Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (226)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=З95-5-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Євсюк М.М. 
Аналіз і синтез надширокосмугових сигналів із заданими кореляційними функціями: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.12.13 / М.М. Євсюк ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачі аналізу спектральних і кореляційних властивостей поліноміальних сигналів (ПС) та узагальненого гауссового імпульсу (УГІ). Розроблено метод синтезу оптимальних ПС з заданими кореляційними властивостями в часовій та частотній областях, оптимальних УГІ на підставі їх комбінації. Запропоновано метод аналізу спектральних і кореляційних властивостей надширокосмугових сигналів, УГІ, досліджено його спектральні та кореляційні властивості. Розроблено метод синтезу оптимальних ПС з заданими властивостями в часовій та частотній областях, оптимальних кореляційних функцій, заданих дискретними та неперервними значеннями на підставі комбінованого УГІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01 + З95-5-01 +
Шифр НБУВ: РА370317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гогун Ю.В. 
Динаміка та похибки інтегрованої навігаційної системи наземного об'єкта: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.03 / Ю.В. Гогун ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 16 с. — укp.

Розроблено інтегровану навігаційну систему наземного об'єкта, призначену для визначення місцеположення та курсу об'єкта, що складається з блоку одометричної навігаційної системи та приймача сигналів супутникових навігаційних систем. Вивчено структуру та розроблено алгоритм функціонування інтегрованої навігаційної системи наземного об'єкта з використанням оптимального фільтра Калмана, що дозволяє значно підвищити точність і надійність видачі навігаційних даних за умов довільного руху об'єкта. Проведено напівнатурне моделювання штатного та нештатного режимів роботи й експериментальне дослідження інтегрованої навігаційної системи, які підтвердили отримані теоретичні результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-5-01
Шифр НБУВ: РА316781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Хлопов Г.І. 
Когерентні системи ближньої радіолокації міліметрового діапазону: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.17 / Г.І. Хлопов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2002. — 33 с. — укp.

Проведено теоретичне узагальнtння та нове вирішення наукової проблеми - створення когерентних систем близької та надблизької радіолокації в короткохвильовій частині міліметрового діапазону. Розроблено методи формування та обробки сигналів з урахуванням особливостей у процесі генерування, поширення та розсіювання випромінювання в короткохвильовій частині міліметрового діапазону. Встановлено критерій когерентності випромінювання передавального пристрою, закономірності поширення та розсіювання сигналів на приземних трасах, включаючи флуктуації фазового набігу, відбиття від опадів, рослинності та складних об'єктів, а також розсіяння у сфокусованих пучках. Запропоновано метод розпізнавання рухомих наземних об'єктів, а також створено технологічні радіолокаційні системи для систем охоронної сигналізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-5-01 +
Шифр НБУВ: РА322199

Рубрики:

      
4.

Чесановський І.І. 
Метод обробки імпульсних радіолокаційних сигналів з урахуванням їх внутрішньої фазочастотної нестабільності: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.12.17 / І.І. Чесановський ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання вдосконалення методів обробки імпульсних радіолокаційних сигналів (ІРС) і розробки структурно-схематичних рішень в існуючих та перспективних імпульсних радіолокаційних засобах. Описано математичну модель ІРС, розроблено метод їх обробки. Проаналізовано внутрішню фазочастотну нестабільність ІРС, які генерують прилади магнетронного типу, з подальшим синтезом узгодженого алгоритму обробки, в якому очікувана реалізація відкоректована відповідно до фазочастотної динаміки несучого коливання. Виведено аналітичний вираз функції невизначеності радіосигналу зі складною кутовою модуляцією, на основі якого досліджено кореляційні властивості одержаної моделі сигналу. Запропоновано алгоритми роботи та структуру імпульсної радіолокаційної станції. Висвітлено питання точності та розрізнювальної здатності методу. Доведено підвищення роздільної здатності на малих відстанях в 2 - 3 рази, на великих в 15 - 20 разів і збільшення відношення сигнал/шум на вході детектора на 10 - 15 дБ, за умов збереження енергії та тривалості імпульсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-5-01с116 +
Шифр НБУВ: РА370303 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Макаришкін Д.А. 
Покращення характеристик генератора зондуючих імпульсів надширокосмугових мобільних радіолокаторів: автореф. дис...канд. техн. наук : 05.12.13 / Д.А. Макаришкін ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельницький, 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення вихідної потужності, зменшення тривалості фронтів і спадів зондуючих імпульсів, підвищення коефіцієнта корисної дії шляхом застосування суперконденсаторів. Описано метод імпедансної параметризації для визначення електричних параметрів суперконденсаторів, який відрізняється використанням імпедансних спектрів у широкому діапазоні частот для різних зарядних напруг. Охарактеризовано математичну модель генератора зондувальних імпульсів надширокосмугових мобільних радіолокаторів, структурну й електричну схему генератора зондувальних імпульсів надширокосмугових мобільних радіолокаторів із використанням суперконденсаторів, а також апаратне та програмне забезпечення для розв'язання прикладних задач під час дослідження параметрів і характеристик суперконденсаторів для застосування в генераторі зондувальних імпульсів надширокосмугових мобільних радіолокаторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-5-01 +
Шифр НБУВ: РА367247

Рубрики:

      
6.

Селезньов С.В. 
Синтез та моделювання алгоритмів виявлення скритних радіосигналів з невідомою структурою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / С.В. Селезньов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 15 с. — укp.

Синтезовано алгоритми виявлення скритних шумових радіосигналів з невідомою структурою й оптимізовано багатоканальне некогерентне накопичення за часом і структурою, а також оптимізовано багатоканальне некогерентне накопичення за часом і частотою, базуючись на запропонованому методі виконання прямого та зворотного перетворення Габора на основі дискретного перетворення Фур'є для груп елементів ряду Котельникова - Шеннона. На підставі аналізу синтезованого алгоритму уперше мінімізовано необхідну кількість каналів завдяки вибору інтервалів накопичення за часом і частотою згідно з законом геометричних прогресій, та використання ковзного (фільтрового) некогерентного накопичення у часовій і частотній областях, а також розраховано додаткові втрати, обумовлені розузгодженістю часу та смуги частот некогерегетного накопичення каналу обробки з тривалістю та шириною спектра сигналу. З використанням методу статистичного синтезу й аналізу з'ясовано можливість використання алгоритмів виявлення скритних шумових радіосигналів з невідомою структурою для визначення частково-хаотичних радіосигналів з невідомою структурою. Проведено математичне моделювання процесу виявлення різноманітних скритних шумових і нешумових радіосигналів з невідомою структурою та скритних шумових і нешумових радіосигналів з невідомою структурою та невідомими тривалістю, шириною спектра, моментом приходу й несучою (початковою) частотою за умов квадратичного й лінійного детектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-5-018 +
Шифр НБУВ: РА341085

Рубрики:

      
Категорія:    
7.

Полішко 
Цифрові системи міжперіодної обробки сигналів на фоні пасивних завад для імпульсних радіолокаційних станцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Сергій Володимирович Полішко ; Національний аерокосмічний ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний ін-т". — Х., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з95-5-018.7
Шифр НБУВ: РА340429

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського