Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (166)Книжкові видання та компакт-диски (48)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.31-013.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Савченко А.С. 
Вибір параметрів комутаційного обладнання на підставі аналізу трафіку обчислювальних мереж: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / А.С. Савченко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Експериментально досліджено діапазон ступенів самоподібності різнорідного трафіку обчислювальних мереж, що дозволяє вдосконалити алгоритми забезпечення якості обслуговування у мережах. Вивчено аналітичні вирази для характеристик часу очікування та корисної пропускної здатності мереж з втратами і повторними передавачами пакетів. Врахування повторних передач пакетів дозволяє більш раціонально використовувати корисну пропускну здатність мережі. Запропоновано й обгрунтовано рекомендації щодо вибору параметрів і структури обчислювальної мережі на підставі характеристик трафіку, що дозволяє поліпшити ефективність роботи мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА353063

Рубрики:

      
2.

Чанг Шу 
Метод адаптивного формування потоків трафіку обчислювальних мереж: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Чанг Шу ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Запропоновано метод адаптивного формування потоків мережного трафіку та методику налаштування систем управління з неявним зворотним зв'язком, які керують параметрами та структурою формувача. Проаналізовано математичні моделі обчислювальних мереж, зокрема, процесів управління потоками трафіку. Досліджено характерні властивості процесу формування потоку, які необідно враховувати під час вибору параметрів і структури системи управління формувачем трафіку. Розроблено рекомендації щодо вибору параметрів формувачів і систем управління ними (необхідного порядку системи управління, структури формувачів, вимірювачів параметрів пакетів) залежно від інтенсивності потоків даних, їх статистичних характеристик і структури мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 + З970.31-013.3
Шифр НБУВ: РА369308

Рубрики:

      
3.

Мухамед Ель-Амін Бабікер 
Метод і засоби конструювання трафика в мобільних комп'ютерних мережах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Мухамед Ель-Амін Бабікер ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 16 с. — укp.

Обгрунтовано новий підхід щодо конструювання трафика, який сприяє підвищенню ефективності функціонування мобільних комп'ютерних мереж за рахунок організації розподіленої системи конструювання трафика на базі агентної технології управління мережевими ресурсами, що забезпечує оптимальний режим функціонування мобільної комп'ютерної мережі. Запропоновано метод конструювання трафика на базі віртуальної підмережі інтелектуальних агентів, які дозволяють оперативно реагувати на зміну стану мобільної комп'ютерної мережі, що створює умови для підвищення ефективності її функціонування. Встановлено новий критерій для вибору місця розташування контролерів доменів конструювання трафика, що забезпечують мінімальний обсяг службового трафика в мобільній комп'ютерній мережі. Запропоновано новий спосіб конструювання трафика в мобільних комп'ютерних мережах, що за рахунок оперативної взаємодії агентів конструювання трафика дозволяє за мінімального обсягу керуючого трафика забезпечити рівномірний розподіл мережевого трафика з заданим рівнем QoS. З метою підвищення ефективності функціонування мобільної комп'ютерної мережі розроблено алгоритм формування та динамічної реконфігурації розподіленої системи конструювання трафика, яка адаптується до зміни топології мобільної комп'ютерної мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА352969

Рубрики:

      
4.

Колісник О.В. 
Метод та засоби підвищення швидкодії мереж зберігання даних: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / О.В. Колісник ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено нову методику оцінювання корисної пропускної здатності однорангової мережі з високонадійним зберіганням даних завдяки надлишковості (на основі RAID-систем). Показано, що дана методика дозволяє здійснювати раціональний вибір параметрів і структури вузлів збереження, й обгрунтовано можливості її використання як основи для регулювання навантаження на окремі маршрути або сегменти мережі. Запропоновано новий підхід для встановлення віртуального з'єднання за принципом "кожен з кожним", який полягає у використанні широкомовного опиту вузлів мережі інформативним запитом, що дозволяє відокремити тільки ті вузли, які відповідають умовам заданих у запиті. Вперше розроблено математичну модель файлообмінного механізму, який можна використовувати для дослідження впливу параметрів мережі на його роботу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА362278

Рубрики:

      
5.

Даниліна 
Методи аналізу трафіку гетерогенних комп'ютерних мереж: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Галина Володимирівна Даниліна ; Національний авіаційний ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3
Шифр НБУВ: РА351886

Рубрики:

      
6.

Турченко Ю. О. 
Методи і засоби підвищення ефективності контролю помилок передачі та зберігання даних в комп'ютерних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Ю. О. Турченко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 21 с. — укp.

Запропоновано спосіб розширення класу помилок, що гарантовано виявляються за допомогою нелінійної зваженої контрольної суми. Для виявлення чотирьох помилок за теоретично мінімальної кількості контрольних розрядів, даний спосіб передбачує формування компонент контрольної суми з використанням спеціального нелінійного булевого перетворення. Розроблено метод синтезу таких нелінійних булевих перетворень. Надано та досліджено простий й ефективний підхід до корекції "пачки помилок", які виникають за передачі даних в лініях з імпульсно-кодовою модуляцією, а також за їх зберігання на оптичних і магнітних дискових носіях комп'ютерних систем. Доведено, що застосування даних методів забезпечує зменшення складності обчислень, пов'язаних з виявленням і корекцією "пачки помилок" в порівнянні з кодами РідаЦСоломона.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3
Шифр НБУВ: РА379624 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Демчінський В.В. 
Методи розподілу ресурсів у системі керування трафіком на основі зворотного зв'язку в комп'ютерних мережах із заданою якістю обслуговування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.В. Демчінський ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено ітераційний метод рівномірного розподілу ресурсів, на базі якого реалізовано алгоритм явної індикації швидкості, який керує чергою окремо для кожного віртуального з'єднання. Із використанням даного методу розв'язано задачу рівномірного розподілу буферного простору між віртуальними з'єднаннями. Вперше запропоновано метод розподілу смуги каналів на базі N-ядра. Створено спосіб прискорення збіжності алгоритмів явної індикації швидкості, який шляхом локалізації точки обмеження швидкості дозволяє покращати характеристики перехідних процесів і знижує коливання швидкостей потоків у разі зміни стану мережі. Розроблено новий метод реалізації ідеї адаптивного відкидання комірок і наведено розрахунок параметрів адаптивних кривих. Для порівняння розроблених алгоритмів з еталонним проведено імітаційне моделювання мережі Asynchronous Transfer Mode (ATM) для різних сценаріїв її роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА356614

Рубрики:

      
8.

Кулик А.Я. 
Методи та засоби адаптивного передавання інформації у проблемно-орієнтованих розподілених комп'ютерних системах: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.05 / А.Я. Кулик ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2009. — 36 с. — укp.

Розроблено нові та розвинуто відомі теоретичні та методологічні засади, а також практичні рекомендації та методики проектування для створення апаратних і програмних засобів передавання інформації проблемно-орієнтованих розподілених комп'ютерних систем. Одержано співвідношення, які однозначно пов'язують параметри передавання з параметрами каналу зв'язку. Запропоновано методи адаптації параметрів пристроїв обміну інформацією до параметрів каналу зв'язку, які визначаються шляхом тестування. На підставі результатів комп'ютерного моделювання, проведених експериментальних досліджень і практичного впровадження створених адаптивних засобів передавання інформації підтверджено адекватність розроблених теоретичних засад і ефективність запропонованих методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА365242

Рубрики:

      
9.

Алі Тауфік Окла Аль-Хавальді 
Методи та засоби підвищення ефективності застосування контрольних сум, ехоплексу та циклічних кодів для виявлення помилок передачі даних в комп'ютерних системах і мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Алі Тауфік Окла Аль-Хавальді ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено метод диференційного кодування компонент контрольної суми, який забезпечує значне підвищення надійності виявлення багатократних помилок передачі даних у лініях і шинах, що відповідають моделі двійкового симетричного каналу. Розроблено метод кодування компонент контрольної суми, який забезпечує гарантоване виявлення усіх двократних помилок і помилок непарної кратності. Здійснено модифікацію методу ехоплексу, яка забезпечує гарантоване виявлення усіх однократних помилок передачі коду, а також виключення можливості помилкового виявлення помилки у лініях і шинах, що відповідають моделі двійкового симетричного каналу. Розроблено новий підхід щодо кодування контрольних кодів ехоплексу, який дозволяє виявити всі однократні помилки передачі сигналів у каналах комп'ютерних мереж з амплітудно-фазовою модуляцією. Обгрунтовано структуру програмно-апаратних засобів високопродуктивної реалізації операцій контролю помилок з використанням циклічних надлишкових кодів. Розроблено структури апаратних засобів паралельного обчислення запропонованих модифікацій контрольних сум.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА346261

Рубрики:

      
10.

Корольков І.В. 
Моделі та методи аналізу маршрутів трафіку в об'єднаних комп'ютерних мережах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / І.В. Корольков ; Нац. акад. наук України, Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі та методи аналізу маршрутів трафіку в об'єднаних комп'ютерних мережах (ОКМ). Для розв'язання задач широкомасштабного моделювання ОКМ запропоновано використання методу абстрактної маршрутизації (МАМ) у комбінації з паралельною обробкою моделі. Наведено два модифікованих методи моделювання маршрутизації трафіку на підставі базового методу алгоритмізації маршрутизації. Описано додаткові методи підвищення точності маршрутів, одержаних за допомогою МАМ. З метою скорочення довжини маршрутів та підвищення коєфіцієнта використання ліній зв'язку запропоновано схему застосування МАМ за декількома деревами. Зазначено, що розроблений алгоритм формування декількох маршрутних дерев з мінімальним покриттям у процесі збереження прийнятих якісних показників дерев сприяє суттєвому підвищенню коефіцієнта використання ліній зв'язку й адекватності моделі. З використанням даних методів і алгоритмів запропоновано систему паралельного імітаційного моделювання трафіку ОКМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3
Шифр НБУВ: РА371571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Біштаві Т. Ю. 
Обчислювальні методи ідентифікації моделей в задачах прогнозування телетрафіку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.02 / Т. Ю. Біштаві ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2011. — 17 с. — укp.

Для ідентифікації моделей характеристик телетрафіку розроблено та реалізовано проект прототипу автоматизованої системи ідентифікації на основі продукційної експертної системи. Розроблено моделі часових рядів обсягу об'єднаного телетрафіку з урахуванням його особливостей. Розроблено мову специфікації задач аналізу та прогнозування часових рядів в межах інтелектуальної системи прогнозування. На базі розроблених моделей і методів автоматизовано процес ідентифікації моделі у ході прогнозування телетрафіку, що дозволило виключити людину з процесу моделювання за задовільного рівня прогнозу, знизити час моделювання характеристик телетрафіку, забезпечити вирішення завдання ідентифікації в реальному масштабі часу та рекомендувати результати дослідження для використання в системах управління процесами передачі даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3
Шифр НБУВ: РА382585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Хазем Мох'д Саід Абдел Маджід Хатамлех 
Підвищення ефективності засобів виявлення помилок передачі даних в комп'ютерних системах і мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Хазем Мох'д Саід Абдел Маджід Хатамлех ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Запропоновано спосіб розширення класу помилок передачі даних у комп'ютерних системах, що гарантовано виявляються за допомогою зваженої контрольної суми. Для гарантованого виявлення помилок, парна кратність яких не перевищує заданого рівня, цей спосіб передбачає формування компонент контрольної суми з використанням частково-ортогональних кодів. Розроблено алгоритм одержання таких кодів. З застосуванням розроблених програмних засобів, що реалізують цей алгоритм, одержано таблиці частково-ортогональних кодів, необхідніх для практичного застосування запропонованого способу. Розроблено спосіб підвищення ефективності виявлення помилок передачі даних з використанням контрольної суми у каналах зі спектральною модуляцією. Наведено технологію кодування компонент контрольної суми. Показано, що запропонована модифікація даної суми забезпечує більшу надійність контролю помилок у порівнянні з CRC для каналів зі спектральною модуляцією. Запропоновано новий підхід для прискорення контролю помилок передачі даних шляхом комбінованого застосування циклічних кодів і контрольної суми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-013.3 +
Шифр НБУВ: РА349488

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського