням тензорних методів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА326194

Рубрики:

      
12.

Кабалянц П.С. 
Математичне моделювання мережевих систем із сингулярними рівняннями станів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / П.С. Кабалянц ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Побудовано математичні моделі імпедансної, адмітансної, передавальної та гібридних інженерних мереж, нелінійних електричних кіл і багатогалузевої економіки. Моделі містять сингулярні рівняння. Одержано теореми існування та єдиності для різних класів сингулярних рівнянь. Теоретичні результати застосовано для аналізу інженерних мереж, електричних кіл і багатогалузевої економіки. Зокрема, одержано умови існування зовнішніх тисків, що відповідають заданим зовнішнім потокам в інженерних мережах, а також умови існування вихідних напруг і струмів за заданих вхідних напруг і струмів передавальних нелінійних електричних багатополюсників. Для нелінійних динамічних моделей макроекономіки одержано умови існування планів виробництва для галузей, що задовольняють задані попити. Здійснено числовий експеримент на базі побудованих математичних моделей. З використання розроблених числових методів здійснено пошук внутрішніх і вихідних напруг і струмів нелінійних електричних багатополюсників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.2 + З88-01 + У. в611.6 +
Шифр НБУВ: РА348538

Рубрики:

      
13.

Мелешко Є. В. 
Метод динамічного управління чергами для підвищення оперативності передачі даних у телекомунікаційній мережі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Є. В. Мелешко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вдосконалено метод ідентифікації трафіку в телекомунікаційній мережі, що дозволяє підвищити достовірність структурно-параметричної ідентифікації інформаційного трафіку. Визначено математичну модель підсистеми управління й обслуговування в багатопротокольному вузлі зв'язку, що дозволяє підвищити точність оцінки показника варіації часу доставки інформаційних пакетів за умов підвищеної інтенсивності мультисервисного трафіку. Висвітлено метод управління чергами в багатопротокольних вузлах зв'язку телекомунікаційної мережі. Вирішено актуальну науково-прикладну задачу, яка полягає в розробці методу динамічного управління чергами з урахуванням результатів ідентифікації трафіку в багатопротокольних вузлах зв'язку для підвищення оперативності передачі даних у телекомунікаційній мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З970.3-016.5
Шифр НБУВ: РА379558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Мітусов В.О. 
Метод опитування об'єктів контролю телекомунікаційної мережі для мінімізації часу пошуку несправностей: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.02 / В.О. Мітусов ; Держ. п-во "Укр. НДІ зв'язку". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше проаналізовано поточний стан контролю та пошуку несправностей на об'єктах зв'язку України. Обгрунтовано вимоги щодо технічно-експлуатаційних характеристик систем виявлення та локалізації відмов мережних вузлів. Вперше виведено аналітичні вирази для оцінювання необхідного періоду опитування та структури коду сигналів запиту з урахуванням сумісного використання каналу передавання та впливу завад. Зроблено висновок, що урахування цих факторів сприяє більш раціональному використанню можливості та ресурсів системи пошуку несправностей, побудованої на їх базі. Обгрунтовано рекомендації щодо вибору параметрів і структури сигнальної інформації про виникнення аномалій у роботі мережі, які завдяки урахуванню характеристик трафіку дають можливіть покращити ефективність пошуку несправностей на об'єктах мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 +
Шифр НБУВ: РА368816

Рубрики:

      
15.

Прасол І. В. 
Методи агрегування моделей для розв'язання задач автоматизованого параметричного синтезу електронних схем: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.13.12 / І. В. Прасол ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 34 с. — укp.

Розроблено методи, які дозволяють одержати економічні агреговані математичні моделі для розв'язання задач параметричного синтезу електронних схем, а також аналізу статичних і динамічних режимів нелінійних електронних схем і схем, що лінеаризовані, в частотній області. Наведено методи оцінювання адекватності агрегованих моделей у процесі формування та методи адаптації їх щодо проектних процедур аналізу та параметричного синтезу. Запропоновано способи інтеграції агрегованих моделей у середовище сучасних комплексних САПР РЕП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА381803 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Огородник К.В. 
Методи і засоби вимірювання імітансних та хвилевих параметрів потенційно-нестійких чотириполюсників: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.08 / К.В. Огородник ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано рішення актуальної наукової задачі покращання метрологічних характеристик радіочастотних методів і засобів вимірювання імітансних і хвилевих параметрів потенційно-нестійких чотириполюсників. Удосконалено метод "плаваючих навантажень" вимірювання нестандартної системи імітансних параметрів чотириполюсника. Вперше запропоновано методи вимірювання імітансних і хвилевих параметрів потенційно-нестійких чотриполюсників та метод вимірювання інваріантного коефіцієнту стійкості чотириполюсників. Розроблено структурні схеми вимірювальних установок. Проаналізовано методичні похибки запропонованих методів вимірювання імітансних і хвилевих параметрів чотириполюсників, здійснено їх кількісну оцінку. Проведено чисельні й натурні експерименти щодо визначення імітансних і хвилевих параметрів потенційно-нестійких чотириполюсників на базі польового та біполярного транзисторів з використанням запропонованих методів вимірювання. Обгунтовано можливість застосування одержаних результатів експерименту як теоретичної бази для подальшого проектування нових радіоелектронних пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-018.2 +
Шифр НБУВ: РА349909

Рубрики:

      
17.

Ботнар К. В. 
Методи і моделі опису характеристик телекомунікаційної мережі в умовах невизначеності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / К. В. Ботнар ; Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. — К., 2010. — 21 : a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА371325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Ботнар К. В. 
Методи та моделі опису характеристик телекомунікаційної мережі за умов невизначеності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / К. В. Ботнар ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Проаналізовано умови виникнення невизначеностей в описі характеристик телекомунікаційної мережі. Розглянуто чинники довкілля, які впливають на режим функціонування телекомунікаційної мережі. Побудовано моделі опису впливу зовнішнього впливу довкілля на параметри телекомунікаційної мережі. Проаналізовано ієрархічну структуру телекомунікаційної мережі та побудовано моделі, які описують вплив мереж нижчих рівнів ієрархії на мережі вищих рівнів ієрархії з урахуванням нечіткого опису параметрів телекомунікаційної мережі. Розроблено моделі для розрахунку нечітких значень імовірнісно-часових характеристик телекомунікаційної мережі, на підставі яких побудовано алгоритми розрахунку нечіткої множини керувальних рішень, спрямованих на підвищення пропускної спроможності пучків каналів в напрямах зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01
Шифр НБУВ: РА371325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Дробот О.А. 
Моделі забезпечення гарантованої якості обслуговування інформаційного трафіку у мультисервісних телекомунікаційних мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.А. Дробот ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Уперше розроблено модель забезпечення гарантованої якості обслуговування інформаційного трафіку одночасно за декількома показниками на підставі погодженого розв'язання задач багатошляхової маршрутизації та динамічного розподілу пропускної здатності трактів передачі, що дозволило знизити обсяг використаних для цього мережних ресурсів у мультисервісних телекомунікаційних мережах (ТКМ). Розвинуто потокову модель багатошляхової маршрутизації, яка забезпечує гарантії якості обслуговування інформаційного трафіку одночасно за швидкісними й імовірнісно-часовими показниками з підвищенням загальної продуктивності ТКМ. Удосконалено метод забезпечення гарантованої якості обслуговування даного трафіку у територіально-розподілених мультисервісних ТКМ, який передбачає здійснення адаптивного розрахунку структури оверлейної мережі для обслуговування трафіків між заданою парою мережних вузлів, що дозволило підвищити масштабованість одержаних рішень під час реалізації динамічних стратегій багатошляхової маршрутизації та розподілу канальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01 + З970.3-013.3 +
Шифр НБУВ: РА351068

Рубрики:

      
20.

Старкова О.В. 
Моделі і методи оптимізації ТСР-сеансів у мультисервісних телекомунікаційних мережах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / О.В. Старкова ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено засоби управління передачею даних на транспортному рівні еталонної моделі взаємодії відкритих систем шляхом розробки математичної моделі ТСР-сеансів і методів аналізу їх стійкості та оптимізації, що дало можливість підвищити продуктивність мультисервісних телекомунікаційних мереж. На основі аналізу сучасних засобів управління трафіком сформульовано ряд вимог до моделей і методів, які закладаються в основу цих засобів. Удосконалено математичну модель ТСР-сеансів, яка подається у просторі станів системою нелінійних диференціальних рівнянь, що відображають динаміку інформаційного обміну в межах протоколу ТСР з урахуванням особливостей функціонування AQM-алгоритмів (RED/WRED). Розроблено метод аналізу стійкості ТСР-сеансів у межах одержаної моделі на основі теорії біфуркацій. Запропоновано метод оптимізації ТСР-сеансів за критерієм сумарної зваженої відносно пріоритетів інтенсивності відмов в обслуговуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970,3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА375212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського