Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (76)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.3-04$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Маліновський В.І. 
Інформаційна мережа з об'єднаними оптичними інтерфейс-каналами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / В.І. Маліновський ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2010. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано метод організації об'єднаних волоконно-оптичних інформаційно-енергетичних інтерфейс-каналів, які відрізняються від відомих використанням повністю оптичного способу передачі інформації й енергії живлення світловими потоками в одному волокні за допомогою спектрального WDM-мультиплексування, що дозволяє підвищити швидкість передачі інформації у 12 разів, дальність - у 2,5 раза у порівнянні з інформаційно-енергетичними інтерфейсами HomePNA 2.0 та HomoPlug 2.0, а також забезпечити повну гальванічну розв'язку під час передачі даних. Вперше запропоновано математичну модель волоконно-оптичних інформаційно-енергетичних інтерфейс-каналів, яка дозволяє визначати перехідні характеристики, що впливають на швидкість передачі даних, середньоквадратичну ширину інформаційного імпульсу, а також характер, величину та динаміку впливу енергетичних спектральних каналів на інформаційні. Запропоновано критерій оцінювання інформаційно-енергетичних інтерфейс-каналів. Удосконалено математичну модель розподілу інформаційних та енергетичних потоків у інформаційно-енергетичних мережах, яка дозволяє визначати характеристику завантаженості, імовірності виникнення інформаційних запитів і запитів на енегетичне обслуговування у мережі та, на відміну від попередньої, дозволяє оцінювати інформаційні запити на керування енергетичним живленням компонентів мережі. Удосконалено математичну модель перехресних взаємодій спектральних складових волоконно-оптичного інтерфейс-каналу, яка дозволяє кількісно оцінювати взаємний вплив одних спектральних оптичних каналів на інші, визначати умови вибру довжин хвиль для уникнення перекриття спектрів каналів, та, на відміну від відомої, враховує енергетичні спектральні канали.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-041.0 +
Шифр НБУВ: РА370911 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Грищенко В. І. 
Підвищення ефективності багатоядерних мережних процесорів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / В. І. Грищенко ; ДВНЗ "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено аналітичні моделі багатоядерних мережевих процесорів, які відрізняються тим, що дозволяють моделювати конвейєрно-паралельну обробку пакетів. Удосконалено методику імітаційного моделювання мережевих процесорів, що відрізняється тим, що грунтується на особливостях роботи програм мережної обробки даних. Розроблено механізм фільтрації похибки, що вноситься системою імітаційного моделювання, яка виключає надлишкові дані, пов'язані з запереченням процесу моделювання. Запропоновано структури мережевих процесорів, що забезпечують найбільш ефективне виконання алгоритму динамічної маршрутизації AntNet. Визначено області практичного застосування структур мережевих процесорів з розподіленою пам'яттю та виділеним кешем команд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-048
Шифр НБУВ: РА382199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Чумак О.І. 
Поліпшення показників якості пристроїв когерентної обробки багатопозиційних сигналів в багатоканальних модемах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.І. Чумак ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Запропоновано вирішення науково-технічних завдань та розроблено алгоритми оптимального прийому багатопозиційних сигналів в багатоканальних модемах (БМ), які сприяють поліпшенню показників якості передачі інформації в цифровій формі каналами зв'язку різних типів. Визначено, що використання БМ з ортогональними сигналами забезпечує властивості інваріантності до випадкових збурень. Досліджено способи модуляції, які впливають на швидкість і надійність цифрової передачі, а також системи багатопозиційних сигналів, на базі яких можна досягнути швидкості предачі інформації близької до пропускної спроможності каналів зв'язку. Проаналізовано ситуації, за яких складаються умови, що відповідають оптимальному некогерентному та автокореляційному методам обробки прийому багатопозиційних сигналів, визначено завадостійкість демодуляторів, які реалізують дані способи прийому. Запропоновано універсальний алгоритм оптимального когерентного прийому багатопозиційних амплітудно-фазових та амплітудно-фазоворізницевих модуляцій (АФМ і АФРМ) сигналів БМ з ортогональними сигналами та розроблено конкретні алгоритми когерентної обробки ефективних систем багатопозиційних сигналів. Розроблено пропозиції щодо вибору оптимального багатопозиційного сигналу для каналу зв'язку з визначеним відношенням сигнал/шум. Запропоновано алгоритм оптимального прийому багатопозиційних сигналів за наявності завад за допомогою рангових методів за умов апріорної невизначеності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-044.42 +
Шифр НБУВ: РА342315

Рубрики:

      
4.

Казакова Н.Ф. 
Розробка та дослідження ефективних алгоритмів визначення надійності пристроїв управління резервним обладнанням інформаційних мереж: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Н.Ф. Казакова ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2005. — 24 с. — укp.

Наведено рекомендації з вибору та встановленню критеріїв ефективності алгоритмів пристроїв управління резервним обладнанням (ПУР), що дозволяють здійснити попередній вибір оптимальних та/або ефективних варіантів рішень практичних задач. Розроблено алгоритм визначення та методику оцінки рівня надійності ПУР, заснованих на використанні теорії напівмарківських процесів математичного апарату, що не містить обмежень на закони розподілу випадкових величин. Запропоновано методику одержання співвідношень, що дозволяє провести аналіз впливу профілактичного обслуговування на надійність ПУР. Наведено розроблений метод формалізованої постановки задач оцінки фактичного рівня надійності, планування технічного обслуговування, періодичності, тривалості та обсягу профілактик, зокрема, визначення необхідних якісних показників технічного обслуговування, на підставі формалізованого методу постановки задач оцінки надійності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-04 +
Шифр НБУВ: РА337643

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського