Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (25)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.34-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Гайворонська Г.С. 
Дослідження параметрів об'єднаних потоків викликів у інтегральних цифрових мережах зв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Г.С. Гайворонська ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 1999. — 15 с. — укp.

Зроблено аналіз особливостей і загальних закономірностей ймовірнісно-тимчасової структури потоків викликів на існуючих мережах електрозв'язку. Розроблено алгоритм та імітаційна модель генератора потоків, близьких до реальних, імітуючих потоки викликів, які зустрічаються реально на мережах зв'язку. Розроблено алгоритм та імітаційну модель суперпозиції потоків. Запропоновано метод оцінки параметрів об'єднаного потоку, який відрізняється введенням коефіцієнта суперпозиції і дозволяє оцінити нерівномірність цього потоку в порівнянні з нерівномірністю пуассонівського потоку. За допомогою моделювання досліджені залежності характеристик результуючого потоку від коефіцієнта суперпозиції потоку, його сумарної інтенсивності й інших параметрів. Досліджено параметри об'єднаних потоків викликів за допомогою імітаційного моделювання для вибору оптимальних співвідношень інтенсивностей потоків різноманітного виду при їхньому об'єднанні з метою зменшення нерівномірності результуючого потоку. Отримано результати, що дозволяють визначити оптимальні співвідношення інтенсивностей об'єднуваних потоків різноманітної ймовірнісно-тимчасової структури за критерієм мінімальної нерівномірності об'єднаного потоку. Визначені оптимальні співвідношення інтенсивностей потоків, що об'єднуються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882-01 + З970.34-01

Рубрики:

      
2.

Мотаз Х Я Даду 
Мережа з самомаршрутизацією та оптичною обробкою заголовка пакетів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Мотаз Х Я Даду ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2005. — 18 с.: рис. — укp.

Удосконалено математичну модель функціонування мережі SWANET як двофазну систему масового обслуговування, яка враховує неоднорідність вхідного потоку та детермінованість часу комутації. Запропоновано аналітичну модель для конвеєрного протоколу передачі пакетів та зоголовків у оптичній мережі з хвилевою маршрутизацією, яка враховує вплив змінної довжини пакетів у досліджуваній мережі. Здійснено теоретичний аналіз межових можливостей пропускної задтності та дальності передачі повністю оптичних мереж та базі технології SWANET залежно від характеристик заголовків пакетів, типу комутації та ступеня нерівномірності трафіка передачі. Для розширення області реалізації різних класів зазначених оптичних мереж запропоновано новий метод хвилевої самомаршрутизації з оптичною обробкою заголовків пакетів, в якому відсутні оптоелектронні перетворення, а також модифіковано структурні схеми мережі та комутатора SWANET. Базуючись на розроблених методах і моделях, розроблено імітаційну модель задач оптимізації параметрів оптичного комутатора SWANET.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016.5 +
Шифр НБУВ: РА339450

Рубрики:

      
3.

Євграфов В.М. 
Методи оцінки швидкодії багатоступеневих комутуючих мереж в умовах нерівномірного трафіку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / В.М. Євграфов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення актуальної науково-прикладної задачі оцінювання та збільшення швидкодії багатоступеневих комутувальних мереж синхронного й асинхронного типів. Розроблено новий метод реконфігурації синхронних багатоступеневих комутувальних мереж з метою підвищення їх пропускної здатності шляхом впровадження паралельних ступенів, який дозволяє збільшити пропускну здатність мережі більш як у 1,5 раза. Удосконалено метод оцінювання пропускної здатності синхронних багатоступеневих комутувальних мереж для випадку нерівномірного трафіку з довільною кількістю пріоритетних каналів. Запропоновано метод розрахунку швидкодії асинхронних багатоступеневих комутувальних мереж для випадку нерівномірного трафіку з довільною кількістю пріоритетних каналів і недетермінованим розміром пакетів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016 +
Шифр НБУВ: РА367326

Рубрики:

      
4.

Дунець Б.Р. 
Пристрої комутації пакетів даних з багатоканальною вхідною буферизацією: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Б.Р. Дунець ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 19 с. — укp.

Запропоновано метод побудови пристроїв комутації пакетів даних, який передбачає застосування багатоканальної вхідної буферизації та планування комутації, що забезпечують вибір та планування більше одного пакета з одного вхідного буферу, за допомогою чого досягається, у порівнянні з відомими, мінімальний середній час затримки комутації у пристроях комутації пакетів даних з вхідною буферизацією. Наведено новий метод швидкого паралельного планування комутації у пристроях комутації пакетів даних з багатоканальною вхідною буферизацією, який має меншу асимптотичну часову складність, ніж відомі. Розроблено структуру та методику проектування пристрою планування комутації згідно методу швидкого паралельного планування, яка дає змогу виконувати планування комутації зі швидкістю поступлення вхідних даних з мінімальним середнім часом затримки комутації. Створено базові структури та методику проектування пристроїв комутації пакетів даних з багатоканальною вхідною буферизацією, які забезпечують комутацію пакетів з мінімальним середнім часом її затримки. Розроблено базову структуру та методику проектування контролера багатоканального доступу, що забезпечує такий доступ з більшою пропускною здатністю, ніж відомі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016 + З970.34-016
Шифр НБУВ: РА334911

Рубрики:

      
5.

Салманов Н.С. 
Розробка методики розрахунку пропускної спроможності широкосмугової пакетної мережі загального користування та стратегії побудови мультисервісної мережі Азербайджану: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Н.С. Салманов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем проектування мультисервісних пакетних мереж загального користування. Розроблено методики планування широкосмугових мультимедійних послуг, прогнозування навантаження та потрібної швидкості передавання та розрахунку пропускної спроможності пакетної мережі. Запропоновано стратегію побудови мультисервісної мережі Азейбарджану. Для методики розрахунку пропускної спроможності вперше розроблено точний рекурентний метод розрахунку для симетричної дворівневої мережі доступу, одержано точні формули розрахунку характеристик якості обслуговування примітивного потоку викликів для дисципліни з очікуванням. Запропоновано інженерний метод розрахунку на основі апроксимації змін швидкості пакетного передавання відомими законами розподілу ймовірностей і оцінено його точність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016 +
Шифр НБУВ: РА358577

Рубрики:

      
6.

Міщенко О.Ю. 
Статистичний контроль стану дискретних каналів зв'язку в системах передавання інформації з адаптивним кодуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.14 / О.Ю. Міщенко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 19 с. — укp.

Вирішуються проблеми, пов'язані із застосуванням адаптивного завадостійкого кодування каналу - від методики вибору параметрів блокових кодів, оптимальних за критерієм мінімуму ймовірності невиправленої помилки, до методик розрахунку завадостійкості декодування та енергетичного виграшу від кодування блокових кодів та створення алгоритму функціонування системи передавання інформації з адаптивним кодуванням, що основана на розробленій в цій роботі процедурі статистичного контролю стану дискретного каналу зв'язку. Вказані методики базуються на аналізі статистичними методами, вільними від розподілу, потоку помилок на виході реального каналу зв'язку з невідомим апріорним розподілом. В основу процедури статистичного контролю покладено дискретну пуасонівську модель потоку помилок на виході дискретного каналу зв'язку, за допомогою якої проведено аналітичне дослідження усіх перелічених вище методик. Результати аналітичних розрахунків підтверджені за допомогою імітаційного моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-013

Рубрики:

      
7.

Гордієнко С.Б. 
Удосконалення методики оцінки показників якості мереж нового покоління на основі інформаційно-ентропійного методу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / С.Б. Гордієнко ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Висвітлено особливості розвитку, функціонування та тенденції розвитку сучасних телекомунікаційних мереж NGN. Увагу приділено напрямам дослідження перспективних технічних рішень за допомогою функціонально-статистичної моделі об'єкту контролю й управління. Вивчено механізми управління потоком і контролю перевантажень шляхом порівняння механізмів управління вікном на основі характеристик затримок і продуктивності. Проведено порівняльний аналіз існуючих механізмів управління потоками. Досліджено стратегії обмеження вхідного накопичування під час контролю перевантаження для можливості покращення характеристики "затримка - продуктивність". Розглянуто аспекти експлуатації мультисервісних мереж під час переходу до NGN, а також інформаційно-ентропійний підхід до процесу управління якісними характеристиками послуг. Розроблено методику оцінки показників якості мереж NGN на підставі інформаційно-ентропійного методу для залежних контрольованих об'єктів. Розглянуто особливості експлуатації мультисервісних мереж під час переходу до NGN. Обгрунтовано інформаційно-ентропійний підхід до процесу управління якісними характеристиками послуг, розроблено методику оцінки показників якості мереж NGN на підставі інформаційно-ентропійного методу для залежних контрольованих об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-01
Шифр НБУВ: РА370721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Гуляєв К. Д. 
Уніфікована система адресації мереж зв'язку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / К. Д. Гуляєв ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О. С. Попова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано нову систему адресації Е6, яка зберігає прикладне програмне забезпечення TCP/IP мереж і основні специфікації Ethernet та забезпечує гарантовану якість обслуговування. Розроблено новий стек протоколів Е6, схему доставки пакету в Е6 мережі, специфікації відповідних алгоритмів і пристроїв. Вперше одержано порівняльні оцінки продуктивності й якості обслуговування Е6 мереж стосовно інкапсуляції ІР поверх Ethernet і технології РВВ. Одержали подальший розвиток методи системного програмування стеків протоколів у середовищі ядра операційної системи. Вперше проведено експериментальне дослідження процесів передачі Е6 пакетів у мережі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.34-016.5
Шифр НБУВ: РА373735 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського