Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (90)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>U=З95-018.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Нетребенко 
Вдосконалення пристроїв розпізнавання радіолокаційних об'єктів в присутності завад з використанням статистичних характеристик вищих порядків: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Костянтин Володимирович Нетребенко ; Харківський національний ун-т радіоелектроніки. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-018.7
Шифр НБУВ: РА365183

Рубрики:

      
2.

Бабій Ю. О. 
Метод формування радіолокаційних портретів цілей на основі алгоритмів адаптивної фільтрації: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / Ю. О. Бабій ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельницький, 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто математичну модель комплексного радіолокаційного зображення цілі з кінцевою кількістю яскравих точок. Відмінність цієї моделі від існуючих, що визначає її новизну, полягає в тому, що вона дозволяє урахувати амплітудно-фазові трансформації комплексної обвідної зондувального сигналу у разі відбиття від цілі зі складною геометричною формою в азимутально-дальнісній площині. Вперше розроблено метод формування радіолокаційних портретів цілей на підставі алгоритму адаптивної обробки сигналів. Відмінність цього методу від існуючих, що визначає його новизну, полягає в тому, що для формування радіолокаційних портретів цілей паралельно з радіолокаційним каналом передавач - ціль - приймач включено канал передавач - адаптивний фільтр - приймач, що дозволяє в межах одного періоду зондування формувати радіолокаційні портрети цілей для їх розпізнавання та забезпечить когерентність міжперіодної обробки сигналів. Удосконалено математичну модель формування комплексної перехідної характеристики цілі зі складною геометричною формою поверхні. Відмінність цієї моделі від існуючих, що визначає їі новизну, полягає в тому, що вона дозволяє врахувати не тільки кількість і розташування елементарних відбивачів поверхні цілі, а і їх конфігурацію в межах кінцевого набору елементів простої геометричної форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-018.7
Шифр НБУВ: РА383982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
3.

Корецький Е.А. 
Підвищення завадозахищеності систем дистанційного зондування атмосфери при використанні авторегресійних фільтрів подавлення акустичних завад: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.21 / Е.А. Корецький ; Харків. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Розроблені статистичні моделі розсіяних акустичних сигналів і завад. Обгрунтована доцільність застосування адаптивних решітчатих фільтрів для подавлення активних завад в системах радіоакустичного і акустичного зондування. Запропоновано використати для подавлення інтенсивних акустичних завад в системах дистанційного зондування опорний канал. Розроблено алгоритм обробки сигналів, який дозволяє ефективно боротися з пасивними акустичними завадами і враховує відмінні особливості поведінки даного типу завад від аналогічних в радіолокації. Отримані експериментальні результати з подавлення реальних активних і пасивних акустичних завад за допомогою запропонованих алгоритмів обробки сигналів в умовах сучасного аеропорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23с141.2 + З95-018.7

Рубрики:

      
4.

Виплавін П. Л. 
Формування когерентних зображень за допомогою наземних шумових радарів з синтезованою апертурою: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.03 / П. Л. Виплавін ; НАН України, Ін-т радіофізики та електроніки ім. О Я. Усикова. — Х., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено метод формування радарів з синтезованою апертурою (РСА) зображень за допомогою шумових сигналів: вперше одержано вирази для формування радіозображень за допомогою багатопозиційного шумового РСА 8-мм діапазону з урахуванням зміни хвильового тракту приймальної і передавальної антен з синтезованою апертурою, а також вирази для формування когерентних зображень в ближній зоні фізичної антени шумового РСА. Вперше за допомогою шумового наземного РСА 8-мм діапазону сформовано когерентні радіозображення різних протяжних об'єктів за різноманітних умов. Вперше теоретично й експериментально обгрунтовано можливість реєстрації малих зсувів відбивної поверхні за допомогою методу диференціальної інтерферомертії з субміліметровою інструментальною точністю. Вперше одержано вирази, що описують вплив спотворень траєкторії випромінювача в досліджуваних шумових наземних РСА на точність вимірювання зсувів об'єктів за допомогою методу диференціальної інтерферометрії. Експериментально показано, що завдяки використанню методу видалення відгуків від домінантних цілей можна досягти підвищення динамічного діапазону когерентних зображень бістатичного наземного шумового РСА. Запропоновано принцип моделювання роботи шумового наземного РСА як системи огляду злітно-посадкової смуги аеродромів у режимі формування "мікрохвильового відео" в реальному часі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-018.7
Шифр НБУВ: РА384881 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського