Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (62)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>U=З973-044.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Рибалочка А.В. 
Дворівневі способи запису інформації для бістабільних холестеричних рідкокристалічних дисплеїв: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.20 / А.В. Рибалочка ; Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розвинуто ідеологію дворівневої динамічної адресації для бістабільних холестеричних рідкокристалічних дисплеїв (ХРКД). Запропоновано метод апроксимації електрооптичних характеристик ХРКД, який дозволяє на порядок швидше, ніж у разі застосування стандартного експериментального дослідження, визначити характеристики майбутнього дисплею, а саме: швидкості адресації, яскравість та контраст зображення, величину напруг в електричних сигналах керування, максимальний рівень мультиплексування та допуску за неоднорідності товщини шару холестеричного рідкокристалічного матеріалу (ХРК-матеріалу) в дисплеї. Розроблено методи для визначення цього допуску, а саме: метод прямого вимірювання на клиноподібній комірці - метод "клину", та метод непрямого вимірювання - метод "динамічного гістерезису", який дозволяє проводити всі необхідні дослідження в автоматичному режимі на тестових зразках з фіксованою товщиною шару ХРК-матеріалу. Запропоновано методи побудови керувальних сигналів ("вдосконалений" та "2-з-5") та два алгоритми розгортки ("компенсаційний" і "швидкий"), які дозволили збільшити швидкість дворівневої динамічної адресації та вирішити проблеми залежності значення контрасту зображення від змісту інформації, що записується, та від координат елементів індикації на дисплейній матриці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.35,022 + З973-044.601 +
Шифр НБУВ: РА364366

Рубрики:

      
2.

Войтко В.В. 
Дослідження і розробка алгоритмів і пристроїв неперервно-дискретного відображення цифрової інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / В.В. Войтко ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 1999. — 18 с. — укp.

Сформульовано, досліджено і вирішено ряд науково-технічних завдань, які пов'язані з проектуванням пристроїв відображення інформації та вибором способу кодування і зображення даних у процесі розробки інформаційної моделі, а саме: розроблена методика багатокритеріальної оцінки характеристик засобів відображення інформації та методика визначення межових змінень параметрів оцінюваної функції, за якою проводиться настроювання параметрів експериментальних досліджень. Проводиться порівняння характеристик пристроїв відображення цифрової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.62-01

Рубрики:

      
3.

Анас Махмуд Абдель-Хамід Аль-Орайкат 
Методи та апаратно-програмні засоби генерування тривимірних (воксельних) графічних примітивів для 3D пристроїв відображення: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Анас Махмуд Абдель-Хамід Аль-Орайкат ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2011. — 16 с. — укp.

Розглянуто задачу генерування відрізку прямою для 3D пристроїв відображення інформації (ПВІ) як задачу визначення множини вокселі, що апроксимують заданий відрізок. Набули подальшого розвитку підходи до вирішення завдання відображення методів воксельного розкладання відрізків прямої на паралельних обчислювачих графічних процесорів (архітектури CUDA). Запропоновано нову структуру та виконано оцінку часових характеристик спеціалізованого процесора для генерування 3D образів відрізків прямих у об'ємних ПВІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.6
Шифр НБУВ: РА379952 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Бушма О.В. 
Оптоелектронні системи відображення даних на основі дискретно-аналогових інформаційних моделей: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.20 / О.В. Бушма ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2007. — 36 с.: рис. — укp.

Створено високоефективні оптоелектронні системи для достовірного та надійного відображення інформації за жорстких обмежень часу щодо їх прийняття та розшифровки. Розроблено теоретичні засади побудови візуального каналу передачі даних оператору у системах відображення повідомлень у дискретно-аналогічній формі на базі запропонованого сімейства семіотичних і логічних інформаційних моделей. Створено теоретичні засади апаратурної реалізації виводу даних на шкальний індикатор з використанням створених математичних моделей логічної й арифметичної обробки цифрової інформації. Розроблено й апробовано пристрої індикації, оптимізовані відповідно до умов експлуатації, та модулі шкали з якісно новим рівнем ергономічних і функціональних параметрів. Запропоновано принципи вибору інформаційної моделі для специфічних умов застосування розглянутих оптоелектронних систем на підставі результатів комп'ютерного імітаційного моделювання індикаційних пристроїв з залученням групи операторів. Розроблено та застосовано практичні рекомендації для комплексної оптимізації шкальних засобів візуалізації з використанням запропонованих методів структурної та параметричної мінімізації. Створено методи та пристрої виводу даних, які у випадку відмови забезпечують безпомилкову розшифровку системних повідомлень операторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.62 +
Шифр НБУВ: РА350827

Рубрики:

      
5.

Бушма 
Підвищення надійності багатоелементних світлодіодних шкальних індикаторних пристроїв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.20 / Олександр Володимирович Бушма ; Інститут фізики напівпровідників НАН України. — К., 2000. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З861-04 + З973-044.62 + З965-048.42
Шифр НБУВ: РА310897

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського